Loading...

madamizmir

Madamizmir.com ☎️545-5513500 #madamizmir #madamizmircom #coffetimejewels @madamizmir http://www.madamizmir.com/
877 posts
46,328 followers
1,776 following
@madamizmir - Madamizmir.com | Bu sene broşlarımız tüm kıyafetlerinize extra şıklık katıcak. En sevdiğiniz baget yüzüklerimiz ile uyumları ise harika..
Ürünler 925 ayar gümüştür. Ürün ve fiyat bilgisine Madamizmir.com internet sitemiz üzerinden ulaşabilir💻 taksitli yada kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz . WhatsApp ☎📱yada Dm den de iletişime📲📲 geçebilirsiniz.
.
.
#madamizmir #izmir #madamizmircom @madamizmir #jewelry #925silver  #kadinmodasi #jewellerydesign #abiye #designerjewelery #silver #gümüştakı #bagetyuzuk  #samsun #pırlanta #izmir #women #bursa #adana #like #new #fashion #trendy #tagforlikes #luxjewelery #instagood #gece #istanbul #ankara #couture
Bu sene broşlarımız tüm kıyafetlerinize extra şıklık katıcak. en sevdiğiniz baget yüzüklerimiz ile uyumları ise harika..
ürünler 925 ayar gümüştür. ürün ve fiyat bilgisine madamizmir.com internet sitemiz üzerinden ulaşabilir💻 taksitli yada kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz . whatsapp ☎📱yada dm den de iletişime📲📲 geçebilirsiniz.
.
.
#madamizmir #izmir #madamizmircom @madamizmir #jewelry #925silver #kadinmodasi #jewellerydesign #abiye #designerjewelery #silver #gümüştakı #bagetyuzuk #samsun #pırlanta #izmir #women #bursa #adana #like #new #fashion #trendy #tagforlikes #luxjewelery #instagood #gece #istanbul #ankara #couture
2 108 October 2017
Comments
@humademet
Brosun fiyatini ogrenebilir miyim
@madamizmir
@humademet size dm den bilgi verildi.😊
Loading...