Relationship goals.😍❤️
112 12,167 2 days ago
Relationship goals.😍❤️
💜
164 16,637 1 weeks ago
💜
This.💛👏🏼
88 7,002 4 days ago
This.💛👏🏼
Kao u drugoj vremenskoj zoni kad zamijeniš noć i dan, možda je sad vrijeme da se isto desi. Da sve ono što inače proživljavaš pod suncem daš mjesecu da izdirigira. Pa prije sna da zamisliš plažu, da zamisliš onu savršenu kavu negdje ispod suncobrana, miris auta kad borovina promigolji kroz otvoren prozor.

Možda je vrijeme da život malo usanjaš, pomiješaš sjećanja i maštanja kao med i čaj, dok otkrivaš detalje za koje misliš da odavno ne postoje. Pod svjetlima tih trenutaka da zasjaš kao na gradskoj špici.

Dok cvjetne haljine i lepršave sandale uredno čekaju svoj red i spavaju prvi proljetni san ikad, možda je sada vrijeme za njih. Za negližee, ako uopće znaš što je to, a ako ne, možda je danas vrijeme za saznaš. Za sve one spavaćice oprane nakon rođendana za koji su poklonjene i poslije jedva nošene. Za onu kutiju s djevojačke u kojoj je svileni ogrtač. Možda je baš sada vrijeme za onu njegovu košulju koja ti dođe do sredine bedara, a koju si uvijek mislila pronosati pod plahtama kad se budeš igrala nekog filma.

Sada je, čini mi se, važnije no ikad da voliš onoga s kime dijeliš pokrivače. Ali još je važnije od toga da voliš glavnog lika svoga jastuka - sebe. Da budeš diva dok spavaš.

Dok farmerke i kožne suknje čekaju neke bolje dane, neka na scenu stupe svila i saten. Parfem pred gašenje svjetla, balzam za usne do jutra.

Zamijeni noć i dan. Ionako smo sada svi neka druga vremenska zona.

#izdobritće 🧩5

#ogledaloduše #subota #optimistic #thoughts #challenge #positive #mindset
8 209 14 hours ago
Kao u drugoj vremenskoj zoni kad zamijeniš noć i dan, možda je sad vrijeme da se isto desi. da sve ono što inače proživljavaš pod suncem daš mjesecu da izdirigira. pa prije sna da zamisliš plažu, da zamisliš onu savršenu kavu negdje ispod suncobrana, miris auta kad borovina promigolji kroz otvoren prozor.

možda je vrijeme da život malo usanjaš, pomiješaš sjećanja i maštanja kao med i čaj, dok otkrivaš detalje za koje misliš da odavno ne postoje. pod svjetlima tih trenutaka da zasjaš kao na gradskoj špici.

dok cvjetne haljine i lepršave sandale uredno čekaju svoj red i spavaju prvi proljetni san ikad, možda je sada vrijeme za njih. za negližee, ako uopće znaš što je to, a ako ne, možda je danas vrijeme za saznaš. za sve one spavaćice oprane nakon rođendana za koji su poklonjene i poslije jedva nošene. za onu kutiju s djevojačke u kojoj je svileni ogrtač. možda je baš sada vrijeme za onu njegovu košulju koja ti dođe do sredine bedara, a koju si uvijek mislila pronosati pod plahtama kad se budeš igrala nekog filma.

sada je, čini mi se, važnije no ikad da voliš onoga s kime dijeliš pokrivače. ali još je važnije od toga da voliš glavnog lika svoga jastuka - sebe. da budeš diva dok spavaš.

dok farmerke i kožne suknje čekaju neke bolje dane, neka na scenu stupe svila i saten. parfem pred gašenje svjetla, balzam za usne do jutra.

zamijeni noć i dan. ionako smo sada svi neka druga vremenska zona.

#izdobritće 🧩5

#ogledaloduše #subota #optimistic #thoughts #challenge #positive #mindset
I have to be honest. I’m trying hard and for the most part Im able to stay optimistic but I can’t help the feeling of sadness that I feel for others.
•
•
Surprisingly I’m not freaking out about our family’s future. Eventhough I currently have two very sick kids at home and my husband and I are on 7 days no sleep. I still feel we will get through this.
•
•
I can’t help but feel for people that aren’t. My main goal with my business is to spread happiness and love and to know that so many people out there are feeling anything but that is hurting me.
•
•
Im hoping this will get better soon and that somehow I can figure out a way to make people smile if even for a few minutes.
•
•
Stay healthy my friends. Practice social distancing and talk to people. If you’re down or anxious talk to some one!! It’s ok.. let it out!
•
•
Much love to all of you.
•
•
#empathy #feelingit #love #optimistic #theworldisone #insta #supporteachother #itsoktofeel #stephaniestevenson #grateful
14 181 5 days ago
I have to be honest. i’m trying hard and for the most part im able to stay optimistic but i can’t help the feeling of sadness that i feel for others.


surprisingly i’m not freaking out about our family’s future. eventhough i currently have two very sick kids at home and my husband and i are on 7 days no sleep. i still feel we will get through this.


i can’t help but feel for people that aren’t. my main goal with my business is to spread happiness and love and to know that so many people out there are feeling anything but that is hurting me.


im hoping this will get better soon and that somehow i can figure out a way to make people smile if even for a few minutes.


stay healthy my friends. practice social distancing and talk to people. if you’re down or anxious talk to some one!! it’s ok.. let it out!


much love to all of you.


#empathy #feelingit #love #optimistic #theworldisone #insta #supporteachother #itsoktofeel #stephaniestevenson #grateful
A PESSIMIST SEES THE DIFFICULTY IN EVERY OPPORTUNITY;AN OPTIMIST SEES THE OPPORTUNITY IN EVERY DIFFICULTY..
.
.
.

Look at the opportunity .
.
.

One who look at the opportunities will always win❤️ .
Hustle
.
. 
Be optimistic 💯
.
.
#dream #dreamers #goal #optimistic #sucess #hustle #win #oppertunity #opportunity #optimistic #persistence
9 306 2 days ago
A pessimist sees the difficulty in every opportunity;an optimist sees the opportunity in every difficulty..
.
.
.

look at the opportunity .
.
.

