I will marry the guy that emails me when I block him. 🤷🏻‍♀️
•
•
•
•
•
•
•
•
•
#ferizaj #prishtina #gjilan #prizren #gjakova #peja #mitrovica #kamenica #vitia #lipjan #podujeva #vushtrri #klin #istog #fushekosove #tirana #durres #kukes #butrint #piran #vlore #stuttgart #frankfurt #karlsruhe #berlin #münchen #bern #albania #basel
25 1,284 19 hours ago
I will marry the guy that emails me when i block him. 🤷🏻‍♀️

#ferizaj #prishtina #gjilan #prizren #gjakova #peja #mitrovica #kamenica #vitia #lipjan #podujeva #vushtrri #klin #istog #fushekosove #tirana #durres #kukes #butrint #piran #vlore #stuttgart #frankfurt #karlsruhe #berlin #münchen #bern #albania #basel
@mozzik @elvisnaci -
-
-
-
-
#shpetimdesku #kosovshow #prishtinacity#malisheva #klina #suhareka #kosova10🇽🇰 #tirana#ferizaj #gilan #gjakova #drenas #lipjan #vitia#mitrovica #drenica #bebefamily #like4likes#kmngang #kmn #kmnazet #shpknazi #qkakashpija #istartfirstbootcamp
12 2,853 5 days ago
@mozzik @elvisnaci -
-
-
-
-
#shpetimdesku #kosovshow #prishtinacity#malisheva #klina #suhareka #kosova10🇽🇰 #tirana#ferizaj #gilan #gjakova #drenas #lipjan #vitia#mitrovica #drenica #bebefamily #like4likes#kmngang #kmn #kmnazet #shpknazi #qkakashpija #istartfirstbootcamp
Follow ➡ @pasha.gopt ✔
Per me shume postime tjera
1 9 10 minutes ago
Follow ➡ @pasha.gopt
per me shume postime tjera
😠😠😠😠😠
------------------------------------
.
 Follow me for 21k @tradhtia.alb😘😇
.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Tag shoket,shoqet qe ti bejne follow faqes per super poste 🔥😻🥰🙏
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
.
.
.
.
. #aşk #thenjeteshpirtit #OmG #thenje #karasevda #tradhtiaalb #mozzikfans #tanyaburr #loredana #capital #majk #prishtina #peja #kosovo #shqiptar #shqip #nihan #kida #kidator #prishtina #peja #gjakova #shqiptar #getinjofan #luanavjollca #sectionalsofa #sections #taynators #mitrovica #gjilan #ferizaj #gjakov #prizreniqytetiim
2 386 46 minutes ago
😠😠😠😠😠
------------------------------------
.
follow me for 21k @tradhtia.alb😘😇
.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
tag shoket,shoqet qe ti bejne follow faqes per super poste 🔥😻🥰🙏
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
.
.
.
.
. #aşk #thenjeteshpirtit #omg #thenje #karasevda #tradhtiaalb #mozzikfans #tanyaburr #loredana #capital #majk #prishtina #peja #kosovo #shqiptar #shqip #nihan #kida #kidator #prishtina #peja #gjakova #shqiptar #getinjofan #luanavjollca #sectionalsofa #sections #taynators #mitrovica #gjilan #ferizaj #gjakov #prizreniqytetiim
🔥Porosit-Online✅
@bubulinaonline 
Tagg-Shokun👍
#prishtina #prizreni #ferizaj #mitrovica #vushtrri #podujeva #shpknazi #zaramen
0 3 1 hour ago
📌lexoje dhe 📌shpërndaje ndoshta dikujt i bën dobi !!
•
•
Për më shumë postime rreth Fesë Islame atëher follow faqen ↙↙↙↙
🕪@thirrja_e_vertet🔊
✉@thirrja_e_vertet✉
🖎@thirrja_e_vertet✍
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
#fejaislame #xhamia #namazi #islamshqip #islamshqip_ #ademramadani #halilkastrati #musliman #elhamdulilah #albania #tirana #elbasan #shqipe #sarande #tropoja #diber #burrel #berat #kosove #prizren #peje #gjilan #kumanova #podujeva #globiislam #prishtina #tetova #shkupi #maqedonia #mitrovica
0 62 1 hour ago
📌lexoje dhe 📌shpërndaje ndoshta dikujt i bën dobi !!


