Loading...

@oykununyorumlari

oykununyorumlari
I Daniel Blake #filmyorumu 
İşçi sınıfının dertlerini en iyi anlatan sosyalit yönetmen Ken Loach’ın elinden çıkan evrensel bir film. Hayatın içerisinde hepimizin sistemin kölesi olduğu dönemler olmuştur. Çıkmaza girdiğimiz devletin kurumlarından yardım beklediğimiz. Ancak hangi ülkeye gidersek gidelim çoğu zaman sistem bize göre işlemez. 
Yaşadığı kalp krizi sonrası doktoru çalışmaya izin vermeyen Daniel’in verdiği mücadeleyi anlatıyor film. Daha uzun yorumunu okumanız için yazdığım siteyi size bildireceğim. 
Umarım severek izlersiniz filmi. #ıdanielblake #film #kenloach #movie #sosyalist #yönetmen #filmsaati #filmtavsiyesi
3 140 February 2018
I daniel blake #filmyorumu
İşçi sınıfının dertlerini en iyi anlatan sosyalit yönetmen ken loach’ın elinden çıkan evrensel bir film. hayatın içerisinde hepimizin sistemin kölesi olduğu dönemler olmuştur. çıkmaza girdiğimiz devletin kurumlarından yardım beklediğimiz. ancak hangi ülkeye gidersek gidelim çoğu zaman sistem bize göre işlemez.
yaşadığı kalp krizi sonrası doktoru çalışmaya izin vermeyen daniel’in verdiği mücadeleyi anlatıyor film. daha uzun yorumunu okumanız için yazdığım siteyi size bildireceğim.
umarım severek izlersiniz filmi. #ıdanielblake #film #kenloach #movie #sosyalist #yönetmen #filmsaati #filmtavsiyesi

@harbisinema

harbisinema
- Ben bir müşteri, bir alıcı ya da hizmet kullanıcısı değilim. Ben bir kaytarıcı, bir beleşçi, bir dilenci veya bir hırsız değilim. Ben bir sosyal güvenlik numarası ya da ekranda yanıp sönen bir iz değilim. Faturalarımı, vergilerimi zamanında ve kuruşuna dek ödedim. Bununla da gurur duyuyorum. Kimseye boyun eğmem, ama elimden gelirse komşumun gözünün içine bakar ve ona yardım ederim. Sadaka istemiyorum ve kabul de etmiyorum. Benim adım Daniel Blake. Ben bir insanım, köpek değilim. Bu sıfatla haklarımı talep ediyorum. Ben, Daniel Blake, bir vatandaşım. Ne bir eksik, ne bir fazla.

I, Daniel Blake (2016) / Ken Loach

#ıdanielblake #kenloach #davejohns #hayleysquires #cannes #film #movie #cinema #sinema #harbisinema
7 570 August 2017
- ben bir müşteri, bir alıcı ya da hizmet kullanıcısı değilim. ben bir kaytarıcı, bir beleşçi, bir dilenci veya bir hırsız değilim. ben bir sosyal güvenlik numarası ya da ekranda yanıp sönen bir iz değilim. faturalarımı, vergilerimi zamanında ve kuruşuna dek ödedim. bununla da gurur duyuyorum. kimseye boyun eğmem, ama elimden gelirse komşumun gözünün içine bakar ve ona yardım ederim. sadaka istemiyorum ve kabul de etmiyorum. benim adım daniel blake. ben bir insanım, köpek değilim. bu sıfatla haklarımı talep ediyorum. ben, daniel blake, bir vatandaşım. ne bir eksik, ne bir fazla.

i, daniel blake (2016) / ken loach

#ıdanielblake #kenloach #davejohns #hayleysquires #cannes #film #movie #cinema #sinema #harbisinema

@leegoo0

leegoo0
#ıdanielblake 
#나다니엘블레이크 
가슴이 먹먹해지는 영화다. 비단 영국만의 문제는 아닌것같은, 우리 사회에서도 쉽게 볼수있는 사람들. 너무 현실적이어서 더 먹먹한..
.
.
#영화의전당 #영화 #movie  #켄로치 #부산
0 78 January 2017
#ıdanielblake
#나다니엘블레이크
가슴이 먹먹해지는 영화다. 비단 영국만의 문제는 아닌것같은, 우리 사회에서도 쉽게 볼수있는 사람들. 너무 현실적이어서 더 먹먹한..
.
.
#영화의전당 #영화 #movie #켄로치 #부산

@katiebellwood

katiebellwood
Whole cinema to ourselves #ıdanielblake
5 21 November 2016
Whole cinema to ourselves #ıdanielblake