one who look at the opportunities will always win❤️ .
hustle
.
.
be optimistic 💯
.
.
#dream #dreamers #goal #optimistic #sucess #hustle #win #oppertunity #opportunity #optimistic #persistence
Nie jestem typem pesymistki i w każdej nawet bardzo beznadziejnej sytuacji staram się znaleźć pozytywy. Wam też polecam coś takiego w życiu zwłaszcza teraz👌
.
Wszyscy dobrze wiemy jak jest i wiemy, że nie jest kolorowo. Ale po co codziennie panikować, tragizować, zadręczać się psychicznie? Skoro nawet nie wiemy jak długo jeszcze potrwa obecna sytuacja, a patrząc na postęp choroby na pewno jeszcze jakiś czas tak będzie to pomyślcie sobie o jednym - nie macie zbyt dużego wpływu na to co się już dzieje, ale możecie przyczynić się do tego żeby to się już nie szerzyło bardziej i w końcu zatrzymało się. Tylko proszę, siedźcie na tyłeczkach i bądźcie cierpliwi i uważajcie na siebie, dbajcie o siebie i bliskich🙏
.
Ja tak na prawdę przez swój zawód narażam się każdego dnia - każdego dnia jadę do i z pracy autobusem, każdego dnia pracuję z materiałem zakaźnym i ryzykuję, ale wiecie co? Uważam na siebie bardzo, dbam o higienę i dezynfekcję, a po powrocie do domu przestrzegam kwarantanny i czuję się dobrze i jeszcze chyba nic mi nie jest, oby tak dalej👌 na tyle przywykłam już do sytuacji, że staram się z tym wszystkim normalnie żyć na codzień i nie panikować - w końcu taki jest mój zawód diagnosty, ciągnie ze sobą pewne ryzyko😉 sztuką jest nie zwariować i się opanować bo inni potrzebują pomocy.
.
Dlatego nie oglądajcie 24 godziny na dobę wiadomości, nie straszcie siebie i innych dookoła co to będzie. Przestrzegajcie zasad i doceniajcie teraz szczególnie to co macie obok siebie - małżonka, partnera, dzieci, rodziców, dziadków, wolny czas, swoje hobby... Nie traktujcie tego czasu w domu jak oczekiwanie na to, co będzie dalej. Doceńcie i dobrze wykorzystajcie ten czas, tym bardziej że wcześniej każdy z nas gdzieś się śpieszył i nie zauważał pewnie tych dobrych rzeczy wokół, które teraz pomogą nam przejść ten ciężki czas z uśmiechem i spokojem😉
.
#girl #medicine #labgirl #laboratory #optimistic #coronavirus #quarantine #stop #blondegirl #blondkuchara #blogger #everythingsgonnabealright #med #job #work #diagnościgotowi #jesteśmydlapacjentów #mask #pulmonology #surgery #polishgirl #instagirl #like #follow #whitecollar #workoutfit #instaphoto #kolacja #dobranoc #hospital
47 321 2 days ago
Nie jestem typem pesymistki i w każdej nawet bardzo beznadziejnej sytuacji staram się znaleźć pozytywy. wam też polecam coś takiego w życiu zwłaszcza teraz👌
.
wszyscy dobrze wiemy jak jest i wiemy, że nie jest kolorowo. ale po co codziennie panikować, tragizować, zadręczać się psychicznie? skoro nawet nie wiemy jak długo jeszcze potrwa obecna sytuacja, a patrząc na postęp choroby na pewno jeszcze jakiś czas tak będzie to pomyślcie sobie o jednym - nie macie zbyt dużego wpływu na to co się już dzieje, ale możecie przyczynić się do tego żeby to się już nie szerzyło bardziej i w końcu zatrzymało się. tylko proszę, siedźcie na tyłeczkach i bądźcie cierpliwi i uważajcie na siebie, dbajcie o siebie i bliskich🙏
.
ja tak na prawdę przez swój zawód narażam się każdego dnia - każdego dnia jadę do i z pracy autobusem, każdego dnia pracuję z materiałem zakaźnym i ryzykuję, ale wiecie co? uważam na siebie bardzo, dbam o higienę i dezynfekcję, a po powrocie do domu przestrzegam kwarantanny i czuję się dobrze i jeszcze chyba nic mi nie jest, oby tak dalej👌 na tyle przywykłam już do sytuacji, że staram się z tym wszystkim normalnie żyć na codzień i nie panikować - w końcu taki jest mój zawód diagnosty, ciągnie ze sobą pewne ryzyko😉 sztuką jest nie zwariować i się opanować bo inni potrzebują pomocy.
.
dlatego nie oglądajcie 24 godziny na dobę wiadomości, nie straszcie siebie i innych dookoła co to będzie. przestrzegajcie zasad i doceniajcie teraz szczególnie to co macie obok siebie - małżonka, partnera, dzieci, rodziców, dziadków, wolny czas, swoje hobby... nie traktujcie tego czasu w domu jak oczekiwanie na to, co będzie dalej. doceńcie i dobrze wykorzystajcie ten czas, tym bardziej że wcześniej każdy z nas gdzieś się śpieszył i nie zauważał pewnie tych dobrych rzeczy wokół, które teraz pomogą nam przejść ten ciężki czas z uśmiechem i spokojem😉
.
#girl #medicine #labgirl #laboratory #optimistic #coronavirus #quarantine #stop #blondegirl #blondkuchara #blogger #everythingsgonnabealright #med #job #work #diagnościgotowi #jesteśmydlapacjentów #mask #pulmonology #surgery #polishgirl #instagirl #like #follow #whitecollar #workoutfit #instaphoto #kolacja #dobranoc #hospital
Sebuah Apresiasi untuk Kita.

Awan mungkin terlihat mendung di Bumi Pertiwi,
tapi kita selalu bisa melewatinya.
Dia akan cerah, kehidupan masih ada, kita masih selalu ada. Mari dukung #pemerintah
 dan #dinaskesehatan .
Berbagai hal buruk mungkin terjadi setiap hari. namun akan mudah dilewati orang2 yang optimis dan bertekat kuat.

#socialdistancing#stayathome#physical #optimistic #certainly can -(ijin cover bang @uyaumoris 🙏😁)
0 0 1 minute ago
Sebuah apresiasi untuk kita.

awan mungkin terlihat mendung di bumi pertiwi,
tapi kita selalu bisa melewatinya.
dia akan cerah, kehidupan masih ada, kita masih selalu ada. mari dukung #pemerintah dan #dinaskesehatan .
berbagai hal buruk mungkin terjadi setiap hari. namun akan mudah dilewati orang2 yang optimis dan bertekat kuat.

