Shqipëri-Francë⚽️🇦🇱🇫🇷 #albfra #albania #france #football #reporter #rtshsport #euro2020 #kuqezi
15 893 8 hours ago
Shqipëri-francë⚽️🇦🇱🇫🇷 #albfra #albania #france #football #reporter #rtshsport #euro2020 #kuqezi
𝐼 𝘩𝑎𝑡𝑒 𝑔𝑜𝑖𝑛𝑔 𝑡𝑜 𝑡𝘩𝑒 𝑘𝑖𝑡𝑐𝘩𝑒𝑛 𝑎𝑛𝑑 𝑓𝑖𝑛𝑑𝑖𝑛𝑔 𝑜𝑢𝑡 𝐼’𝑚 𝑡𝘩𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑠𝑛𝑎𝑐𝑘 𝑖𝑛 𝑡𝘩𝑒 𝘩𝑜𝑢𝑠𝑒.
𝐹𝑜𝑙𝑙𝑜𝑤 ( @princezaqiu ) 𝑓𝑜𝑟 𝑚𝑜𝑟𝑒.
38 4,410 4 days ago
𝐼 𝘩𝑎𝑡𝑒 𝑔𝑜𝑖𝑛𝑔 𝑡𝑜 𝑡𝘩𝑒 𝑘𝑖𝑡𝑐𝘩𝑒𝑛 𝑎𝑛𝑑 𝑓𝑖𝑛𝑑𝑖𝑛𝑔 𝑜𝑢𝑡 𝐼’𝑚 𝑡𝘩𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑠𝑛𝑎𝑐𝑘 𝑖𝑛 𝑡𝘩𝑒 𝘩𝑜𝑢𝑠𝑒.
𝐹𝑜𝑙𝑙𝑜𝑤 ( @princezaqiu ) 𝑓𝑜𝑟 𝑚𝑜𝑟𝑒.
Hello ☆☆☆☆☆ 👍⭐🖐🌎🍂🍂🍂🤳.......
............................................ ................................. ................................... ...................#kosovo #kuqezi #kosova #klina #presheva #prishtina #photonature #peja #podujeva #prizren #macedonia #mitrovica #me #europe #balkan #usa #photooftheday #day #gjakova #germany #gjilan #shqipatre #shqip #skenderaj #tetova #turkey #world#likeforlikes#albania #albania#france
117 3,642 3 days ago
Hello ☆☆☆☆☆ 👍⭐🖐🌎🍂🍂🍂🤳.......
............................................ ................................. ................................... ...................#kosovo #kuqezi #kosova #klina #presheva #prishtina #photonature #peja #podujeva #prizren #macedonia #mitrovica #me #europe #balkan #usa #photooftheday #day #gjakova #germany #gjilan #shqipatre #shqip #skenderaj #tetova #turkey #world#likeforlikes#albania #albania#france
my forever woman crush🤩
27 4,516 2 days ago
My forever woman crush🤩
𝘖 𝘧𝘮𝘪𝘵 𝘦 𝘮𝘪 😂😂😂🤣⁣
⁣⁣⁣
𝐅𝐎𝐋𝐋𝐎𝗪 𝐔𝐒 𝐅𝐎𝐑 𝐌𝐎𝐑𝐄!⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣
#growingupalbanian #albania #kosovo #macedonia #shqiptar #shqip #kuqezi #🇦🇱 #Alb #shqipe #qikateshpis #Fli #Pite #Pasul #Shipe #albaniangirl #albanianwedding #albaniangirls
1 10 4 hours ago
𝘖 𝘧𝘮𝘪𝘵 𝘦 𝘮𝘪 😂😂😂🤣⁣
⁣⁣⁣
𝐅𝐎𝐋𝐋𝐎𝗪 𝐔𝐒 𝐅𝐎𝐑 𝐌𝐎𝐑𝐄!⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣
#growingupalbanian #albania #kosovo #macedonia #shqiptar #shqip #kuqezi #🇦🇱 #alb #shqipe #qikateshpis #fli #pite #pasul #shipe #albaniangirl #albanianwedding #albaniangirls
Suite Valle | QKF
1 4 5 hours ago
Follow @sitegatuajm🍂 dhe @artgatimi🍂 per me shume...😊
▪Komentoni dhe beni TAG personat qe duhet ta shikojn 😊
》》Credits @theoliveandmango
.