për më shumë postime rreth fesë islame atëher follow faqen ↙↙↙↙
🕪@thirrja_e_vertet🔊
✉@thirrja_e_vertet✉
🖎@thirrja_e_vertet✍#fejaislame #xhamia #namazi #islamshqip #islamshqip_ #ademramadani #halilkastrati #musliman #elhamdulilah #albania #tirana #elbasan #shqipe #sarande #tropoja #diber #burrel #berat #kosove #prizren #peje #gjilan #kumanova #podujeva #globiislam #prishtina #tetova #shkupi #maqedonia #mitrovica
Amin😥  prishtina #gjilan#pristine#stupcat#peja#qkakashpija#mitrovica#taynator#kosovo#kosova#albania#saranda#tirana#luanator#dafinators#kafenejajoneofficial_#dorators#ledrizlla#butrintimeri#kidators#diaspora#otr#noizytor#osamire#hajgare#ortakoll#mozzikfans#mosbohajgare#shengenvisa#humornegro
9 37 1 hour ago
Amin😥 prishtina #gjilan#pristine#stupcat#peja#qkakashpija#mitrovica#taynator#kosovo#kosova#albania#saranda#tirana#luanator#dafinators#kafenejajoneofficial_#dorators#ledrizlla#butrintimeri#kidators#diaspora#otr#noizytor#osamire#hajgare#ortakoll#mozzikfans#mosbohajgare#shengenvisa#humornegro
Nr. i artikullit : 379
Pershkrimi : Set nga #argjend925 💎
Çmimi : 19 € 
Kontakti ne Direct 📥
Dergojm ne : 🇽🇰🇦🇱🇲🇰
#loveyou #love #tedua #accessories #kosovo #kosovë #shqiperia #maqedoni #dergojmedheshqiperidhemaqedoni #byzhyteri #prishtina #prishtina #prizren #mitrovica #peja #gjilan #ferizaj #gjakova #podujeva #lirë #blejgjithqka_online #makeupkosova
0 7 4 hours ago
Nr. i artikullit : 379
pershkrimi : set nga #argjend925 💎
çmimi : 19 €
kontakti ne direct 📥
dergojm ne : 🇽🇰🇦🇱🇲🇰
#loveyou #love #tedua #accessories #kosovo #kosovë #shqiperia #maqedoni #dergojmedheshqiperidhemaqedoni #byzhyteri #prishtina #prishtina #prizren #mitrovica #peja #gjilan #ferizaj #gjakova #podujeva #lirë #blejgjithqka_online #makeupkosova
Benefitet e Laserit: I largon qimet pergjithmone.
Trajton qimet e rritura nder lekure.
Nuk do te keni me irritime nga zhiletat, pucrra nga depilimet e ndryshme dhe qime te rritura nder lekure.
Punohet ne femra dhe ne mashkuj.
Kurseni kohen dhe parate.
.
.•Tani është koha e duhur të beni zgjidhjen e duhur dhe të përhershme me Laserin e teknologjisë „SHR“ *REZULTATE NGA SEANCA E PAR
*PA ASNJE EFEKT ANËSOR
*REZULTAT I PËRHERSHËM
*PËR TË GJITHA LLOJET E LEKURËS

Caktoni termini tuaj +383 (0) 43 985 777 Viber/Whatsapp 📲📞📥
1 20 5 hours ago
Benefitet e laserit: i largon qimet pergjithmone.
trajton qimet e rritura nder lekure.
nuk do te keni me irritime nga zhiletat, pucrra nga depilimet e ndryshme dhe qime te rritura nder lekure.
punohet ne femra dhe ne mashkuj.
kurseni kohen dhe parate.
.
.•tani është koha e duhur të beni zgjidhjen e duhur dhe të përhershme me laserin e teknologjisë „shr“ *rezultate nga seanca e par
*pa asnje efekt anësor
*rezultat i përhershëm
*për të gjitha llojet e lekurës

caktoni termini tuaj +383 (0) 43 985 777 viber/whatsapp 📲📞📥
Tag shokun qe lun  kshu me lojra Follow @richhassii🏷 a friend .
.
.
.
.
.
 #luxury #hashtag #albania #kosovo #gango #rich #richassii #follow #prizeren #tirana #prishtina #peja #durres #saranda #ferizaj #shkodra #gilani #vushtrri #mitrovica #gjirokastra
11 423 5 hours ago
Miremengjesi 😍😍
#Shake #Formula1 #pancakes 
#abfit24
#humbpeshe #shtopeshëshëndetshëm  #kosovo #kosova #prishtine #mitrovica #podujeva #prizren
0 7 5 hours ago
“Ehh edhe sa dhimbje duhet te perjetojme!.