#socialdistancing#stayathome#physical #optimistic #certainly can -(ijin cover b**g @uyaumoris 🙏😁)
🥀💚
#optimistic
0 16 7 minutes ago
🥀💚
#optimistic
Be positive. No matter what we go through keeping hope that it will be a better tomorrow allow us to persist and persevere. #positiveattitude #betterfuture #optimistic #helpothersinneed #helpinghand #stayhomestayhealthy #staysafe❤️ #dudukdirumah #fightagainstcoronavirus✌️ #thelighthotelpenang
0 3 14 minutes ago
Be positive. no matter what we go through keeping hope that it will be a better tomorrow allow us to persist and persevere. #positiveattitude #betterfuture #optimistic #helpothersinneed #helpinghand #stayhomestayhealthy #staysafe❤️ #dudukdirumah #fightagainstcoronavirus✌️ #thelighthotelpenang
It's all about how you think, how you react...!
Be positive, stay happy... #positivity #positivethoughts #thoughtoftheday #optimistic #napoleonhill #thinkandgrowrich #sundaymotivation
0 1 15 minutes ago
It's all about how you think, how you react...!
be positive, stay happy... #positivity #positivethoughts #thoughtoftheday #optimistic #napoleonhill #thinkandgrowrich #sundaymotivation
When I was down in Mexico, I was delighted by all the love that I found all around me! 
It feels like the world needs a little more love right now, so these next few photos are going to be pictures to remind us all that no one is really alone, and love will always find a way. 💕

#love #sayulita #mexico #lovewins #lovewillfindaway #heart #positive #positivity #optimist #optimistic #youarenotalone #support #helpeachother #loveeachother #life #style #lifestyle #loveyourself
0 2 16 minutes ago
When i was down in mexico, i was delighted by all the love that i found all around me!
it feels like the world needs a little more love right now, so these next few photos are going to be pictures to remind us all that no one is really alone, and love will always find a way. 💕

#love #sayulita #mexico #lovewins #lovewillfindaway #heart #positive #positivity #optimist #optimistic #youarenotalone #support #helpeachother #loveeachother #life #style #lifestyle #loveyourself
Happy Day🙌🌏💙#jestemoptymistą#optimistic#instaphoto#instagood#instagram#sunday#rudewłosy#rudegirl#pink#canggu#ubud#gdańsk#gdynia#sopot#warszawa#paris#loveislove#stayhome#staysafe#loveyourself#kwiatywewłosach#sundayfunday#sundayvibes#fashion#ilovefashion#helthyfood
0 3 17 minutes ago
Happy day🙌🌏💙#jestemoptymistą#optimistic#instaphoto#instagood#instagram#sunday#rudewłosy#rudegirl#pink#canggu#ubud#gdańsk#gdynia#sopot#warszawa#paris#loveislove#stayhome#staysafe#loveyourself#kwiatywewłosach#sundayfunday#sundayvibes#fashion#ilovefashion#helthyfood
Trying to keep the kids busy during the day while I am working from home, so we have them write sentences using sight words. Super proud dad to read my son's sentences and see
0 0 26 minutes ago
Trying to keep the kids busy during the day while i am working from home, so we have them write sentences using sight words. super proud dad to read my son's sentences and see "i will grow to be a good man" 😊 that is not a tear!! #prouddad #kidsareawesome #optimistic
Sebuah Apresiasi untuk Kita.

Langit terlihat mendung,
Kita selalu bisa melewatinya
Langit akan cerah, kehidupan masih ada, kita pun akan selalu ada. Mari dukung #pemerintah dan #dinaskesehatan .
Berbagai hal buruk mungkin terjadi setiap hari. namun pasti bisa dilewati oleh orang2 optimis dan yang bertekat kuat.
#socialdistancing#stayathome#physical #optimistic #certainly can - (ijin cover bang @uyaumoris 🙏😁)
0 0 27 minutes ago
Sebuah apresiasi untuk kita.

langit terlihat mendung,
kita selalu bisa melewatinya
langit akan cerah, kehidupan masih ada, kita pun akan selalu ada. mari dukung #pemerintah dan #dinaskesehatan .
berbagai hal buruk mungkin terjadi setiap hari. namun pasti bisa dilewati oleh orang2 optimis dan yang bertekat kuat.
#socialdistancing#stayathome#physical #optimistic #certainly can - (ijin cover b**g @uyaumoris 🙏😁)
✨ C r e a t i v e S p a r k s ✨

#charcoal #nude #fun #yes #loveit #traditionalart #excitingtimesahead #optimistic #selflove
0 6 31 minutes ago
‘Ardas Mer’ OUT NOW
(Link in Bio)

ਘਬਰਾਇਓ ਨਾ... ਯਕੀਨ ਰੱਖਿਓ
ਦੂਰ ਗਮਾਂ ਦਾ ਹਨੇਰ ਕਰੁਗਾ, ਮੇਰਾ ਬਾਬਾ ਨਾਨਕ ਬੜੀ ਜਲਦੀ ਖੁਸ਼ੀਆਂ ਦੀ ਸਵੇਰ ਕਰੂਗਾ
Team Arsara music is praying for well being & hapiness of entire world 🌍
Singer: Rahul Rockstar
Label: Arsara Music
.
.
.
#ardasmeri #ardas #gurunanak #dhangurunanak #sikh #sikhi #sikhism #positivity #optimistic #latestpunjabisongs
0 17 32 minutes ago
‘ardas mer’ out now
(link in bio)

ਘਬਰਾਇਓ ਨਾ... ਯਕੀਨ ਰੱਖਿਓ
ਦੂਰ ਗਮਾਂ ਦਾ ਹਨੇਰ ਕਰੁਗਾ, ਮੇਰਾ ਬਾਬਾ ਨਾਨਕ ਬੜੀ ਜਲਦੀ ਖੁਸ਼ੀਆਂ ਦੀ ਸਵੇਰ ਕਰੂਗਾ
team arsara music is praying for well being & hapiness of entire world 🌍
singer: rahul rockstar
label: arsara music
.
.
.
#ardasmeri #ardas #gurunanak #dhangurunanak #sikh #sikhi #sikhism #positivity #optimistic #latestpunjabisongs
#quoteoftheday#quotes#motivationalquotes#motivation#inspirationalquotes#inspiration#optimistic#optimist#gogetter#penmanship#fountainpen
0 1 34 minutes ago
#quoteoftheday#quotes#motivationalquotes#motivation#inspirationalquotes#inspiration#optimistic#optimist#gogetter#penmanship#fountainpen
Sebuah Apresiasi untuk Kita.

Langit terlihat mendung,
Kita selalu bisa melewatinya
Langit akan cerah, kehidupan masih ada, kita pun akan selalu ada. 
Berbagai hal buruk mungkin terjadi setiap hari. namun dilewati dengan mudah oleh orang2 yang optimis dan bertekat kuat.

#socialdistancing#stayathome#physical #optimistic #certainly can 💪
- (ijin cover bang @uyaumoris 🙏😁)
0 0 36 minutes ago
Sebuah apresiasi untuk kita.

langit terlihat mendung,
kita selalu bisa melewatinya
langit akan cerah, kehidupan masih ada, kita pun akan selalu ada.
berbagai hal buruk mungkin terjadi setiap hari. namun dilewati dengan mudah oleh orang2 yang optimis dan bertekat kuat.

#socialdistancing#stayathome#physical #optimistic #certainly can 💪
- (ijin cover b**g @uyaumoris 🙏😁)
Sebuah Apresiasi untuk Kita.