.
.
Pergatitja dhePërbërësit:
Për koren:
1½ gota të miellit
⅓ filxhan sheqer pluhur
¼ lugë çaji (kripë)
½ filxhan gjalpi i pakaluar (i ftohte)
1 vezë
2 lugë krem djathi
½ lugë çaji ekstrakt vanilje 
Për mbushjen:
250 deri 330ml djathë krem, temperaturë dhome
½ filxhan ricotta
¾ lugë çaji portokalli të grirë imët
¼ filxhan sheqer
2 luge (30ml) ekstrakt vanilje
2 lugë miell të bardhë,
1 vezë 
Për xhelatinen e shegës
1 ¼ gota lëng shege të freskët
2 lugë sheqer i imet (pluhur)
2 ½ lugë caji xhelatinë pa shije (nga 2 zarfe [¼-oz.])
3 lugë liker portokalli
⅔ kokrrat e shegës
.
Shikoni komentin per pjesen tjeter...
.
Tags : #tirana #albania #shqipe  #tiranacity #shkodra #prizren #tetova #prishtina #kosova #shqiptart #kuqezi #durres #gjilan #shkoder #vlora #elbasan #korce #pogradec #sarande #kukes #osamire #dibra #tropoja #puka #berati #gjirokaster #shqiptar #albanian
3 214 6 hours ago
Follow @sitegatuajm🍂 dhe @artgatimi🍂 per me shume...😊
▪komentoni dhe beni tag personat qe duhet ta shikojn 😊
》》credits @theoliveandmango
.
.
.
pergatitja dhepërbërësit:
për koren:
1½ gota të miellit
⅓ filxhan sheqer pluhur
¼ lugë çaji (kripë)
½ filxhan gjalpi i pakaluar (i ftohte)
1 vezë
2 lugë krem djathi
½ lugë çaji ekstrakt vanilje
për mbushjen:
250 deri 330ml djathë krem, temperaturë dhome
½ filxhan ricotta
¾ lugë çaji portokalli të grirë imët
¼ filxhan sheqer
2 luge (30ml) ekstrakt vanilje
2 lugë miell të bardhë,
1 vezë
për xhelatinen e shegës
1 ¼ gota lëng shege të freskët
2 lugë sheqer i imet (pluhur)
2 ½ lugë caji xhelatinë pa shije (nga 2 zarfe [¼-oz.])
3 lugë liker portokalli
⅔ kokrrat e shegës
.
shikoni komentin per pjesen tjeter...
.
tags : #tirana #albania #shqipe  #tiranacity #shkodra #prizren #tetova #prishtina #kosova #shqiptart #kuqezi #durres #gjilan #shkoder #vlora #elbasan #korce #pogradec #sarande #kukes #osamire #dibra #tropoja #puka #berati #gjirokaster #shqiptar #albanian
Follow @mrs.ariet ❤
...........
Follow ( @shqipet_egurbetit )

Like❤ comment💬 tagg your frend👥

#kosova #shqipria #shqipet #albaner #kuqezi #music#beauty #girls #albaniagirls #shqipetneperbot #gjiko#ledria #tayna #melinda #dhuratadora
0 15 6 hours ago
Follow @mrs.ariet ❤
...........
