Loading...
Sahra Çölü kampından ve çevresinden birkaç fotoğraf görmek için fotoğrafları sola kaydırın. #idil_bursa_Fas etiketine tıklayarak ilgili yazı ve fotoğraflara bakabilirsiniz. Favori foton hangisi?
🐪
1. fotoğraf çöldeki ilk ve tek sabah gün doğumundan sonra çekildi. Gün doğumunun ilk dakikalarındaki renk değişimleri benim fotoğrafımdan önemliydi, önce kum tepeleri çekildi.
✋🏼
2.  fotoğraftaki çocuk küçük bir çöl kasabası olan Merzouga’da yaşıyor. Develerimizi o yönlendirdi, bizi kamp alanına götürdü ve getirdi.
☀️
3. fotoğraftaki tur rehberimiz Muhammed kampa giden aracın arkasında oturuyor, çantaların ve montların arasından yola bakarken fotoğrafını çektiğimi farkedince kamerama baktı ve gülümsedi. Birgün sohbet ederken ona “İspanyolcayı nerde öğrendin” diye sordum. İspanya’da bir süre çalışmış olabileceğini düşünmüştüm. “Hayat okulunda” dedi.
🐪
4. fotoğrafta deve üzerinde gün batımına yetişmeye çalışıyoruz, yetişemedik ama o saatlerde kum tepelerini aşmak ve fotoğraf çekmek çok güzeldi.
5. foto bildiğin deve işte. 😀
⛺️
6. fotoğraf kamp alanı. Kahvaltı yapmıştık, biraz sonra ayrılacaktık, aceleyle son birkaç fotoğraf çektim. Akşam buranın manzarası yerdeki otantik halılar ve fenerlerin cılız ışığıyla çok daha hoş görünüyor.
🌖
7. fotoğrafta aynen görüldüğü gibi aracın üstünde giderek çölden ayrıldık. Çöl manzarasını son defa seyrederken aracın tepesinde olmak varken neden içinde olayım ki? 🤟🏼
49 1,914 3 days ago
Sahra çölü kampından ve çevresinden birkaç fotoğraf görmek için fotoğrafları sola kaydırın. #idil_bursa_fas etiketine tıklayarak ilgili yazı ve fotoğraflara bakabilirsiniz. favori foton hangisi?
🐪
1. fotoğraf çöldeki ilk ve tek sabah gün doğumundan sonra çekildi. gün doğumunun ilk dakikalarındaki renk değişimleri benim fotoğrafımdan önemliydi, önce kum tepeleri çekildi.
✋🏼
2. fotoğraftaki çocuk küçük bir çöl kasabası olan merzouga’da yaşıyor. develerimizi o yönlendirdi, bizi kamp alanına götürdü ve getirdi.
☀️
3. fotoğraftaki tur rehberimiz muhammed kampa giden aracın arkasında oturuyor, çantaların ve montların arasından yola bakarken fotoğrafını çektiğimi farkedince kamerama baktı ve gülümsedi. birgün sohbet ederken ona “İspanyolcayı nerde öğrendin” diye sordum. İspanya’da bir süre çalışmış olabileceğini düşünmüştüm. “hayat okulunda” dedi.
🐪
4. fotoğrafta deve üzerinde gün batımına yetişmeye çalışıyoruz, yetişemedik ama o saatlerde kum tepelerini aşmak ve fotoğraf çekmek çok güzeldi.
5. foto bildiğin deve işte. 😀
⛺️
6. fotoğraf kamp alanı. kahvaltı yapmıştık, biraz sonra ayrılacaktık, aceleyle son birkaç fotoğraf çektim. akşam buranın manzarası yerdeki otantik halılar ve fenerlerin cılız ışığıyla çok daha hoş görünüyor.
🌖
7. fotoğrafta aynen görüldüğü gibi aracın üstünde giderek çölden ayrıldık. çöl manzarasını son defa seyrederken aracın tepesinde olmak varken neden içinde olayım ki? 🤟🏼
Bazı düşünürlerin “İnsan nasıl özgür olur?” Sorusuna verdikleri cevaplar;
Aristo; “Düşünerek”
Nietzsche; “Kendin kalarak”
Platon; “Öğrenerek”
Camus; “Başkaldırarak”
Sartre; “Eyleme geçerek”
İbn Rüşd; “Vicdanlı olarak”
Farabi; “Kalbine kulak vererek”
.
🌵🐪🌴🌵🐪🌵🐪🌴🌵🐪🌴
Mutlu, huzurlu akşamlar ve güzel bir hafta olsun hepimize,
Sevgiler😊❤️
Happy new week my dear friends 💫
61 502 Yesterday
Bazı düşünürlerin “İnsan nasıl özgür olur?” sorusuna verdikleri cevaplar;
aristo; “düşünerek”
nietzsche; “kendin kalarak”
platon; “öğrenerek”
camus; “başkaldırarak”
sartre; “eyleme geçerek”
İbn rüşd; “vicdanlı olarak”
farabi; “kalbine kulak vererek”
.
🌵🐪🌴🌵🐪🌵🐪🌴🌵🐪🌴
mutlu, huzurlu akşamlar ve güzel bir hafta olsun hepimize,
sevgiler😊❤️
happy new week my dear friends 💫
#FAS
Postales del partido Semifinal - Ida. (1/2)
6 1,752 4 days ago
#fas postales del partido semifinal - ida. (1/2)
#Fas
#Rabat
1 578 3 days ago
Mavi kadar güzel
Mavi gibi aydınlık huzur veren bir hafta olsun 🦋🧿💦🌎📘💙#mylife #mavi #love #giz #sanat #fas
21 9,768 Yesterday
Mavi kadar güzel
mavi gibi aydınlık huzur veren bir hafta olsun 🦋🧿💦🌎📘💙#mylife #mavi #love #giz #sanat #fas