Langit terlihat mendung,
Kita selalu bisa melewatinya
Langit akan cerah, kehidupan masih ada, kita pun akan selalu ada. 
Berbagai hal buruk mungkin terjadi setiap hari. namun dilewati dengan mudah oleh orang2 yang optimis dan bertekat kuat.

#socialdistancing#stayathome#physical #optimistic #certainly can 💪 (ijin cover bang @uyaumoris 🙏😁)
0 1 41 minutes ago
Sebuah apresiasi untuk kita.

langit terlihat mendung,
kita selalu bisa melewatinya
langit akan cerah, kehidupan masih ada, kita pun akan selalu ada.
berbagai hal buruk mungkin terjadi setiap hari. namun dilewati dengan mudah oleh orang2 yang optimis dan bertekat kuat.

#socialdistancing#stayathome#physical #optimistic #certainly can 💪 (ijin cover b**g @uyaumoris 🙏😁)
Earring Stud Aries no.1 3D sketch.........................................................silver #digitalart #3dprinting #jewelry #earrings#zodiacsigns #zodiac #giftideas #personalgift #fashion #gift#fashiondesigner#fashiondesign #modern #modernart#digitalcraft #metal #design#jewelrydesign#3dprintart#jewelrydesigner #birthday #birthdaygift#Aries#Courageous#determined#enthusiastic #optimistic#honest#passionate
0 2 50 minutes ago
Earring stud aries no.1 3d sketch.........................................................silver #digitalart #3dprinting #jewelry #earrings#zodiacsigns #zodiac #giftideas #personalgift #fashion #gift#fashiondesigner#fashiondesign #modern #modernart#digitalcraft #metal #design#jewelrydesign#3dprintart#jewelrydesigner #birthday #birthdaygift#aries#courageous#determined#enthusiastic #optimistic#honest#passionate
Do you focus on being positive? 
Or do you let the negativity of others bring you down? 
It's time to start thinking more optimistic and realizing we can achieve anything we set our minds to 🙏
Eliminate negativity and take control 🙌

#positivevibes #positivity #🙏 #optimistic #optimist #💪#motivation #youonlyliveonce #sidehustle #future #lovequotes #motivationalquotes
0 1 57 minutes ago
Do you focus on being positive?
or do you let the negativity of others bring you down?
it's time to start thinking more optimistic and realizing we can achieve anything we set our minds to 🙏
eliminate negativity and take control 🙌

#positivevibes #positivity #🙏 #optimistic #optimist #💪#motivation #youonlyliveonce #sidehustle #future #lovequotes #motivationalquotes
Σύννεφα είναι θα φύγουν...τίποτε δεν μπορεί να εμποδίσει τον ήλιο να λάμψει ξανά 
___________________________________________________

#optimistic #hope #positivethinking #positivevibes #positiveenergy #sun #sol #clouds #sunrise #sunrise_sunset_photogroup #sunriselovers #sunrise_greece #sunrisehunters #sunrise_vision #skyporn #clouds #wu_greece #kings_greece #iconic_greece #tv_greece #2020 #menoumespiti #igers_greece #ig #ig_photografdiyari #greatshotz #greeceshotz #greecestagram #greekstagram #instagram

____________________________________________________
0 42 1 hour ago
σύννεφα είναι θα φύγουν...τίποτε δεν μπορεί να εμποδίσει τον ήλιο να λάμψει ξανά
___________________________________________________

#optimistic #hope #positivethinking #positivevibes #positiveenergy #sun #sol #clouds #sunrise #sunrise_sunset_photogroup #sunriselovers #sunrise_greece #sunrisehunters #sunrise_vision #skyporn #clouds #wu_greece #kings_greece #iconic_greece #tv_greece #2020 #menoumespiti #igers_greece #ig #ig_photografdiyari #greatshotz #greeceshotz #greecestagram #greekstagram #instagram
____________________________________________________
Self Isolation Day 13: HIGH PONY OR MESSY BUN... all other hairstyles are myths .
.
.
.

#modellife#photography#photographer#denim#2020#croptop#studio#portfolio#nashvillemodel#atlanta#nashville#nyc#la#optimistic#manifest#thrive#fitness#bossgirl#wlyg#letsshoot#scoutme#fashion#style#clean#beauty#natural#organic#yoga#vegan
1 36 1 hour ago
Self isolation day 13: high pony or messy bun... all other hairstyles are myths .
.
.
.

#modellife#photography#photographer#denim#2020#croptop#studio#portfolio#nashvillemodel#atlanta#nashville#nyc#la#optimistic#manifest#thrive#fitness#bossgirl#wlyg#letsshoot#scoutme#fashion#style#clean#beauty#natural#organic#yoga#vegan
See you at the next conference [meeting] as promised...No doubt!!!! Optimistic af. Never break promises!!! #sanfrancisco #california #optimistic #lifegoeson #bulletproofsoul #wontholdmedown #philcollins #teamashley #teamvictor #conference #meeting #pleasanthill #pleasanthillcalifornia
0 2 1 hour ago
See you at the next conference [meeting] as promised...no doubt!!!! optimistic af. never break promises!!! #sanfrancisco #california #optimistic #lifegoeson #bulletproofsoul #wontholdmedown #philcollins #teamashley #teamvictor #conference #meeting #pleasanthill #pleasanthillcalifornia
👫We are living in a strange world by the minute. 
What once to be a luxury, has became a necessity today. 
Yes, I'm talking about 🏢𝗿𝗲𝗺𝗼𝘁𝗲 𝘄𝗼𝗿𝗸𝗽𝗹𝗮𝗰𝗲 and 𝘃𝗶𝗿𝘁𝘂𝗮𝗹 𝘄𝗼𝗿𝗸𝘀𝗽𝗮𝗰𝗲💼🏠. Due to the 𝗖𝗼𝘃𝗶𝗱-𝟭𝟵, working from home has become a reality for most people and this is inevitably changes the new normal for most businesses and employees. 
How prepared are you will determine the how fast you can adapt adaptation to this new reality💯. One of the most important adaption of this times are 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼 𝗖𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗲𝗻𝗰𝗶𝗻𝗴 tools.

𝗦𝘆𝘀𝗽𝗲𝘅 𝗶𝘀 𝗿𝗲𝗮𝗱𝘆, 𝗵𝗼𝘄 𝗮𝗯𝗼𝘂𝘁 𝘆𝗼𝘂❓

#syspex #covid_19 #videoconferencing #zoom #workfromhome #productive #optimistic #warehousingsolutions #packagingsolutions
0 3 1 hour ago
👫we are living in a strange world by the minute.
what once to be a luxury, has became a necessity today.
yes, i'm talking about 🏢𝗿𝗲𝗺𝗼𝘁𝗲 𝘄𝗼𝗿𝗸𝗽𝗹𝗮𝗰𝗲 and 𝘃𝗶𝗿𝘁𝘂𝗮𝗹 𝘄𝗼𝗿𝗸𝘀𝗽𝗮𝗰𝗲💼🏠. due to the 𝗖𝗼𝘃𝗶𝗱-𝟭𝟵, working from home has become a reality for most people and this is inevitably changes the new normal for most businesses and employees.
how prepared are you will determine the how fast you can adapt adaptation to this new reality💯. one of the most important adaption of this times are 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼 𝗖𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗲𝗻𝗰𝗶𝗻𝗴 tools.