follow ( @shqipet_egurbetit )

like❤ comment💬 tagg your frend👥

#kosova #shqipria #shqipet #albaner #kuqezi #music#beauty #girls #albaniagirls #shqipetneperbot #gjiko#ledria #tayna #melinda #dhuratadora
Cmimi 1300 leke Posta falas ✅
Cilesi maksimale ne produkte 🥇
Material qe nuk nxihen 🏆 
Transporti ne gjithe 🇦🇱🇦🇱 Kontaktoni ne Dm 📥 per porosi ☺️
#varse #byrzylyk #tirane#onlineshopping #followforfollowback #follow4followback #follow #followbackinstantly #necklace#fushkruje#durres #elbasan#kuqezi #tropoje #burrel #korce #vlorealbania #saranda #diber #pogradec #shkoder #shqipet
0 21 8 hours ago
Cmimi 1300 leke posta falas ✅
cilesi maksimale ne produkte 🥇
material qe nuk nxihen 🏆
transporti ne gjithe 🇦🇱🇦🇱 kontaktoni ne dm 📥 per porosi ☺️
#varse #byrzylyk #tirane#onlineshopping #followforfollowback #follow4followback #follow #followbackinstantly #necklace#fushkruje#durres #elbasan#kuqezi #tropoje #burrel #korce #vlorealbania #saranda #diber #pogradec #shkoder #shqipet
#bejzgjedhjentende
💫Bizhuteri shumë cilësore
💫Çmime shumë të arsyeshme
💫Transport falas, shpejt dhe kudo
💫Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#bejzgjedhjentende #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #kukes #pogradec #diber
1 18 8 hours ago
#bejzgjedhjentende 💫bizhuteri shumë cilësore
💫çmime shumë të arsyeshme
💫transport falas, shpejt dhe kudo
💫për çdo informacion kontaktoni në inbox

#bejzgjedhjentende #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #kukes #pogradec #diber
#bejzgjedhjentende
💫Bizhuteri shumë cilësore
💫Çmime shumë të arsyeshme
💫Transport falas, shpejt dhe kudo
💫Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#bejzgjedhjentende #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #kukes #pogradec #diber
0 18 8 hours ago
#bejzgjedhjentende 💫bizhuteri shumë cilësore
💫çmime shumë të arsyeshme
💫transport falas, shpejt dhe kudo
💫për çdo informacion kontaktoni në inbox

#bejzgjedhjentende #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #kukes #pogradec #diber
#bejzgjedhjentende
💫Bizhuteri shumë cilësore
💫Çmime shumë të arsyeshme
💫Transport falas, shpejt dhe kudo
💫Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#bejzgjedhjentende #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #kukes #pogradec #diber
0 9 8 hours ago
#bejzgjedhjentende 💫bizhuteri shumë cilësore
💫çmime shumë të arsyeshme
💫transport falas, shpejt dhe kudo
💫për çdo informacion kontaktoni në inbox

#bejzgjedhjentende #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #kukes #pogradec #diber
#bejzgjedhjentende
💫Bizhuteri shumë cilësore
💫Çmime shumë të arsyeshme
💫Transport falas, shpejt dhe kudo
💫Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#bejzgjedhjentende #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #kukes #pogradec #diber
0 8 8 hours ago
#bejzgjedhjentende 💫bizhuteri shumë cilësore
💫çmime shumë të arsyeshme
💫transport falas, shpejt dhe kudo
💫për çdo informacion kontaktoni në inbox

#bejzgjedhjentende #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #kukes #pogradec #diber
Shqipëri-Francë⚽️🇦🇱🇫🇷 #albfra #albania #france #football #reporter #rtshsport #euro2020 #kuqezi
15 893 8 hours ago
Shqipëri-francë⚽️🇦🇱🇫🇷 #albfra #albania #france #football #reporter #rtshsport #euro2020 #kuqezi
Arena Kombetare🇦🇱🇦🇱🦅🦅
#albania #albanian #albania🇦🇱 #tifozatkuqezi #kuqezi #shqiperia #shqiperiaime #shqiperietnike #dj #music #muzik #muzikshqip #florimumajesi #elvanagjata
0 85 8 hours ago
Ti po deshe thuaja gjithë lagjes... .
.
.
Na bëj #krenar ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Mos harro tja tregosh dikujt që ka nevojë ta shohi!
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Follow @bitlab.al ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Like, Comment, Share ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Turn on Post notifications ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Komuniteti i Gjeneratës Z...
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
.
.
.
#bitlab #bitgang
#gjikotheflyboy #thenje_me_vler_
#shkrime #mosbohajgare
#fakteinteresante_ #gjiko
#thenjeteshpirtit #zinzin
#tiranapost #korca
#shkodra #loredana
#getinjofan #tetova
#albanianboy #buta
#mitrovica #vlore
#azet #kuqezi
#samantator #eraistrefi
#dhuratadora #kida
#kidator #diaspora
#tirana
0 158 8 hours ago
Ti po deshe thuaja gjithë lagjes... .
.
.
na bëj #krenar ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
mos harro tja tregosh dikujt që ka nevojë ta shohi!
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
follow @bitlab.al ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
like, comment, share ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
turn on post notifications ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
komuniteti i gjeneratës z...
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
.
.
.