Ehh edhe sa termete duhet te 
shikojme!.
Sa zemra te shkatrruara duhet te 
ngushllojme💔
Sa familje te prekura duhet te vajtojme!
“Po vall kur zotin do e kujtojme?
Ne fund te fundit zotin a e besojm?
C’faj ka femija qe loton?
Dhe ne shpi tij ka frik kur shkon!
Ehhh moj shqipni....
Vajto ne lot edhe mbaj zi🖤
Gjithmon krenar jemi me ty💪!
-
-
-#pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #tirana #ledrivula #ledrizlla #allah #dorators #xhensilator #taynator #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kida4tors #luanator #diaspora #babastars #butriors #samantator #kuran #babygi
10 368 5 hours ago
“ehh edhe sa dhimbje duhet te perjetojme!.
ehh edhe sa termete duhet te
shikojme!.
sa zemra te shkatrruara duhet te
ngushllojme💔
sa familje te prekura duhet te vajtojme!
“po vall kur zotin do e kujtojme?
ne fund te fundit zotin a e besojm?
c’faj ka femija qe loton?
dhe ne shpi tij ka frik kur shkon!
ehhh moj shqipni....
vajto ne lot edhe mbaj zi🖤
gjithmon krenar jemi me ty💪!
-
-
-#pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #tirana #ledrivula #ledrizlla #allah #dorators #xhensilator #taynator #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kida4tors #luanator #diaspora #babastars #butriors #samantator #kuran #babygi
▶️Për më shum ◀️
↘️↘️Follow  faqen ↙️↙️
🌺@bashkohu_islamit🌺
🌺@bashkohu_islamit🌺
🌺@bashkohu_islamit🌺
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#gjakova #gjilan #mitrovica #prishtina #peja #prizerni #ferizaj #presheva #tetova #gostivari
#kumanova #shkupi #shkoder #elbasan #tirana #durrës #diber #berat #fier #ulqin #vlor 
#gjirokaster #kukes  #albania #Kosova  #maqedonia
0 456 6 hours ago
▶️për më shum ◀️
↘️↘️follow  faqen ↙️↙️
🌺@bashkohu_islamit🌺
🌺@bashkohu_islamit🌺
🌺@bashkohu_islamit🌺
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#gjakova #gjilan #mitrovica #prishtina #peja #prizerni #ferizaj #presheva #tetova #gostivari #kumanova #shkupi #shkoder #elbasan #tirana #durrës #diber #berat #fier #ulqin #vlor
#gjirokaster #kukes  #albania #kosova  #maqedonia
#kosovo #albania #prishtina #tirana #kosova #prizren #shqiperia #albanian #peja #gjakova #shqip #ferizaj #love #gjilan #shqipe #shqiptar #mitrovica #durres #albaniangirl #thesecret #qesh #loredana #bnw #srbija #mozzikfans #dasma #kidator #tayna #beautiful #bhfyp😋😋😎😎😎😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😉😊😋😎🌵💒📊💉🚸🔚➗✖️🛌🍍🍃🍃🍃🎋🎋🌾🌾🍄🍄🍄🌾🌾🎋🍃🍃🌵🌵🌳☘☘☘☘🌿🌿🌳🌵🎄🌲🌲🍂🍂🍂🌸💐💐🌹🌹🌷🌻🌺🥀🥀🥀🌻🍁🌹🌹💐💐🌼🍃🌾🍄🍄🎋🍃🍃🍃🍃🍃🌼🌼🍃🍃🍃🍃🍃🌼🌸🌸🌸💐🌼🍃🍃🌲🍂🎄🌵🌳🌿☘☘☘🌿🌳🎋🌻🌻🌹🌹🌹🤘🔦🥀🎋🍃🌴🌴🌱🎍😊😊🌱🌴🌳🌿☘☘☘
0 5 6 hours ago
#kosovo #albania #prishtina #tirana #kosova #prizren #shqiperia #albanian #peja #gjakova #shqip #ferizaj #love #gjilan #shqipe #shqiptar #mitrovica #durres #albaniangirl #thesecret #qesh #loredana #bnw #srbija #mozzikfans #dasma #kidator #tayna #beautiful #bhfyp😋😋😎😎😎😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😉😊😋😎🌵💒📊💉🚸🔚➗✖️🛌🍍🍃🍃🍃🎋🎋🌾🌾🍄🍄🍄🌾🌾🎋🍃🍃🌵🌵🌳☘☘☘☘🌿🌿🌳🌵🎄🌲🌲🍂🍂🍂🌸💐💐🌹🌹🌷🌻🌺🥀🥀🥀🌻🍁🌹🌹💐💐🌼🍃🌾🍄🍄🎋🍃🍃🍃🍃🍃🌼🌼🍃🍃🍃🍃🍃🌼🌸🌸🌸💐🌼🍃🍃🌲🍂🎄🌵🌳🌿☘☘☘🌿🌳🎋🌻🌻🌹🌹🌹🤘🔦🥀🎋🍃🌴🌴🌱🎍😊😊🌱🌴🌳🌿☘☘☘
O ju që e falni sabahun!