𝗦𝘆𝘀𝗽𝗲𝘅 𝗶𝘀 𝗿𝗲𝗮𝗱𝘆, 𝗵𝗼𝘄 𝗮𝗯𝗼𝘂𝘁 𝘆𝗼𝘂❓

#syspex #covid_19 #videoconferencing #zoom #workfromhome #productive #optimistic #warehousingsolutions #packagingsolutions
Reflecting:
I think for the last three weeks we’ve been really wrapped up on this virus and rushing time to hurry up to return to our “normal”
.
We’ve generalized and compacted the whole year in one quarter of how this years has been. In a couple of days we’ll be wrapping up the first 90 days of this year. Yet it doesn’t mean the rest of the year will be as these last three weeks. Sometimes we let the current circumstances shape our overall future, that’s a bit unrealistic. 
Let’s not let what’s impacted our lives these last three weeks impact our 2020 or even the rest of our life as the end of the world or the end of our lives. Let’s actually see what we’ve been missing out and learn to incorporate it in our future ❤️🙏🏼🙌🏼😇 #washyourhands #adayatatime #eachdaycounts #completingfirstquarterof2020 #godisgood #optimistic #hopeful #faithful #blessed #quarantine #covid_19 #serenity
0 3 1 hour ago
Reflecting:
i think for the last three weeks we’ve been really wrapped up on this virus and rushing time to hurry up to return to our “normal”
.
we’ve generalized and compacted the whole year in one quarter of how this years has been. in a couple of days we’ll be wrapping up the first 90 days of this year. yet it doesn’t mean the rest of the year will be as these last three weeks. sometimes we let the current circumstances shape our overall future, that’s a bit unrealistic.
let’s not let what’s impacted our lives these last three weeks impact our 2020 or even the rest of our life as the end of the world or the end of our lives. let’s actually see what we’ve been missing out and learn to incorporate it in our future ❤️🙏🏼🙌🏼😇 #washyourhands #adayatatime #eachdaycounts #completingfirstquarterof2020 #godisgood #optimistic #hopeful #faithful #blessed #quarantine #covid_19 #serenity
My peace will not be moved during this pandemic! Prayers and blessings to you all ❤️ #peaceofmind #motivation #optimistic #prayers #blessings #instapic #newbeginnings
2 12 1 hour ago
My peace will not be moved during this pandemic! prayers and blessings to you all ❤️ #peaceofmind #motivation #optimistic #prayers #blessings #instapic #newbeginnings
In life you are faced with choices some will lead you further, some may lead you backward but always remember you had a choice .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#besafe #quarantine #optimistic #rainydays #creators #stayhome #transformation
0 11 1 hour ago
In life you are faced with choices some will lead you further, some may lead you backward but always remember you had a choice .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#besafe #quarantine #optimistic #rainydays #creators #stayhome #transformation
What is something you are #grateful for? #Optimism #is #key 🔑 @docdirect @docdirect @docdirect 💙
1 64 1 hour ago
What is something you are #grateful for? #optimism #is #key 🔑 @docdirect @docdirect @docdirect 💙
DECIDED TO CHECK MY VOICEMAIL TODAY! RECEIVED A MESSAGE THAT MY INSURANCE HAS APPROVED MY SURGERY!!! YAY! BUT WITH ALL THIS MADNESS, SADNESS AND CRAZINESS GOING NOT SURE WHAT WILL HAPPEN NEXT! REMAINING OPTIMISTIC! #Bariatric #BariatricWeightlossJourney 
#WeightlossJourney 
#GastricbypassJourney #Optimistic #VsgSisters #VsgCommunity #VsgSupport
0 6 1 hour ago
Decided to check my voicemail today! received a message that my insurance has approved my surgery!!! yay! but with all this madness, sadness and craziness going not sure what will happen next! remaining optimistic! #bariatric #bariatricweightlossjourney
#weightlossjourney
#gastricbypassjourney #optimistic #vsgsisters #vsgcommunity #vsgsupport
Have a wonderful Saturday to everyone!
1 1 1 hour ago
Have a wonderful saturday to everyone!
ORDER YOURS NOW 
Become what you wear
Become Optimistic 😍 (copy/paste) link below 
www.weRoptimistic.online

Follow us on Facebook 
@we_r_optimistic

#loveconquers #optimistic #zen #chillaxin #apparels #clothes #coasttocoast #eastcoast #westcoast #uk #usa #canada #explore #hoodies #becomewhatyouwear
#becomeoptimistic
0 3 1 hour ago
I feel scared, hopeful, uncertain, optimistic, defeated, motivated, restless, creative, and demobilized. ⁠
⁠
I'm telling you this so that if you feel this way, you know that you are not alone. Express yourself, and try not to repress yourself. It will always find its way to the surface. Put it on the table and feel your feelings. They are yours, and they are precious. Own them, and let them go. There are more coming. ⁠
⁠
*If self-expression speaks to you then you may be interested in following my new page @frenchkissthechaos ⁠
I would LOVE to see you there*⁠
⁠
Also...the #FKTC instagram page is curated to tell a story and send a message, so if you feel inclined please look at the page in its entirety and let me know what you think. ⁠
⁠
#emotions #feelings #scared #hopeful #uncertain #optimistic #defeated #motivated #restless #creative #mentalhealth #anxiety #depression #recovery
1 3 1 hour ago
I feel scared, hopeful, uncertain, optimistic, defeated, motivated, restless, creative, and demobilized. ⁠

i'm telling you this so that if you feel this way, you know that you are not alone. express yourself, and try not to repress yourself. it will always find its way to the surface. put it on the table and feel your feelings. they are yours, and they are precious. own them, and let them go. there are more coming. ⁠

*if self-expression speaks to you then you may be interested in following my new page @frenchkissthechaos
i would love to see you there*⁠

also...the #fktc instagram page is curated to tell a story and send a message, so if you feel inclined please look at the page in its entirety and let me know what you think. ⁠

