Loading...

rize_bali

vercenik bal evi 2000 yılından bugüne daha iyisini üretmek için çalışıyorz.Ballarımızın hepsi HAM baldır filtre edilmemiştir..whatsApp 05056185440 http://www.camlihemsinbal.com/
138 posts
563 followers
527 following
@rize_bali - vercenik bal evi | Zilkale bölgesi kestane balı. Balımız,  ağırlıklı olarak kestane çiçeği özünden  oluşmaktadır . Ayrıca; orman gülü (komar) ıhlamur , böğürtlen , yaban mersini, ve az miktarda kır çiçeği özü de  içermektedir. 
Tamamen doğal olarak üretilmiştir. Ballarımızın tamami analizi yapılmış ve güvenle tuketebileceginiz ürünlerdir. Tuketicilerimizin aklinda soru isareti kalmamasi icin analiz yaptirarak icerigi belli olan ürünleri sizlere sunuyoruz. •Kestane balı, çiçek balına göre daha koyu renkli ve çiçek balının 2 katı fazla demir içerir. •Kestane balı, antioksidan yani vücuttaki oksidatif süreçleri durduran bir nevi paslanmayı önleyici özelliğe sahiptir. Bu nedenle akciğer hastalıklarına iyi gelebilir. • Koyu renkli ballar antioksidan etkisi sayesinde kansere karşı koruyucudur. •. B vitamini, C vitamini, mineraller  açısından çok zengin olan kestane balı kasları ve kemikleri güçlendirir, kan dolaşımını arttırır. Karaciğer ve mide hastalıklarının tedavisinde de kullanılır.

Ürünümüzü asagidaki linkten kredi kartı ile guvenli bir sekilde satin alabilirsiniz.

shopier.com/486594  Diger ürünlerimize ise https://www.shopier.com/vercenik_bal_ev  linkinden ulaşabilirsiniz. 
#verçenik 
#kestane 
#kestanebalı
#doğal 
#doğalşifa 
#bal 
#polen 
#propolis 
#arısütü 
#arı 
#kovan 
#petek 
#petekbalı 
#rizebalı 
#hakikibal 
#gerçekbal 
#anzerbalı 
#soguk
#kar 
#kış 
#hastalik 
#şifalı 
#dogalurunler
#bee
#honey
#follow
#fallow
#fallowme
Zilkale bölgesi kestane balı. balımız, ağırlıklı olarak kestane çiçeği özünden oluşmaktadır . ayrıca; orman gülü (komar) ıhlamur , böğürtlen , yaban mersini, ve az miktarda kır çiçeği özü de içermektedir.
tamamen doğal olarak üretilmiştir. ballarımızın tamami analizi yapılmış ve güvenle tuketebileceginiz ürünlerdir. tuketicilerimizin aklinda soru isareti kalmamasi icin analiz yaptirarak icerigi belli olan ürünleri sizlere sunuyoruz. •kestane balı, çiçek balına göre daha koyu renkli ve çiçek balının 2 katı fazla demir içerir. •kestane balı, antioksidan yani vücuttaki oksidatif süreçleri durduran bir nevi paslanmayı önleyici özelliğe sahiptir. bu nedenle akciğer hastalıklarına iyi gelebilir. • koyu renkli ballar antioksidan etkisi sayesinde kansere karşı koruyucudur. •. b vitamini, c vitamini, mineraller açısından çok zengin olan kestane balı kasları ve kemikleri güçlendirir, kan dolaşımını arttırır. karaciğer ve mide hastalıklarının tedavisinde de kullanılır.

ürünümüzü asagidaki linkten kredi kartı ile guvenli bir sekilde satin alabilirsiniz.

shopier.com/486594 diger ürünlerimize ise https://www.shopier.com/vercenik_bal_ev linkinden ulaşabilirsiniz.
#verçenik
#kestane
#kestanebalı #doğal
#doğalşifa
#bal
#polen
#propolis
#arısütü
#arı
#kovan
#petek
#petekbalı
#rizebalı
#hakikibal
#gerçekbal
#anzerbalı
#soguk #kar
#kış
#hastalik
#şifalı
#dogalurunler #bee #honey #follow #fallow #fallowme
0 27 January 2018
Comments
No comments yet.
Loading...