#bitlab #bitgang #gjikotheflyboy #thenje_me_vler_ #shkrime #mosbohajgare #fakteinteresante_ #gjiko #thenjeteshpirtit #zinzin #tiranapost #korca #shkodra #loredana #getinjofan #tetova #albanianboy #buta #mitrovica #vlore #azet #kuqezi #samantator #eraistrefi #dhuratadora #kida #kidator #diaspora #tirana
@shprehje_unike_ ❤️❤️
.
.
.
.
.
👇👇👇👇👇👇
🚨🚨🚨🚨🚨🚨
😍😍😍😍😍😍😍 follow @shprehje_unike_ 🙏🏼🙏🏼
follow @shprehje_unike_ 🙏🏼🙏🏼
.
.
.
.
.
#albania #shqiptar #kosovo #kosova #kuqezi #tirana #tiranalifestyle #prishtina #thenie #shqiptar #followforfollowback #followers #likeforlikes #likeforfollow
0 34 8 hours ago
@shprehje_unike_ ❤️❤️
.
.
.
.
.
👇👇👇👇👇👇
🚨🚨🚨🚨🚨🚨
😍😍😍😍😍😍😍 follow @shprehje_unike_ 🙏🏼🙏🏼
follow @shprehje_unike_ 🙏🏼🙏🏼
.
.
.
.
.
#albania #shqiptar #kosovo #kosova #kuqezi #tirana #tiranalifestyle #prishtina #thenie #shqiptar #followforfollowback #followers #likeforlikes #likeforfollow
@bora.kuko 
Follow ⬇️
@shqipet__ne__france__2 ✅
;
#albania #shqipet #kuqezi 
#qikatshqiptare #kosova 
#tirane #kosova #albaniangirl 
#kuqezi🔴⚫️👐🇦🇱
0 152 8 hours ago
Tek www.aladini.al filloi fushata e festave te nentorit. Jane qindra produkte ne oferte por jo vetem : nga sot deri ne 28 nentor cdo dite do te jete 8 produkte me cmime nen kosto
🎉 Le te festojme te gjithe se bashku. 
P.s.: sasi te limituara 
#gezuarfestat #kuqezi #shqiperi #kosova #festojmesebashku #🇦🇱 #dhurata #oferta #porosittani📥
0 1 9 hours ago
Tek www.aladini.al filloi fushata e festave te nentorit. jane qindra produkte ne oferte por jo vetem : nga sot deri ne 28 nentor cdo dite do te jete 8 produkte me cmime nen kosto
🎉 le te festojme te gjithe se bashku.
p.s.: sasi te limituara
#gezuarfestat #kuqezi #shqiperi #kosova #festojmesebashku #🇦🇱 #dhurata #oferta #porosittani📥
💚 Argjila jeshile, Rezultate fantastike ! 🌴Është argjila më e njohur dhe më e përdorur në sajë të vetive kuruese që ka ✔️ 🌴 E pasur me metale dhe kripera është e përshtatshme për lëkura me yndyrë dhe akne (pucra, njolla etj) ✔️ 🌴 Duke thithur yndyrën e tepërt forcon poret e lëkurës dhe largon pjesët e vdekura ✔️
_____________________________________________ ........ #fyryra #argjil 
#argjilejeshile #pucrra #yndyre #njolla #njollakafe #ejona #berat #kuqezi #maskafytyre #maskaflokesh #tayna #albanlita #noizy #kujdesiperlekuren #dashuri #dhelperdinake #sarande #fero #shkupi #mozzik #shkodra #makeupalbania #porositonline #makeuptirana #tiranasot
0 1 9 hours ago
💚 argjila jeshile, rezultate fantastike ! 🌴është argjila më e njohur dhe më e përdorur në sajë të vetive kuruese që ka ✔️ 🌴 e pasur me metale dhe kripera është e përshtatshme për lëkura me yndyrë dhe akne (pucra, njolla etj) ✔️ 🌴 duke thithur yndyrën e tepërt forcon poret e lëkurës dhe largon pjesët e vdekura ✔️
