Do te kthehemi fuqishëm me ndeshjet e “play-off” në Ligen e Kombeve.Besojm se ky angazhim dhe entuziazëm në fund do të na shpërblehet me kualifikim në Evropianin 2020.

#unëbiriytkosovë 
#dardanët 
#bashkëpërkosovën 
#unebiriytkosove 
#dardanet 
#kosova 
#kosovo 
#kosov 
#forcakosova 
#milotrashica #aromuric #drešević #valonberisha #bersantcelina #fidanaliti #amirrrahmani #mergimvojvoda #benjaminkololli #atdhenuhiu #florenthadergjonaj
7 1,727 2 days ago
Do te kthehemi fuqishëm me ndeshjet e “play-off” në ligen e kombeve.besojm se ky angazhim dhe entuziazëm në fund do të na shpërblehet me kualifikim në evropianin 2020.

#unëbiriytkosovë
#dardanët
#bashkëpërkosovën
#unebiriytkosove
#dardanet
#kosova
#kosovo
#kosov
#forcakosova
#milotrashica #aromuric #drešević #valonberisha #bersantcelina #fidanaliti #amirrrahmani #mergimvojvoda #benjaminkololli #atdhenuhiu #florenthadergjonaj
Rashica është një Lojtar që gjdo ndeshje jep maksimumin e tij, për Kosoven dhe kushdo që thot  që ai në Klubin e tij jep 100% nga vetja, ndërsa tek Kosova 0%. Ndrro Programin mos shiko më Futboll.

#rashica
#Kosova #dardanet 
@milotrashica7
47 3,750 9 hours ago
Rashica është një lojtar që gjdo ndeshje jep maksimumin e tij, për kosoven dhe kushdo që thot që ai në klubin e tij jep 100% nga vetja, ndërsa tek kosova 0%. ndrro programin mos shiko më futboll.

#rashica #kosova #dardanet
@milotrashica7
Mars 2020 👍👍
#Kosova #dardanet
5 2,349 2 days ago
Mars 2020 👍👍
#kosova #dardanet
Nje familje e madhe 🇽🇰❤
.
.
.
#UQK #NeBesojmë #dardanët #kosovo #kosova #dardanet
15 3,519 3 days ago
Nje familje e madhe 🇽🇰❤
.
.
.
#uqk #nebesojmë #dardanët #kosovo #kosova #dardanet
@milotrashica7 💛💙🙌🚀✊🇽🇰 #kosova 
#unebiriytkosove 
#fadilvokrri 
#unëbiriytkosovë 
#dardanet #bashkëpërkosovën 
#dardanias
3 1,312 3 days ago
@milotrashica7 💛💙🙌🚀✊🇽🇰 #kosova
#unebiriytkosove
#fadilvokrri
#unëbiriytkosovë
#dardanet #bashkëpërkosovën
#dardanias
250 adet medikal kaynak çalışması müşterimize kirklarelinden gelip bizi seçtiği için teşekkür ederiz #turkey #italya #innovia2 #ombre #balyaj #beykentÜniversitesi #nişantaşı #bebek #etiler #ortaköy #blondhair #shorthairstyles #ombrehair #buzsarısı #Ukrayna #Rusya #azerbaycan #italy #kosova @hairvev @hair.artistry @hairvideeos @besthairtutorial @hairviideos @hairfuv @pratik_bilgilerr #microkaynak #keratinkaynak #keratinbakım #beylikdüzü #florya #bahçeşehirüniversitesi #hairstyle #newhair #trend #modanisa
0 2 2 hours ago
250 adet medikal kaynak çalışması müşterimize kirklarelinden gelip bizi seçtiği için teşekkür ederiz #turkey #italya #innovia2 #ombre #balyaj #beykentüniversitesi #nişantaşı #bebek #etiler #ortaköy #blondhair #shorthairstyles #ombrehair #buzsarısı #ukrayna #rusya #azerbaycan #italy #kosova @hairvev @hair.artistry @hairvideeos @besthairtutorial @hairviideos @hairfuv @pratik_bilgilerr #microkaynak #keratinkaynak #keratinbakım #beylikdüzü #florya #bahçeşehirüniversitesi #hairstyle #newhair #trend #modanisa
𝑭𝒐𝒍𝒍𝒐𝒘 ( @jeta.auslanderav auslanderav )𝒇𝒐𝒓 𝒎𝒐𝒓𝒆👑❤️😍💑 #kosovo #kosova #shqiptar #shqipet #auslander #prizren #suhareka #prishtina #mitrovica #podujeva #klina #peja #gilan #ferizaj
0 7 2 hours ago
𝑭𝒐𝒍𝒍𝒐𝒘 ( @jeta.auslanderav auslanderav )𝒇𝒐𝒓 𝒎𝒐𝒓𝒆👑❤️😍💑 #kosovo #kosova #shqiptar #shqipet #auslander #prizren #suhareka #prishtina #mitrovica #podujeva #klina #peja #gilan #ferizaj
♟
3 67 3 hours ago
Muhabeti pi bohet Ruzhdi Mengeles?!.