#emotions #feelings #scared #hopeful #uncertain #optimistic #defeated #motivated #restless #creative #mentalhealth #anxiety #depression #recovery
Until my time is up🔫💰🎤 Shane Roze
1 20 1 hour ago
Until my time is up🔫💰🎤 shane roze "kush" official video out now!!! link in bio
dancehall realer than the church, uptimistic never a dull moment.
youtube: mainroad channel
email : mainroadestablisment@gmail.com
facebook : shane roze
〽️
🅰️
i
n
r
o
a
d
#mainroad #lifestyle #sameroad #minibrinks #trenchtown #dancehall #portmore #sunshinecity #runawaybay #ochorios #brown'stown #optimistic #rightup #mainup #an9ted #beyourself #unruly #jadakingdom #romainvirgo #kush #gaza #jamaica #bobmarley #rastacalli #music #reggae #maingrung #hitsong #newvideo #worldwide
The true companion of the mother earth is the celestial bodies that keep her going.
Now Nature is destroyed and life cycle upturned. Humans, environment, society ,everything will abandon the earth but the sun and moon will continue to nurture it. 
Many a pandemic will come as now corona virus .
We just need to keep up the faith and hope on that omnipresent n the humanity will find a way 🌼🌼🌼🌼 #love #loveurself #corona #virus #epidemic #trendingnow #poem #unique #quotesforlife #quotes #optimistic #care #faith #hope #nature #02amthought #my #earth #lovely #spread_happiness #good #credence
#kbye
0 2 1 hour ago
The true companion of the mother earth is the celestial bodies that keep her going.
now nature is destroyed and life cycle upturned. humans, environment, society ,everything will abandon the earth but the sun and moon will continue to nurture it.
many a pandemic will come as now corona virus .
we just need to keep up the faith and hope on that omnipresent n the humanity will find a way 🌼🌼🌼🌼 #love #loveurself #corona #virus #epidemic #trendingnow #poem #unique #quotesforlife #quotes #optimistic #care #faith #hope #nature #02amthought #my #earth #lovely #spread_happiness #good #credence #kbye
With the new day comes new strength and new thoughts. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
😎✔🚘⏰🛫TAP twice to get closer to your goals...🔥 Like + Share for daily MOTIVATION...❤️💯
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#releaseinnerpower #powerofpositivity #positivethought #optimistic #positivemind #positivepeople #dailymantra #strengthquotes #postivequotes #nonegativity #postivevibesonly #positivewords #thinkpositively #happythoughts #positivevibesonly✨ #hardwork #motivationquotes #lifemotivation #fitness #lifestyle #dedication #undefined #mondaymotivation #consistency #motivated #motivation #achieveyourgoals #neverquit #youcandoit
11 17 1 hour ago
With the new day comes new strength and new thoughts. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
😎✔🚘⏰🛫tap twice to get closer to your goals...🔥 like + share for daily motivation...❤️💯
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#releaseinnerpower #powerofpositivity #positivethought #optimistic #positivemind #positivepeople #dailymantra #strengthquotes #postivequotes #nonegativity #postivevibesonly #positivewords #thinkpositively #happythoughts #positivevibesonly✨ #hardwork #motivationquotes #lifemotivation #fitness #lifestyle #dedication #undefined #mondaymotivation #consistency #motivated #motivation #achieveyourgoals #neverquit #youcandoit
Perhaps the next is prettier 😍 We had to be optimistic and stick to a kind heart❤️ love you💕 #love #kindness #lovecats #beautiful #optimistic #catsofinstagram #cats #sweet #world #diverse #instacats #follow #more #encourage #beauty #lovelycat
2 2 2 hours ago
Perhaps the next is prettier 😍 we had to be optimistic and stick to a kind heart❤️ love you💕 #love #kindness #lovecats #beautiful #optimistic #catsofinstagram #cats #sweet #world #diverse #instacats #follow #more #encourage #beauty #lovelycat
#optimistic
Do more of what make you happy
5 22 2 hours ago
#optimistic do more of what make you happy
Courtesy of the book I’m currently reading “The Magic of Thinking Big”! Start now, right now, to discover how to make your thinking make magic for you! .
.
What book should I read next? Comment down below😁 .
.
.
.
.

#thereisalwaysroomforgrowth #positive #growth #growthmindset #positivequotes #success #mindset #believe #quotes #optimistic #quotestoliveby #positivelife #happiness #selfcare #selflove #love #shinebright
3 6 2 hours ago
Courtesy of the book i’m currently reading “the magic of thinking big”! start now, right now, to discover how to make your thinking make magic for you! .
.
what book should i read next? comment down below😁 .
.
.
.
.