_____________________________________________ ........ #fyryra #argjil
#argjilejeshile #pucrra #yndyre #njolla #njollakafe #ejona #berat #kuqezi #maskafytyre #maskaflokesh #tayna #albanlita #noizy #kujdesiperlekuren #dashuri #dhelperdinake #sarande #fero #shkupi #mozzik #shkodra #makeupalbania #porositonline #makeuptirana #tiranasot
💚 Argjila jeshile, Rezultate fantastike ! 🌴Është argjila më e njohur dhe më e përdorur në sajë të vetive kuruese që ka ✔️ 🌴 E pasur me metale dhe kripera është e përshtatshme për lëkura me yndyrë dhe akne (pucra, njolla etj) ✔️ 🌴 Duke thithur yndyrën e tepërt forcon poret e lëkurës dhe largon pjesët e vdekura te lekure #fyryra #argjil 
#argjilejeshile #pucrra #yndyre #njolla #njollakafe #ejona #berat #kuqezi #maskafytyre #maskaflokesh #tayna #albanlita #noizy #kujdesiperlekuren #dashuri #dhelperdinake #sarande #fero #shkupi #mozzik #shkodra #makeupalbania #porositonline #makeuptirana #tiranasot
0 3 9 hours ago
💚 argjila jeshile, rezultate fantastike ! 🌴është argjila më e njohur dhe më e përdorur në sajë të vetive kuruese që ka ✔️ 🌴 e pasur me metale dhe kripera është e përshtatshme për lëkura me yndyrë dhe akne (pucra, njolla etj) ✔️ 🌴 duke thithur yndyrën e tepërt forcon poret e lëkurës dhe largon pjesët e vdekura te lekure #fyryra #argjil
#argjilejeshile #pucrra #yndyre #njolla #njollakafe #ejona #berat #kuqezi #maskafytyre #maskaflokesh #tayna #albanlita #noizy #kujdesiperlekuren #dashuri #dhelperdinake #sarande #fero #shkupi #mozzik #shkodra #makeupalbania #porositonline #makeuptirana #tiranasot
𝐾𝑛𝑜𝑤 𝑡𝘩𝑒 𝑑𝑖𝑓𝑓𝑒𝑟𝑒𝑛𝑐𝑒 𝑏𝑒𝑡𝑤𝑒𝑒𝑛 𝑏𝑒𝑖𝑛𝑔 𝑝𝑎𝑡𝑖𝑒𝑛𝑡 𝑎𝑛𝑑 𝑤𝑎𝑠𝑡𝑖𝑛𝑔 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑡𝑖𝑚𝑒.
𝐹𝑜𝑙𝑙𝑜𝑤 ( @princezaqiu ) 𝑓𝑜𝑟 𝑚𝑜𝑟𝑒.
10 1,252 10 hours ago
𝐾𝑛𝑜𝑤 𝑡𝘩𝑒 𝑑𝑖𝑓𝑓𝑒𝑟𝑒𝑛𝑐𝑒 𝑏𝑒𝑡𝑤𝑒𝑒𝑛 𝑏𝑒𝑖𝑛𝑔 𝑝𝑎𝑡𝑖𝑒𝑛𝑡 𝑎𝑛𝑑 𝑤𝑎𝑠𝑡𝑖𝑛𝑔 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑡𝑖𝑚𝑒.
𝐹𝑜𝑙𝑙𝑜𝑤 ( @princezaqiu ) 𝑓𝑜𝑟 𝑚𝑜𝑟𝑒.
𝕱𝖔𝖑𝖑𝖔𝖜 @𝖎𝖑𝖑𝖞𝖗𝖎𝖆𝖓𝖊𝖙 𝖋𝖔𝖗 𝖒𝖔𝖗𝖊! 🇦🇱
Jemi nje. E kemi nje gjak, jemi nje komb, kemi nje gjuh! Shqiperi Etnike 💪🇦🇱 #shqiperia #shqipe #shqiperi #etnike #atdhe #njekomb #njeflamur #albanian #albanians #kosova #qameria #dardania #flamuri #kuqezi #illyrian #illyrians #illyrianet
𝕱𝖔𝖑𝖑𝖔𝖜 @illyrianet
12 1,592 10 hours ago
𝕱𝖔𝖑𝖑𝖔𝖜 @𝖎𝖑𝖑𝖞𝖗𝖎𝖆𝖓𝖊𝖙 𝖋𝖔𝖗 𝖒𝖔𝖗𝖊! 🇦🇱
jemi nje. e kemi nje gjak, jemi nje komb, kemi nje gjuh! shqiperi etnike 💪🇦🇱 #shqiperia #shqipe #shqiperi #etnike #atdhe #njekomb #njeflamur #albanian #albanians #kosova #qameria #dardania #flamuri #kuqezi #illyrian #illyrians #illyrianet 𝕱𝖔𝖑𝖑𝖔𝖜 @illyrianet
#shqipe #albania #kuqezi #shqiptar 🇦🇱🔥
0 375 10 hours ago
2 6 11 hours ago
Tag Tag Tag🙏🏼🙏🏼
@shprehje_unike_ ❤️❤️
.