💪👊🔥🤩🤨SchengenVisa vetëm në GjirafaVideo
Shooting time 🎥🎞
Shengen Visa epizoda 16🔛🔝🎬📽 #shooting#schengenvisagjirafa #shengen#visa #serial #film #hollywood #humor #funny #actor #movies #artist #video  #prishtine #tirana  #kumanova #kosova #albania  #shkupi #diaspora #humorshqip #newyork #paris #london
4 33 3 hours ago
Muhabeti pi bohet ruzhdi mengeles?!.
💪👊🔥🤩🤨schengenvisa vetëm në gjirafavideo
shooting time 🎥🎞
shengen visa epizoda 16🔛🔝🎬📽 #shooting#schengenvisagjirafa #shengen#visa #serial #film #hollywood #humor #funny #actor #movies #artist #video #prishtine #tirana #kumanova #kosova #albania #shkupi #diaspora #humorshqip #newyork #paris #london
Kërkoni mirësinë dhe jo bukurinë. ................................................................................................................................................. #thenie #Kuran #ajetekuranore #ajet #rrefime #tregime #frymëzuese #motivuese #besimtari #lutje #dua #muajiiramazanit #iman #shqiptar #kosova #kosove #shqiperi #shqiperia #maqedoni #muslim #musliman #mysliman #besim #tirane #tiranë #tirana #prishtine #meditim #hadithe #islam
0 40 3 hours ago
Kërkoni mirësinë dhe jo bukurinë. ................................................................................................................................................. #thenie #kuran #ajetekuranore #ajet #rrefime #tregime #frymëzuese #motivuese #besimtari #lutje #dua #muajiiramazanit #iman #shqiptar #kosova #kosove #shqiperi #shqiperia #maqedoni #muslim #musliman #mysliman #besim #tirane #tiranë #tirana #prishtine #meditim #hadithe #islam
Pranvere🌸, Vere🌞, Vjeshte🍂 dhe Dimer❄️
》》Credits @ames.ro
______________________________________
Follow @outfit.al dhe @ushop.al per me shume Produkte dhe Video.
Beni TAG dike qe duhet ta shikoj👇🏼
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Pershtatur me : #femra #lumturi #zemra #albaniancouple #kosovare #shqiptare #dashni #thenieteshpirtit #fustan #fustana #fustanemeqera #veshjeperfemra #mitrovica #tirana #kosova #shqiptare #kosovare #prizren #peja #gjakova #durres #dibra #blionline #porosittani #blejonline #vere #saranda #vlore
0 3 3 hours ago
Pranvere🌸, vere🌞, vjeshte🍂 dhe dimer❄️
》》credits @ames.ro
______________________________________
follow @outfit.al dhe @ushop.al per me shume produkte dhe video.
beni tag d**e qe duhet ta shikoj👇🏼
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
pershtatur me : #femra #lumturi #zemra #albaniancouple #kosovare #shqiptare #dashni #thenieteshpirtit #fustan #fustana #fustanemeqera #veshjeperfemra #mitrovica #tirana #kosova #shqiptare #kosovare #prizren #peja #gjakova #durres #dibra #blionline #porosittani #blejonline #vere #saranda #vlore
Underground Out Now
LINK IN BIO.
4 18 3 hours ago
Underground out now
link in bio.