#thereisalwaysroomforgrowth #positive #growth #growthmindset #positivequotes #success #mindset #believe #quotes #optimistic #quotestoliveby #positivelife #happiness #selfcare #selflove #love #shinebright
Jangan lupa berjemur 15 menit jam 10.00.
#beagoodcop #berjemur #optimistic
7 283 2 hours ago
Jangan lupa berjemur 15 menit jam 10.00.
#beagoodcop #berjemur #optimistic
🆈🅴🆂: 🅸 🅰🅼 🅰 🅳🆁🅴🅰🅼🅴🆁. 🅵🅾🆁 🅰 🅳🆁🅴🅰🅼🅴🆁 🅸🆂 🅾🅽🅴 🆆🅷🅾 🅲🅰🅽 🅾🅽🅻🆈 🅵🅸🅽🅳 🅷🅸🆂 🆆🅰🆈 🅱🆈 🅼🅾🅾🅽🅻🅸🅶🅷🆃, 🅰🅽🅳 🅷🅸🆂 🅿🆄🅽🅸🆂🅷🅼🅴🅽🆃 🅸🆂 🆃🅷🅰🆃 🅷🅴 🆂🅴🅴🆂 🆃🅷🅴 🅳🅰🆆🅽 🅱🅴🅵🅾🆁🅴 🆃🅷🅴 🆁🅴🆂🆃 🅾🅵 🆃🅷🅴 🆆🅾🆁🅻🅳.
°
Follow us @wallpaper_._4k 🖤🥺
°
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
°
°
#wallpaper_._4k
°
°
°
#wallpaper #hdwallpaper #walpaper #walpapers #landscape #phonewallpaper #wallpapersticker #instawallpaper #wallpapper #wallcraft #tumblrpapers #aestheticwallpaper #wallpaperz #background #4kwallpaper #newwallpapers #pubgwallpaper #gamingwallpaper #fortnitewallpaper #pubgpcwallpaper #wallpaper4k #dreamer #backgroundwallpaper #scenery #artwallpaper #dream #optimistic
0 5 2 hours ago
🆈🅴🆂: 🅸 🅰🅼 🅰 🅳🆁🅴🅰🅼🅴🆁. 🅵🅾🆁 🅰 🅳🆁🅴🅰🅼🅴🆁 🅸🆂 🅾🅽🅴 🆆🅷🅾 🅲🅰🅽 🅾🅽🅻🆈 🅵🅸🅽🅳 🅷🅸🆂 🆆🅰🆈 🅱🆈 🅼🅾🅾🅽🅻🅸🅶🅷🆃, 🅰🅽🅳 🅷🅸🆂 🅿🆄🅽🅸🆂🅷🅼🅴🅽🆃 🅸🆂 🆃🅷🅰🆃 🅷🅴 🆂🅴🅴🆂 🆃🅷🅴 🅳🅰🆆🅽 🅱🅴🅵🅾🆁🅴 🆃🅷🅴 🆁🅴🆂🆃 🅾🅵 🆃🅷🅴 🆆🅾🆁🅻🅳.
°
follow us @wallpaper_._4k 🖤🥺
°
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
°
°
#wallpaper_._4k
°
°
°
#wallpaper #hdwallpaper #walpaper #walpapers #landscape #phonewallpaper #wallpapersticker #instawallpaper #wallpapper #wallcraft #tumblrpapers #aestheticwallpaper #wallpaperz #background #4kwallpaper #newwallpapers #pubgwallpaper #gamingwallpaper #fortnitewallpaper #pubgpcwallpaper #wallpaper4k #dreamer #backgroundwallpaper #scenery #artwallpaper #dream #optimistic
Boleh kok Ngeluh, 
yg nggak boleh itu Menyerah 🏃🏻‍♀️
.
.
📷@wuttamii 
#optimistic
#history
#bestfriends
#berandaeatery
0 19 2 hours ago
Boleh kok ngeluh,
yg nggak boleh itu menyerah 🏃🏻‍♀️
.
.
📷@wuttamii
#optimistic #history #bestfriends #berandaeatery
🅻🅸🅵🅴 🅱🆁🅴🅰🅺🆂 🅵🆁🅴🅴. 🅻🅸🅵🅴 🅴🆇🅿🅰🅽🅳🆂 🆃🅾 🅽🅴🆆 🆃🅴🆁🆁🅸🆃🅾🆁🅸🅴🆂. 🅿🅰🅸🅽🅵🆄🅻🅻🆈, 🅿🅴🆁🅷🅰🅿🆂 🅴🆅🅴🅽 🅳🅰🅽🅶🅴🆁🅾🆄🆂🅻🆈. 🅱🆄🆃 🅻🅸🅵🅴 🅵🅸🅽🅳🆂 🅰 🆆🅰🆈.
°
Follow us @wallpaper_._4k 🖤🥺
°
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
°
°
#wallpaper_._4k
°
°
°
#wallpaper #hdwallpaper #walpaper #walpapers #landscape #phonewallpaper #wallpapersticker #instawallpaper #wallpapper #wallcraft #tumblrpapers #aestheticwallpaper #wallpaperz #background #4kwallpaper #newwallpapers #pubgwallpaper #gamingwallpaper #fortnitewallpaper #pubgpcwallpaper #wallpaper4k #wayoflife #backgroundwallpaper #scenery #artwallpaper #life #optimistic
0 2 2 hours ago
🅻🅸🅵🅴 🅱🆁🅴🅰🅺🆂 🅵🆁🅴🅴. 🅻🅸🅵🅴 🅴🆇🅿🅰🅽🅳🆂 🆃🅾 🅽🅴🆆 🆃🅴🆁🆁🅸🆃🅾🆁🅸🅴🆂. 🅿🅰🅸🅽🅵🆄🅻🅻🆈, 🅿🅴🆁🅷🅰🅿🆂 🅴🆅🅴🅽 🅳🅰🅽🅶🅴🆁🅾🆄🆂🅻🆈. 🅱🆄🆃 🅻🅸🅵🅴 🅵🅸🅽🅳🆂 🅰 🆆🅰🆈.
°
follow us @wallpaper_._4k 🖤🥺
°
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
°
°
#wallpaper_._4k
°
°
°
#wallpaper #hdwallpaper #walpaper #walpapers #landscape #phonewallpaper #wallpapersticker #instawallpaper #wallpapper #wallcraft #tumblrpapers #aestheticwallpaper #wallpaperz #background #4kwallpaper #newwallpapers #pubgwallpaper #gamingwallpaper #fortnitewallpaper #pubgpcwallpaper #wallpaper4k #wayoflife #backgroundwallpaper #scenery #artwallpaper #life #optimistic
Day 65: I am VERY sick at the moment, I feel horrible. No sure what it is but I'm staying home regardless. On the plus side my skin is still looking good. I only have one active, which is right on the corner of my mouth 😣 My skin is extra dry but being home makes it easy to handle. Hope you all are staying home and are healthy 💜 .
.
.
Side effects: Dry eyes, dry lips, sensitive skin, tiredness/fatigue, dry itchy scalp, headaches 
#accutanejourney #acne #accutanediary #accutanecommunity #accutanejournal #acnecommunity #acnetreatment #acnepositivity #letsdothis #optimistic #vulnerability #isotretinoin
0 15 2 hours ago
Day 65: i am very sick at the moment, i feel horrible. no sure what it is but i'm staying home regardless. on the plus side my skin is still looking good. i only have one active, which is right on the corner of my mouth 😣 my skin is extra dry but being home makes it easy to handle. hope you all are staying home and are healthy 💜 .
.
.
side effects: dry eyes, dry lips, sensitive skin, tiredness/fatigue, dry itchy scalp, headaches
#accutanejourney #acne #accutanediary #accutanecommunity #accutanejournal #acnecommunity #acnetreatment #acnepositivity #letsdothis #optimistic #vulnerability #isotretinoin
To be weak is to go into the lions den unprotected. #onechoice , #selfawareness , #alive , #weaknesses , #hardwork, resilience, #optimistic , #strength , #business, #entrepreneur , #motivation , #inspiration, #goallout
0 3 2 hours ago
To be weak is to go into the lions den unprotected. #onechoice , #selfawareness , #alive , #weaknesses , #hardwork, resilience, #optimistic , #strength , #business, #entrepreneur , #motivation , #inspiration, #goallout
🍓Thạch anh dâu tây là một loại đá quý hấp thụ những nguồn năng lượng tích cực của đất trời nên giúp kìm hãm và đẩy lùi những nguồn năng lượng xấu, tiêu cực để giúp người sử dụng có thể gặp nhiều may mắn, bình an trong cuộc sống.
🍓Thạch anh dâu tây giúp tăng cường sự tập trung, mang đến cho người sử dụng một tinh thần tỉnh táo, minh mẫn nên có thể tự tin để giúp giải quyết được mọi việc một cách sáng suốt nhất.
🍓Thạch anh dâu tây cũng giúp cải thiện hiệu quả các mối quan hệ, giúp chủ nhân có mối quan hệ tình cảm nam nữ tốt đẹp, mặn nồng. Với đồng nghiệp bạn nè thì thạch anh dâu tây cũng giúp cải thiện sự cởi mở và vui vẻ hơn. Từ đó tạo được sự thoải mái cho chủ nhân sở hữu đá thạch anh dâu tây.
🍓Với những người đi theo thiên hướng nghệ thuật cần sự sáng tạo thì thạch anh dâu tây sẽ giúp giải tỏa và kích thích sự sáng tạo cho người đeo. Từ đó giúp công việc thuận lợi hơn. 
Hợp mệnh Hoả, Thổ. 🔮𝗣𝗿𝗶𝗰𝗲: 𝟮𝟲𝟬𝗸 #vòngmaymắn #bracelet #lucky #happy #positive #love #meaningful #optimistic #special #share #future #kind #beside #friends #relationship #strong #natural #beyourself #values #peace #equanimity #highlights #likeforlike #thanksforchoosing
0 5 2 hours ago
🍓thạch anh dâu tây là một loại đá quý hấp thụ những nguồn năng lượng tích cực của đất trời nên giúp kìm hãm và đẩy lùi những nguồn năng lượng xấu, tiêu cực để giúp người sử dụng có thể gặp nhiều may mắn, bình an trong cuộc sống.
🍓thạch anh dâu tây giúp tăng cường sự tập trung, mang đến cho người sử dụng một tinh thần tỉnh táo, minh mẫn nên có thể tự tin để giúp giải quyết được mọi việc một cách sáng suốt nhất.
🍓thạch anh dâu tây cũng giúp cải thiện hiệu quả các mối quan hệ, giúp chủ nhân có mối quan hệ tình cảm nam nữ tốt đẹp, mặn nồng. với đồng nghiệp bạn nè thì thạch anh dâu tây cũng giúp cải thiện sự cởi mở và vui vẻ hơn. từ đó tạo được sự thoải mái cho chủ nhân sở hữu đá thạch anh dâu tây.
🍓với những người đi theo thiên hướng nghệ thuật cần sự sáng tạo thì thạch anh dâu tây sẽ giúp giải tỏa và kích thích sự sáng tạo cho người đeo. từ đó giúp công việc thuận lợi hơn.
hợp mệnh hoả, thổ. 🔮𝗣𝗿𝗶𝗰𝗲: 𝟮𝟲𝟬𝗸 #vòngmaymắn #bracelet #lucky #happy #positive #love #meaningful #optimistic #special #share #future #kind #beside #friends #relationship #strong #natural #beyourself #values #peace #equanimity #highlights #likeforlike #thanksforchoosing
Hello everyone my name is Dan Martin. I know some people are realizing their #securedjob is at risk due to the #pandemic rattling the world's economy. Despite the chaos going on right now my business is #growing and #expanding. We are actively seeking #qualified #agentsMy office is located in #southerncalifornia with offices throughout the #unitedstatesand #Canada

