Hello from kosovo 🤗😊👋👋👋..................................................................................................
. .......................................
...................#kosovo #kosova #albania #albaniangirl #mitrovica #prishtina #peja #podujeva #prizreni #drenica #vushtrri #ferizaj #presheva #tetova #macedonia #germany #luxembourg #usa #america #turkey #durres #vlora #likeforlikes #likeforlikeback #photooftheday #beauty #gjakova #gjilan #brazil#spain
82 2,171 8 hours ago
Hello from kosovo 🤗😊👋👋👋..................................................................................................
. .......................................
...................#kosovo #kosova #albania #albaniangirl #mitrovica #prishtina #peja #podujeva #prizreni #drenica #vushtrri #ferizaj #presheva #tetova #macedonia #germany #luxembourg #usa #america #turkey #durres #vlora #likeforlikes #likeforlikeback #photooftheday #beauty #gjakova #gjilan #brazil#spain
Hello 😊😊😊👋👋👋👋...............................................................................................................................
.......... ...................... ........................
.........................
..............
#kosovo #kosova #albania #america #amsterdam #podujev #photooftheday #prishtina #peja #ferizaj #followforfollowback #fotografia #rusia #europe #belgium #balkan #drenica #mitrovica #macedonia #gjakova #germany #grece #sweden #smile #belgium #rusia #usa #ukraine #vushtrri #shqiptar #frends #hills
70 3,094 2 days ago
Hello 😊😊😊👋👋👋👋...............................................................................................................................
.......... ...................... ........................
.........................
..............
#kosovo #kosova #albania #america #amsterdam #podujev #photooftheday #prishtina #peja #ferizaj #followforfollowback #fotografia #rusia #europe #belgium #balkan #drenica #mitrovica #macedonia #gjakova #germany #grece #sweden #smile #belgium #rusia #usa #ukraine #vushtrri #shqiptar #frends #hills
Pranvere🌸, Vere🌞, Vjeshte🍂 dhe Dimer❄️
》》Credits @ames.ro
______________________________________
Follow @outfit.al dhe @ushop.al per me shume Produkte dhe Video.
Beni TAG dike qe duhet ta shikoj👇🏼
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Pershtatur me : #femra #lumturi #zemra #albaniancouple #kosovare #shqiptare #dashni #thenieteshpirtit #fustan #fustana #fustanemeqera #veshjeperfemra #mitrovica #tirana #kosova #shqiptare #kosovare #prizren #peja #gjakova #durres #dibra #blionline #porosittani #blejonline #vere #saranda #vlore
0 4 4 hours ago
Pranvere🌸, vere🌞, vjeshte🍂 dhe dimer❄️
》》credits @ames.ro
______________________________________
follow @outfit.al dhe @ushop.al per me shume produkte dhe video.
beni tag d**e qe duhet ta shikoj👇🏼
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
pershtatur me : #femra #lumturi #zemra #albaniancouple #kosovare #shqiptare #dashni #thenieteshpirtit #fustan #fustana #fustanemeqera #veshjeperfemra #mitrovica #tirana #kosova #shqiptare #kosovare #prizren #peja #gjakova #durres #dibra #blionline #porosittani #blejonline #vere #saranda #vlore
😂😂
🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝙫𝙞𝙙𝙚𝙤 ⚡️ @funny0bro 
#gjilan #pristina  #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora  #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania
3 46 4 hours ago
😂😂
🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝙫𝙞𝙙𝙚𝙤 ⚡️ @funny0bro 
#gjilan #pristina  #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora  #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania
0 40 4 hours ago
Qafore dhe byzylyk me gurë😍
1 16 4 hours ago
Qafore dhe byzylyk me gurë😍
PËR NJË DUKJE SI NË PËRRALLA 😍
1 7 4 hours ago
Për një dukje si në përralla 😍
😂😂
🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝙫𝙞𝙙𝙚𝙤 
𝘍𝘰𝘭𝘭𝘰𝘸 @show.nazi 𝘱𝘦𝘳 6k 👍🏻 𝙻𝙸𝙺𝙴📋 𝙲𝙾𝙼𝙴𝙽𝚃 👥 𝚃𝙰𝙶 𝙵𝚁𝙸𝙴𝙽𝙳𝚂
@show.nazi #gjilan #pristina  #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #shpknazi #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butrint #kosovo #albanian
1 109 5 hours ago
😂😂
🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝙫𝙞𝙙𝙚𝙤
𝘍𝘰𝘭𝘭𝘰𝘸 @show.n**i 𝘱𝘦𝘳 6k 👍🏻 𝙻𝙸𝙺𝙴📋 𝙲𝙾𝙼𝙴𝙽𝚃 👥 𝚃𝙰𝙶 𝙵𝚁𝙸𝙴𝙽𝙳𝚂
@show.n**i #gjilan #pristina #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #shpknazi #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butrint #kosovo #albanian
PËR NJË DUKJE SI NË PËRRALLA 👑
1 9 5 hours ago
Për një dukje si në përralla 👑
Top Seller - Spraj i Emergjences!
Keni problem me fytin, hundët e bllokuara, mishërat e dhembëve, probleme me lëkurën, plagë, pickim nga mushkojnat ?

