Loading...
Moi drodzy ,w sieci widzę że ludzie mają  żal do Anny i Roberta Lewandowskich,tylko nie rozumiem dlaczego? Nie jestem ich adwokatem,ani z rodziny,tylko zwykłym człowiekiem.

Przecież on sam meczu nie wygra, do tego trzeba zespołu, widziałam oglądając mecze jak się starali,ale nie wyszło,ale po co w to ściągać @annalewandowskahpba czym ona zawinila? Bo Robert podszedł do niej po wsparcie? Ona też jest sportowcembo się co czuje zawodnik po przegranej. W necie jest niepotrzebny Hejt.

Pisze o tym,bo uwielbiam te parę,sami zapracowali na swój sukces,a teraz wszystkie media pisza ze czas Lewandowskich dobiega końca. Śmieszne, naprawdę. Dla rozgłosu? Marnie to wychodzi niestety.
Lewandowscy są za dobrzy by upaść.

A po drugie media zrobią wszystko by ludzie wchodzili i komentowali ich niesprawdzone i wymyślone źródła.

A jeśli chodzi o mecze, prawdziwy kibic zawsze stanie za reprezentacja murem, nie ważne czy przegrali czy wygrali. 
To jest piłka nożna, tam się może wydarzyć wszystko. Jestem ciekawa czy każdy kto się wymadrza w necie, sam by te gole strzelał. W necie każdy jest mądry.

A co do mojej osoby, nie to konto nie prowadzi Ania,ani nikt z jej otoczenia. Nie płaci mi nikt za to. To jest po prostu mój fanpage, który stworzyłam dla siebie ,bo uwielbiam Anię,A po drugie dla Was.

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam😊😊 @annalewandowskahpba
@_rl9

#polska🇵🇱 #annalewandowska#robertlewandowski#polish#polishgirl#girl#smile#happy#hairstyle#styles#fashion#happiness#polskadziewczyna#polska#polish#photography#photoshoot#perfect#personaltrainer#baby #babygirl#rl9#beauty#beautiful#klara#klaralewandowska#healthy#healthymom
33 1,748 5 hours ago
Moi drodzy ,w sieci widzę że ludzie mają żal do anny i roberta lewandowskich,tylko nie rozumiem dlaczego? nie jestem ich adwokatem,ani z rodziny,tylko zwykłym człowiekiem.

przecież on sam meczu nie wygra, do tego trzeba zespołu, widziałam oglądając mecze jak się starali,ale nie wyszło,ale po co w to ściągać @annalewandowskahpba czym ona zawinila? bo robert podszedł do niej po wsparcie? ona też jest sportowcembo się co czuje zawodnik po przegranej. w necie jest niepotrzebny hejt.

pisze o tym,bo uwielbiam te parę,sami zapracowali na swój sukces,a teraz wszystkie media pisza ze czas lewandowskich dobiega końca. Śmieszne, naprawdę. dla rozgłosu? marnie to wychodzi niestety.
lewandowscy są za dobrzy by upaść.

a po drugie media zrobią wszystko by ludzie wchodzili i komentowali ich niesprawdzone i wymyślone źródła.

a jeśli chodzi o mecze, prawdziwy kibic zawsze stanie za reprezentacja murem, nie ważne czy przegrali czy wygrali.
to jest piłka nożna, tam się może wydarzyć wszystko. jestem ciekawa czy każdy kto się wymadrza w necie, sam by te gole strzelał. w necie każdy jest mądry.

a co do mojej osoby, nie to konto nie prowadzi ania,ani nikt z jej otoczenia. nie płaci mi nikt za to. to jest po prostu mój fanpage, który stworzyłam dla siebie ,bo uwielbiam anię,a po drugie dla was.

dziękuję za uwagę. pozdrawiam😊😊 @annalewandowskahpba
@_rl9

#polska🇵🇱 #annalewandowska#robertlewandowski#polish#polishgirl#girl#smile#happy#hairstyle#styles#fashion#happiness#polskadziewczyna#polska#polish#photography#photoshoot#perfect#personaltrainer#baby #babygirl#rl9#beauty#beautiful#klara#klaralewandowska#healthy#healthymom