Who we are looking for? People who are highly #motivated #ambitious and hungry to #succeed in life. Take your chance at a great #opportunity and send me a direct message and I would be more than happy to give you some more information. 🔄

#financial
#corporate
#paralegal
#realtor
#lawfirm
#rn
#dentalhygienist 
#finances
#investments
#leadership 
#personaldevelopment 
#optimistic 
#thrive
#socal
#cencal
#norcal
#marketing
2 5 2 hours ago
Hello everyone my name is dan martin. i know some people are realizing their #securedjob is at risk due to the #pandemic rattling the world's economy. despite the chaos going on right now my business is #growing and #expanding. we are actively seeking #qualified #agentsmy office is located in #southerncalifornia with offices throughout the #unitedstatesand #canada
who we are looking for? people who are highly #motivated #ambitious and hungry to #succeed in life. take your chance at a great #opportunity and send me a direct message and i would be more than happy to give you some more information. 🔄

#financial #corporate #paralegal #realtor #lawfirm #rn #dentalhygienist
#finances #investments #leadership
#personaldevelopment
#optimistic
#thrive #socal #cencal #norcal #marketing
Times like these can really make you feel like progress isn’t happening. Keep a positive mind, focus on the goal and why we want/need to achieve and be consistent in making steps, even if they’re baby steps, we’re closer than we were before. 
#PersonalGoals #WorldGoals #Pandemic #WereAllInThisTogether #Corona #CoronaVirus #HealthGoals #ImmuneSystem #Fitness #FitnessGoals #FitnessMotivation #FitnessInspirations #dontturnback #Motivation #inspiration #Goals #Destination #WhereToNext #Happiness #Positivity #Optimistic #Focus #Focused #nothingisimpossible #nothingstandsinourway #youcandoit #imaneedyoutodobetter
0 1 3 hours ago
Times like these can really make you feel like progress isn’t happening. keep a positive mind, focus on the goal and why we want/need to achieve and be consistent in making steps, even if they’re baby steps, we’re closer than we were before.
#personalgoals #worldgoals #pandemic #wereallinthistogether #corona #coronavirus #healthgoals #immunesystem #fitness #fitnessgoals #fitnessmotivation #fitnessinspirations #dontturnback #motivation #inspiration #goals #destination #wheretonext #happiness #positivity #optimistic #focus #focused #nothingisimpossible #nothingstandsinourway #youcandoit #imaneedyoutodobetter
Support to the health care workers and volunteers who are fighting to keep us safe. They're real heroes!!!!
•
•
#thankshealthheroes #thoughts #thoughtoftheday #thoughtsofinstagram #happiness #enjoyeveryday #happylife #floridalifestyle #positivevibes #positiveactitude #optimistic #hope
#quotes #quote #quoteoftheday
0 23 3 hours ago
Support to the health care workers and volunteers who are fighting to keep us safe. they're real heroes!!!!


#thankshealthheroes #thoughts #thoughtoftheday #thoughtsofinstagram #happiness #enjoyeveryday #happylife #floridalifestyle #positivevibes #positiveactitude #optimistic #hope #quotes #quote #quoteoftheday
Stoked to use this on the next sunny day. Going to get some art done outside hopefully tomorrow!
#chalk #optimistic #outdoors
0 4 3 hours ago
Stoked to use this on the next sunny day. going to get some art done outside hopefully tomorrow!
#chalk #optimistic #outdoors
No flying during the lockdown... this is from earlier this year. Conwy river with Snowdonia behind. Sharing this memory to remember that life is going to be normal again eventually.
1 7 3 hours ago
No flying during the lockdown... this is from earlier this year. conwy river with snowdonia behind. sharing this memory to remember that life is going to be normal again eventually.
I have had enough ups and downs thoughout my life to know that winter will surely give way to the warmth and hope of a new spring. I am optimistic about the future. -Dieter F. Uchtdorf •
•
•
•
•
•
•
•
#sps #ldsquotes #spring #hope #bipolarweather #smile #seniorszn #seniorpictures #missschool #onlineschool #southdakota #hopeful #optimistic #whatgetsyououtdoors
4 89 2 weeks ago
I have had enough ups and downs thoughout my life to know that winter will surely give way to the warmth and hope of a new spring. i am optimistic about the future. -dieter f. uchtdorf •#sps #ldsquotes #spring #hope #bipolarweather #smile #seniorszn #seniorpictures #missschool #onlineschool #southdakota #hopeful #optimistic #whatgetsyououtdoors