Emergency Spray me 83% Aloe Vera dhe me 12 bimët më të shëndetshme.
Cilësi e garantuar
Produkt i çertifikuar gjerman

Sprej i Emergjences po ashtu përdoret në këto raste:
-Qetëson dhe lëkurën e pickuar nga insektet!
-Rifreskon,zbutë dhe hidraton lëkurën.
-Djegiet.
-Djegie nga dielli.
-Probleme me akne
-Plagë të vogla.
-Prerje,
-Dhimbje veshi,
-Ekzermë,
-Alergji të ndryshme,
-Skuqjet tek fëmijët etj.

Sasia 400ml 
Çmimi 21,99€

#aloevera #emergency #spray #first #aid #skincare #sprej #ndihmaeparë #kujdesiperlekuren #porositonline #kosovo #prishtina #prizren #gjilan #gjakova #peja #ferizaj #mitrovica #porosittani📥 #madeingermany🇩🇪
0 2 5 hours ago
Top seller - spraj i emergjences!
keni problem me fytin, hundët e bllokuara, mishërat e dhembëve, probleme me lëkurën, plagë, pickim nga mushkojnat ?

emergency spray me 83% aloe vera dhe me 12 bimët më të shëndetshme.
cilësi e garantuar
produkt i çertifikuar gjerman

sprej i emergjences po ashtu përdoret në këto raste:
-qetëson dhe lëkurën e pickuar nga insektet!
-rifreskon,zbutë dhe hidraton lëkurën.
-djegiet.
-djegie nga dielli.
-probleme me akne
-plagë të vogla.
-prerje,
-dhimbje veshi,
-ekzermë,
-alergji të ndryshme,
-skuqjet tek fëmijët etj.