#kosova
5 14 3 hours ago
It was rude not to join in with local traditions, right!? Brilliant moment #Kosova #England
0 5 4 hours ago
It was rude not to join in with local traditions, right!? brilliant moment #kosova #england
😂😂
🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝙫𝙞𝙙𝙚𝙤 ⚡️ @funny0bro 
#gjilan #pristina  #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora  #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania
2 45 4 hours ago
😂😂
🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝙫𝙞𝙙𝙚𝙤 ⚡️ @funny0bro 
#gjilan #pristina  #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora  #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania
0 39 4 hours ago
Qafore dhe byzylyk me gurë😍
1 16 4 hours ago
Qafore dhe byzylyk me gurë😍
PËR NJË DUKJE SI NË PËRRALLA 😍
1 7 4 hours ago
Për një dukje si në përralla 😍
😂😂
🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝙫𝙞𝙙𝙚𝙤 
𝘍𝘰𝘭𝘭𝘰𝘸 @show.nazi 𝘱𝘦𝘳 6k 👍🏻 𝙻𝙸𝙺𝙴📋 𝙲𝙾𝙼𝙴𝙽𝚃 👥 𝚃𝙰𝙶 𝙵𝚁𝙸𝙴𝙽𝙳𝚂
@show.nazi #gjilan #pristina  #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #shpknazi #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butrint #kosovo #albanian
1 108 4 hours ago
😂😂
🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝙫𝙞𝙙𝙚𝙤
𝘍𝘰𝘭𝘭𝘰𝘸 @show.n**i 𝘱𝘦𝘳 6k 👍🏻 𝙻𝙸𝙺𝙴📋 𝙲𝙾𝙼𝙴𝙽𝚃 👥 𝚃𝙰𝙶 𝙵𝚁𝙸𝙴𝙽𝙳𝚂
@show.n**i #gjilan #pristina #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #shpknazi #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butrint #kosovo #albanian
Capital T- Akull
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
#albanian #kosova #capitalt #albania #kosovo #muzic #muzik #edit #fun
0 0 4 hours ago
Capital t- akull
#albanian #kosova #capitalt #albania #kosovo #muzic #muzik #edit #fun
Oj lulieee pllumb i bardhhh 😂😂
Kush ka ksi recoili taks ?😂😂
#shqip #shqiperi #shqiperia #kosovar #kosovo #kosova #shqiptart #shqiptar
4 60 4 hours ago
Oj lulieee pllumb i bardhhh 😂😂
kush ka ksi recoili taks ?😂😂
#shqip #shqiperi #shqiperia #kosovar #kosovo #kosova #shqiptart #shqiptar
PËR NJË DUKJE SI NË PËRRALLA 👑
1 8 4 hours ago
Për një dukje si në përralla 👑
Ne pejë 28.11.2019 DIta e flamurit 🇦🇱🙌🏼per gjithmon me ju na ndiqni nga @fans_e_medes_berlin 
#muzikshqip 
#Popullore 
#Baladashqip
#Berlini 
#Kosova
#Shqipria 
#Maqedonia
#Tirana
#Prishtina
Muzik & Foto #vetemngameda 
@mehdin_pergjecaj 👑 🎤🕺🎶
1 42 4 hours ago
Ne pejë 28.11.2019 dita e flamurit 🇦🇱🙌🏼per gjithmon me ju na ndiqni nga @fans_e_medes_berlin
#muzikshqip
#popullore
#baladashqip #berlini
#kosova #shqipria
#maqedonia #tirana #prishtina muzik & foto #vetemngameda
@mehdin_pergjecaj 👑 🎤🕺🎶
🔥 Sasia e Limituar 🔥
😍 Thuaj Te Dua ne 100 gjuhe 😍
Varse e veçant 100% Argjend s925👈
Dhurate unike per personat me te veqant.
Na shkruani ne Inbox per te përfituar nga ofertat e fundit 💝
.
.
.
.
#dhurate #porositonline #porosit #blejshqip #tedua #shqip #porosi #blejonline #paguajnedorezim #zbritje #kosova #shqiperia
0 16 4 hours ago
🔥 sasia e limituar 🔥
😍 thuaj te dua ne 100 gjuhe 😍
varse e veçant 100% argjend s925👈
dhurate unike per personat me te veqant.
na shkruani ne inbox per te përfituar nga ofertat e fundit 💝
.
.
.
.