.
.
.
.
👇👇👇👇👇👇
🚨🚨🚨🚨🚨🚨
😍😍😍😍😍😍😍 follow @shprehje_unike_ 🙏🏼🙏🏼
follow @shprehje_unike_ 🙏🏼🙏🏼
.
.
.
.
.
#albania #shqiptar #kosovo #kosova #kuqezi #tirana #tiranalifestyle #prishtina #thenie #shqiptar #followforfollowback #followers #likeforlikes #likeforfollow
0 31 12 hours ago
Tag tag tag🙏🏼🙏🏼
@shprehje_unike_ ❤️❤️
.
.
.
.
.
👇👇👇👇👇👇
🚨🚨🚨🚨🚨🚨
😍😍😍😍😍😍😍 follow @shprehje_unike_ 🙏🏼🙏🏼
follow @shprehje_unike_ 🙏🏼🙏🏼
.
.
.
.
.
#albania #shqiptar #kosovo #kosova #kuqezi #tirana #tiranalifestyle #prishtina #thenie #shqiptar #followforfollowback #followers #likeforlikes #likeforfollow
Do ishte mir që ta fillonim me fitore në stadiumin e ri por sidoqoftë humbje,fitore apo barazim gjithmonë me ty Shqipëria ime se jam krenar që jam Shqiptar🇦🇱❤️
• • • •
#Albania #Shqiperia #Shqiptar #ALB #AirAlbaniaStadium #KuqeZi #TifozatKuqeZi #Plisat #France #Euro2020 #Euro
0 125 13 hours ago
Do ishte mir që ta fillonim me fitore në stadiumin e ri por sidoqoftë humbje,fitore apo barazim gjithmonë me ty shqipëria ime se jam krenar që jam shqiptar🇦🇱❤️
• • • •
#albania #shqiperia #shqiptar #alb #airalbaniastadium #kuqezi #tifozatkuqezi #plisat #france #euro2020 #euro
Njera nga gjerat e bukura nga rruga e Imam Elvisit, esht se ti do behesh pjes e historis se ngritjes se shqiperis!
Çfar hapash do te merrni per te ecur ne rrugen e Elvisit?
Follow!
#kuqezi #shqiperi #shqiperia #shqiperiaime #🔴⚫️ #jamshqiptar #shqiptart #bashkimkombetar #jeminjë #trojetshqiptare #tiranalifestyle #prishtina
0 19 13 hours ago
Njera nga gjerat e bukura nga rruga e imam elvisit, esht se ti do behesh pjes e historis se ngritjes se shqiperis!
çfar hapash do te merrni per te ecur ne rrugen e elvisit?
follow!
#kuqezi #shqiperi #shqiperia #shqiperiaime #🔴⚫️ #jamshqiptar #shqiptart #bashkimkombetar #jeminjë #trojetshqiptare #tiranalifestyle #prishtina
🌹Parfum shumë cilësorë
🌹Çmime shumë të arsyeshme
🌹Transport falas, shpejt dhe kudo
🌹Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
0 6 14 hours ago
🌹parfum shumë cilësorë
🌹çmime shumë të arsyeshme
🌹transport falas, shpejt dhe kudo
🌹për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
🌹Parfum shumë cilësorë
🌹Çmime shumë të arsyeshme
🌹Transport falas, shpejt dhe kudo
🌹Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
0 5 14 hours ago
🌹parfum shumë cilësorë
🌹çmime shumë të arsyeshme
🌹transport falas, shpejt dhe kudo
🌹për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
🌹Parfum shumë cilësorë
🌹Çmime shumë të arsyeshme
🌹Transport falas, shpejt dhe kudo
🌹Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
0 4 14 hours ago
🌹parfum shumë cilësorë
🌹çmime shumë të arsyeshme
🌹transport falas, shpejt dhe kudo
🌹për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
🌹Parfum shumë cilësorë
🌹Çmime shumë të arsyeshme
🌹Transport falas, shpejt dhe kudo
🌹Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
0 10 14 hours ago
🌹parfum shumë cilësorë
🌹çmime shumë të arsyeshme
🌹transport falas, shpejt dhe kudo
🌹për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
🌹Parfum shumë cilësorë
🌹Çmime shumë të arsyeshme
🌹Transport falas, shpejt dhe kudo
🌹Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
0 6 14 hours ago
🌹parfum shumë cilësorë
🌹çmime shumë të arsyeshme
🌹transport falas, shpejt dhe kudo