sasia 400ml
çmimi 21,99€

#aloevera #emergency #spray #first #aid #skincare #sprej #ndihmaeparë #kujdesiperlekuren #porositonline #kosovo #prishtina #prizren #gjilan #gjakova #peja #ferizaj #mitrovica #porosittani📥 #madeingermany🇩🇪
tag gjakovarin #gjakova #prishtina #qaj #miza
0 10 5 hours ago
Tag gjakovarin #gjakova #prishtina #qaj #miza
Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • 
Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia  #shkup  #struga  #shkoder  #tirane #prizren  #tirana  #gjakova  #elbasan  #prishtina #durres  #pristina  #fieri  #kosova  #vlora  #kosova #fier  #vlore  #skrapar  #berat  #fakte  #fakt #fakteinteresante_  #kuriozitete  #interesante  #dajt #saranda  #himara  #kruje  #kuks  #tetovo
2 460 5 hours ago
Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ •
turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia  #shkup  #struga  #shkoder  #tirane #prizren  #tirana  #gjakova  #elbasan  #prishtina #durres  #pristina  #fieri  #kosova  #vlora  #kosova #fier  #vlore  #skrapar  #berat  #fakte  #fakt #fakteinteresante_  #kuriozitete  #interesante  #dajt #saranda  #himara  #kruje  #kuks  #tetovo
Zbukuro murin e shtëpis tuaj
Piktura të shtypura në Canvas-Pëlhurë
Bëjm piktura edhe sipas kërkesës
☎ Viber +38345259805
✉ Direct message
#kosova #kosovo #albania #tirana #prishtina #shqiperia #peja #podujeva #prizren #gjilan #gjakova #ferizaj #porosit #piktura #moderne #per #shtepi #pikturapermur #pikturapershtepi #pikturamoderne #pikturakreative
0 12 5 hours ago
Zbukuro murin e shtëpis tuaj
piktura të shtypura në canvas-pëlhurë
bëjm piktura edhe sipas kërkesës
☎ viber +38345259805
✉ direct message
#kosova #kosovo #albania #tirana #prishtina #shqiperia #peja #podujeva #prizren #gjilan #gjakova #ferizaj #porosit #piktura #moderne #per #shtepi #pikturapermur #pikturapershtepi #pikturamoderne #pikturakreative
T'qkyn😂😂@mentorsyla12
• • • Follow per 10K❤🔥 • • •
Follow krejt❤❤🇦🇱❤❤
Follow per me shumë🔜🔜🔝🔴🔴
#tirana #kidator #kosova #kosovo #albania #shqiperia #shqipe #prishtina #podujeva #peja #prizeren #gjakova #gjilan #mitrovic #likeforlikes #followforfollowback #1 #shkupi #diaspora #swiss #mozzikfans #ledrivula #elvanagjata #eraistrefi #tayna #kida #fero #sarand #ledrivula #taynators
2 103 6 hours ago
Follow ➡ @pasha.gopt ✔
Per me shume postime tjera
2 56 6 hours ago
Follow ➡ @pasha.gopt
per me shume postime tjera
😍😍
⚡️Follow @luvaobir 
#prishtina, #kosova, #podujeva, #butrintimeri , #gjikoteam, #bern, #switzerland , #mairiunven , #albanian, #luanator ,#bern, #paris, #albaniangirl , #samantator, #gjakova , #prizren, #shqiperia,#dafinators , #majkteam, #ledrizlla , #dasma, #zinizin , #butriors , #albanian, #mozzikfans,#kidator, #luanator, #mozzikfans  #dafinazeqiri #dorators #dhuratador  #taynator #ledrizlla #ledrivula #dafinators #albania
29 1,097 6 hours ago
😍😍
⚡️follow @luvaobir
#prishtina, #kosova, #podujeva, #butrintimeri , #gjikoteam, #bern, #switzerland , #mairiunven , #albanian, #luanator ,#bern, #paris, #albaniangirl , #samantator, #gjakova , #prizren, #shqiperia,#dafinators , #majkteam, #ledrizlla , #dasma, #zinizin , #butriors , #albanian, #mozzikfans,#kidator, #luanator, #mozzikfans #dafinazeqiri #dorators #dhuratador #taynator #ledrizlla #ledrivula #dafinators #albania
Prapa kësaj buzëqeshje të madhe ka një shpirt të zbrazët i cili nuk ka asnjë shpresë. : ')
.
.
.
.
Follow-Follow back🌹
#kosova #shqiptar #albania #gjilan #ledrillza #xhensilator #mozzikfans #dorators #gjakova #shkupi #ulqin #babastars #dellateam #luanator #ferizaj #lipjan #ferofera #noizy #prishtina #prizren#quotesoftheday#quotes #mmv #kidator #likeforlikes #followforfollowback #followmenow
0 15 6 hours ago
Prapa kësaj buzëqeshje të madhe ka një shpirt të zbrazët i cili nuk ka asnjë shpresë. : ')
.
.
.
.
follow-follow back🌹
#kosova #shqiptar #albania #gjilan #ledrillza #xhensilator #mozzikfans #dorators #gjakova #shkupi #ulqin #babastars #dellateam #luanator #ferizaj #lipjan #ferofera #noizy #prishtina #prizren#quotesoftheday#quotes #mmv #kidator #likeforlikes #followforfollowback #followmenow
Ditët e Mira në Gjilan
——————————————————————————Foto nga @albinss_06 ——————————————————————————
#gjilan #wonderfulalbania #gilan #kosova #shqiperia #albania #kosovo #prishtina #pristina #vitia #kamenica #dardana #prizren #gjakova #peja 
#Podujeva #Lezhë #Korçë #Besiane #Gjirokastër #Shkodër #Fier #Durrës #Sarandë #Vlorë #Tiranë
0 17 6 hours ago
Ditët e mira në gjilan
——————————————————————————foto nga @albinss_06 ——————————————————————————
#gjilan #wonderfulalbania #gilan #kosova #shqiperia #albania #kosovo #prishtina #pristina #vitia #kamenica #dardana #prizren #gjakova #peja
#podujeva #lezhë #korçë #besiane #gjirokastër #shkodër #fier #durrës #sarandë #vlorë #tiranë
Quechua Shrat i varur (hammock) Qmimi Promocional 22€ 🏕
Transporti falas në të gjith Kosovën.
#outdoorstoreks #kosova #prizren #prishtina #gjakova #hikingnjeri #prizreniqytetiim #visitkosovo
0 73 6 hours ago
Quechua shrat i varur (hammock) qmimi promocional 22€ 🏕
transporti falas në të gjith kosovën.
#outdoorstoreks #kosova #prizren #prishtina #gjakova #hikingnjeri #prizreniqytetiim #visitkosovo
Natën e mirë 🥰

#kosova #shqiperia #prishtina #gjakova #prizreni #peja #rahoveci#klina #tetova#shkupi#kumanova#gostivari#fier#tirana#shkodra#ferizaj #gjilan #istog#vitia #vushtria#baby #babyshower  #onlineshopping #onlineorder #thebest #kornize  #beautiful #girl 
#giftshop
0 19 6 hours ago
Natën e mirë 🥰

#kosova #shqiperia #prishtina #gjakova #prizreni #peja #rahoveci#klina #tetova#shkupi#kumanova#gostivari#fier#tirana#shkodra#ferizaj #gjilan #istog#vitia #vushtria#baby #babyshower #onlineshopping #onlineorder #thebest #kornize #beautiful #girl
#giftshop
9.99€ per femera byzylyk eshte çelik 100% as nuk ndryshket as nuk shklyhet
1 6 7 hours ago
9.99€ per femera byzylyk eshte çelik 100% as nuk ndryshket as nuk shklyhet
@keshmefunny • 😂😂
#kosovo , #pristina, #podujeva , #tirana , #butrintimeri , #gjikoteam , #bern , #switzerland , #mairiunven , #albanian, #albaniangirl , #dafinators , #majkteam, #luanator , #bern , #paris, #samantator , #gjakova, #prizren, #xhensilator, #muzik, #dasma, #zinizin , #capoteam, #ledrizlla , #mozzikfans , #kidator, #albanian , #mozzikfans, #tayna , #loredana , #azeti
2 239 13 hours ago
@keshmefunny • 😂😂
#kosovo , #pristina, #podujeva , #tirana , #butrintimeri , #gjikoteam , #bern , #switzerland , #mairiunven , #albanian, #albaniangirl , #dafinators , #majkteam, #luanator , #bern , #paris, #samantator , #gjakova, #prizren, #xhensilator, #muzik, #dasma, #zinizin , #capoteam, #ledrizlla , #mozzikfans , #kidator, #albanian , #mozzikfans, #tayna , #loredana , #azeti
@keshmefunny • 😂😂
#kosovo , #pristina, #podujeva , #tirana , #butrintimeri , #gjikoteam , #bern , #switzerland , #mairiunven , #albanian, #albaniangirl , #dafinators , #majkteam, #luanator , #bern , #paris, #samantator , #gjakova, #prizren, #xhensilator, #muzik, #dasma, #zinizin , #capoteam, #ledrizlla , #mozzikfans , #kidator, #albanian , #mozzikfans, #tayna , #loredana , #azeti
0 233 14 hours ago
@keshmefunny • 😂😂
#kosovo , #pristina, #podujeva , #tirana , #butrintimeri , #gjikoteam , #bern , #switzerland , #mairiunven , #albanian, #albaniangirl , #dafinators , #majkteam, #luanator , #bern , #paris, #samantator , #gjakova, #prizren, #xhensilator, #muzik, #dasma, #zinizin , #capoteam, #ledrizlla , #mozzikfans , #kidator, #albanian , #mozzikfans, #tayna , #loredana , #azeti
1 165 14 hours ago
1 150 14 hours ago
Sa like meriton kjo video 
#gjilan #ferizaj #prishtina #peja #lajmeshqip #lajme_sportii #gomes #gjakova #dardanet #dardanët🇽🇰🇦🇱
10 1,002 Yesterday
Sa like meriton kjo video
#gjilan #ferizaj #prishtina #peja #lajmeshqip #lajme_sportii #gomes #gjakova #dardanet #dardanët🇽🇰🇦🇱
Thanks for your order!📦
⏩ Get in touch with us via:
📧 info@nikidesignstudio.com
☎️+38349270812
📱+38344270812
🌍 www.nikidesignstudio.com
🇽🇰Gjakova - Kosovo

#Silkscreen #ScreenPrint #Carousel #Embroidery #Tshirt #Poloshirt #Color #Multicolor #Print #Design #Art #Graphic #Kiijan #Ink #ScreenPrinting #Pin #Buton #Cut #PrintHD #Resin #Sticker #Business #Marketing #Kosova #NikiDesignStudio #gjakova
0 6 Yesterday