#dhurate #porositonline #porosit #blejshqip #tedua #shqip #porosi #blejonline #paguajnedorezim #zbritje #kosova #shqiperia
Suite Valle | QKF
1 4 4 hours ago
Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • 
Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia  #shkup  #struga  #shkoder  #tirane #prizren  #tirana  #gjakova  #elbasan  #prishtina #durres  #pristina  #fieri  #kosova  #vlora  #kosova #fier  #vlore  #skrapar  #berat  #fakte  #fakt #fakteinteresante_  #kuriozitete  #interesante  #dajt #saranda  #himara  #kruje  #kuks  #tetovo
2 457 5 hours ago
Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ •
turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia  #shkup  #struga  #shkoder  #tirane #prizren  #tirana  #gjakova  #elbasan  #prishtina #durres  #pristina  #fieri  #kosova  #vlora  #kosova #fier  #vlore  #skrapar  #berat  #fakte  #fakt #fakteinteresante_  #kuriozitete  #interesante  #dajt #saranda  #himara  #kruje  #kuks  #tetovo
🔥 Sasia e Limituar 🔥
😍 Thuaj Te Dua ne 100 gjuhe 😍
Tani edhe ne forme unaze 💍100% Argjend 925👈
Dhurate unike per personat me te veqant.
Na shkruani ne Inbox per te përfituar nga ofertat e fundit 💝
.
.
.
.
#dhurate #porositonline #porosit #blejshqip #tedua #shqip #porosi #blejonline #paguajnedorezim #zbritje #kosova #shqiperia
0 13 5 hours ago
🔥 sasia e limituar 🔥
😍 thuaj te dua ne 100 gjuhe 😍
tani edhe ne forme unaze 💍100% argjend 925👈
dhurate unike per personat me te veqant.
na shkruani ne inbox per te përfituar nga ofertat e fundit 💝
.
.
.
.
#dhurate #porositonline #porosit #blejshqip #tedua #shqip #porosi #blejonline #paguajnedorezim #zbritje #kosova #shqiperia
Ardian & Adelina🕺💃
Faleminderit qe na besuat, vallëzimin më të rëndësishëm te jetës suaj! 
#Vallezimeperçifte #vallezimepercifte +38344685325 ✨❤😍😍 #vallezimeperçifte #nusetshqiptare #nuse #darsma #weddingday #passeballet
#weddingdress #weddingphotography
#weddings #weddingphotographer
#weddinginspiration #prewedding #weddingplanner #instawedding #weddingideas
#dance #dancewedding #fashion #photography
#fashionstyle #instagram #kosovo #kosova #albania #dasma #dasmashqiptare
1 20 5 hours ago
Zbukuro murin e shtëpis tuaj
Piktura të shtypura në Canvas-Pëlhurë
Bëjm piktura edhe sipas kërkesës
☎ Viber +38345259805
✉ Direct message
#kosova #kosovo #albania #tirana #prishtina #shqiperia #peja #podujeva #prizren #gjilan #gjakova #ferizaj #porosit #piktura #moderne #per #shtepi #pikturapermur #pikturapershtepi #pikturamoderne #pikturakreative
0 11 5 hours ago
Zbukuro murin e shtëpis tuaj
piktura të shtypura në canvas-pëlhurë
bëjm piktura edhe sipas kërkesës
☎ viber +38345259805
✉ direct message
#kosova #kosovo #albania #tirana #prishtina #shqiperia #peja #podujeva #prizren #gjilan #gjakova #ferizaj #porosit #piktura #moderne #per #shtepi #pikturapermur #pikturapershtepi #pikturamoderne #pikturakreative
Thanks for your order!📦
⏩ Get in touch with us via:
📧 info@nikidesignstudio.com
☎️+38349270812
📱+38344270812
🌍 www.nikidesignstudio.com
🇽🇰Gjakova - Kosovo

#Silkscreen #ScreenPrint #Carousel #Embroidery #Tshirt #Poloshirt #Color #Multicolor #Print #Design #Art #Graphic #Kiijan #Ink #ScreenPrinting #Pin #Buton #Cut #PrintHD #Resin #Sticker #Business #Marketing #Kosova #NikiDesignStudio #gjakova
0 6 Yesterday
Tiny cover of #nëntoriftohtë. #headphoneson. #ghegrockjericho #shqip #tirana #prishtina #albanianmusic #albanian #shqiperi #prishtina #kosova #shqiperia
2 24 3 days ago