🌹për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
🌹Parfum shumë cilësorë
🌹Çmime shumë të arsyeshme
🌹Transport falas, shpejt dhe kudo
🌹Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
0 9 14 hours ago
🌹parfum shumë cilësorë
🌹çmime shumë të arsyeshme
🌹transport falas, shpejt dhe kudo
🌹për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
🌹Parfum shumë cilësorë
🌹Çmime shumë të arsyeshme
🌹Transport falas, shpejt dhe kudo
🌹Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
0 2 14 hours ago
🌹parfum shumë cilësorë
🌹çmime shumë të arsyeshme
🌹transport falas, shpejt dhe kudo
🌹për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
🌹Parfum shumë cilësorë
🌹Çmime shumë të arsyeshme
🌹Transport falas, shpejt dhe kudo
🌹Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
0 4 14 hours ago
🌹parfum shumë cilësorë
🌹çmime shumë të arsyeshme
🌹transport falas, shpejt dhe kudo
🌹për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
🌹Parfum shumë cilësorë
🌹Çmime shumë të arsyeshme
🌹Transport falas, shpejt dhe kudo
🌹Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
0 10 14 hours ago
🌹parfum shumë cilësorë
🌹çmime shumë të arsyeshme
🌹transport falas, shpejt dhe kudo
🌹për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
🌹Parfum shumë cilësorë
🌹Çmime shumë të arsyeshme
🌹Transport falas, shpejt dhe kudo
🌹Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
0 7 14 hours ago
🌹parfum shumë cilësorë
🌹çmime shumë të arsyeshme
🌹transport falas, shpejt dhe kudo
🌹për çdo informacion kontaktoni në inbox

#albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
Follow @sitegatuajm🍂 dhe @artgatimi🍂 per me shume...😊
▪Komentoni dhe beni TAG personat qe duhet ta shikojn 😊
》》Credits @plantbased.traveler
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Tags : #tirana #albania #shqipe  #tiranacity #shkodra #prizren #tetova #prishtina #kosova #shqiptart #kuqezi #durres #gjilan #shkoder #vlora #elbasan #korce #pogradec #sarande #kukes #osamire #dibra #tropoja #puka #berati #gjirokaster #shqiptar #albanian
0 124 14 hours ago
Follow @sitegatuajm🍂 dhe @artgatimi🍂 per me shume...😊
▪komentoni dhe beni tag personat qe duhet ta shikojn 😊
》》credits @plantbased.traveler
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
tags : #tirana #albania #shqipe  #tiranacity #shkodra #prizren #tetova #prishtina #kosova #shqiptart #kuqezi #durres #gjilan #shkoder #vlora #elbasan #korce #pogradec #sarande #kukes #osamire #dibra #tropoja #puka #berati #gjirokaster #shqiptar #albanian
I know what I want 🌹
10 145 14 hours ago
I know what i want 🌹
O flamuri me i bukur ne bot!👐🏼🇦🇱🔥 Nese je shqiptar #share this video!
'
'
'
'
'
'
'
'
'
'
'
'
'
'
#shqiptar #kuqezi #shqiperia #albanian #albania #albanianboy #tiktok #tiktokboys #tiktokalbania #video #tirana #kosovo #likeforlikes #like4likes #likeforfollow #like4follow #viewforview #videooftheday #likes4like
13 249 14 hours ago
Shikone deri n fundd😂😂😂 #tradhetii #pseteduaty #pse #samalarg #tijebotaime♥️ #pseteduaty #tidheunë❤️ #shpirt #thenjeteshpirtit #tedua_ty_🌹 #jetaimeparis #engjulliim😇 #perjet#vushtrri #mitrovica #peja #prizren #gjithkosovamety#shkoder #discoveralbania #albanianfood #porosit # #shkupi #century #travelalbania #mozzik #kuqezi #online #instagram #porositonline
0 26 Yesterday