Fituat shpërblimin e madh, asnjëherë mos mendoni se pasuesit e epsheve dhe kënaqësive të përkohshme kanë arritur lumturinë! Vallahi ata kurrë nuk kanë për të qenë të lumtur. Porse, ju kërkoni nga Allahu t’ju ndihmojë, falënderojeni Atë dhe nga Ai drejtohuni! I Dërguari i Allahut s.a.v.s. ka thënë: “Ai që e fal jacinë me xhemat, është sikurse të ketë kaluar gjysmën e natës në namaz dhe ai që e fal sabahun me xhemat është sikurse tërë natën ta ketë kaluar në namaz.” [Muslimi]. #kosova #albania #prishtina #podujeva #tirana #shkup #shkupi #berat #durres #ferizaj #gjilan #gjakov #prizren #brezovica #fejaaislammee #elvisnaci #jetimateballkanit #sarande #vlora #mitrovica #mitrovic #drenas #vushtrri #suharek
0 73 6 hours ago
O ju që e falni sabahun!
fituat shpërblimin e madh, asnjëherë mos mendoni se pasuesit e epsheve dhe kënaqësive të përkohshme kanë arritur lumturinë! vallahi ata kurrë nuk kanë për të qenë të lumtur. porse, ju kërkoni nga allahu t’ju ndihmojë, falënderojeni atë dhe nga ai drejtohuni! i dërguari i allahut s.a.v.s. ka thënë: “ai që e fal jacinë me xhemat, është sikurse të ketë kaluar gjysmën e natës në namaz dhe ai që e fal sabahun me xhemat është sikurse tërë natën ta ketë kaluar në namaz.” [muslimi]. #kosova #albania #prishtina #podujeva #tirana #shkup #shkupi #berat #durres #ferizaj #gjilan #gjakov #prizren #brezovica #fejaaislammee #elvisnaci #jetimateballkanit #sarande #vlora #mitrovica #mitrovic #drenas #vushtrri #suharek
Sevgiyle bereketle,afiyetle. Herşey yolunda.7.4.1.Mucizeler hayatımıza akıyor. 7.7.7.🥤🍲🍳🌶️🥞🍒🏡💃🕺#türkiye #istanbul #isveç #alaska #antakya #skopje #türkmenistan #orlando #germany #london #russia #italy #newyork #düsseldorf #japan #canada #china #panama #madrid #kosova #mitrovica #oslo #ohrid #brazil #selanik #sicilia #köln #yugoslavia #poland #pakistan
0 16 7 hours ago
Sevgiyle bereketle,afiyetle. herşey yolunda.7.4.1.mucizeler hayatımıza akıyor. 7.7.7.🥤🍲🍳🌶️🥞🍒🏡💃🕺#türkiye #istanbul #isveç #alaska #antakya #skopje #türkmenistan #orlando #germany #london #russia #italy #newyork #düsseldorf #japan #canada #china #panama #madrid #kosova #mitrovica #oslo #ohrid #brazil #selanik #sicilia #köln #yugoslavia #poland #pakistan
.
Follow @ajt_gjyshe_ajt  Për 2K🌟
✔️LIKE 💬COMENT 👥TAG FRIENDS
—————————————————
#gjilan #pristina #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #shpknazi #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania
0 39 7 hours ago
.
follow @ajt_gjyshe_ajt  për 2k🌟
✔️like 💬coment 👥tag friends
—————————————————
#gjilan #pristina #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #shpknazi #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania