Loading...

harbisinema

Harbi Sinema sadece iyiler... [email protected] http://twitter.com/harbisinema
1,648 posts
24,283 followers
285 following
@harbisinema - Harbi Sinema | - Ben bir müşteri, bir alıcı ya da hizmet kullanıcısı değilim. Ben bir kaytarıcı, bir beleşçi, bir dilenci veya bir hırsız değilim. Ben bir sosyal güvenlik numarası ya da ekranda yanıp sönen bir iz değilim. Faturalarımı, vergilerimi zamanında ve kuruşuna dek ödedim. Bununla da gurur duyuyorum. Kimseye boyun eğmem, ama elimden gelirse komşumun gözünün içine bakar ve ona yardım ederim. Sadaka istemiyorum ve kabul de etmiyorum. Benim adım Daniel Blake. Ben bir insanım, köpek değilim. Bu sıfatla haklarımı talep ediyorum. Ben, Daniel Blake, bir vatandaşım. Ne bir eksik, ne bir fazla.

I, Daniel Blake (2016) / Ken Loach

#ıdanielblake #kenloach #davejohns #hayleysquires #cannes #film #movie #cinema #sinema #harbisinema
- ben bir müşteri, bir alıcı ya da hizmet kullanıcısı değilim. ben bir kaytarıcı, bir beleşçi, bir dilenci veya bir hırsız değilim. ben bir sosyal güvenlik numarası ya da ekranda yanıp sönen bir iz değilim. faturalarımı, vergilerimi zamanında ve kuruşuna dek ödedim. bununla da gurur duyuyorum. kimseye boyun eğmem, ama elimden gelirse komşumun gözünün içine bakar ve ona yardım ederim. sadaka istemiyorum ve kabul de etmiyorum. benim adım daniel blake. ben bir insanım, köpek değilim. bu sıfatla haklarımı talep ediyorum. ben, daniel blake, bir vatandaşım. ne bir eksik, ne bir fazla.

i, daniel blake (2016) / ken loach

#ıdanielblake #kenloach #davejohns #hayleysquires #cannes #film #movie #cinema #sinema #harbisinema
7 570 August 2017
Comments
@_ezgisd_
👊😢
@oduledacakicioglu
Ve ken loach ayrıcalığı...✌
@bruskece
Altın palmiye ödülü almıştır. kaba sistemin içersinde oradan oraya savrulan bir marangoz ustasının başına gelenleri ağır sinirlenerek izledim. verdiği mesajlar çok manidar. sistemi hunharca eleştiriyor. aynı filmi türkiye'ye uyarlasak kaç milyon daniel blake çıkar acaba?
Loading...