Folks, we have the answer to the most-asked question of December: “Where are you celebrating New Year’s Eve? 🎇”⁣⁣
⁣⁣
PRiteNshesh 🎊⁣⁣
⁣⁣
This joyful event organized by the municipality takes place in Prishtina's main squares, Zahir Pajaziti and Skënderbeu, starts from now 🥳! PRiteNshesh is the place to be if you want to enter the 20s in style, surrounded by live music 🎶, food and drinks 🍻, and most importantly, with lots of love spread amongst family and friends 🥰.⁣⁣
-⁣⁣
Njerz, e kemi gjetë përgjigjen e pytjes ma t'shpeshtë t'dhjetorit:
24 2,805 15 hours ago
Folks, we have the answer to the most-asked question of december: “where are you celebrating new year’s eve? 🎇”⁣⁣
⁣⁣
pritenshesh 🎊⁣⁣
⁣⁣
this joyful event organized by the municipality takes place in prishtina's main squares, zahir pajaziti and skënderbeu, starts from now 🥳! pritenshesh is the place to be if you want to enter the 20s in style, surrounded by live music 🎶, food and drinks 🍻, and most importantly, with lots of love spread amongst family and friends 🥰.⁣⁣
-⁣⁣
njerz, e kemi gjetë përgjigjen e pytjes ma t'shpeshtë t'dhjetorit: "ku ki me e pritë vitin e ri? 🎇"⁣⁣
⁣⁣
pritenshesh 🎊⁣⁣
⁣⁣
kjo ngjarje e gëzushme e organizume prej komunës mahet në sheshet kryesore të prishtinës, zahir pajaziti e skënderbeu, edhe ja ka nisë qysh tash 🥳! pritenshesh osht veni i duhun nëse doni me ja nisë viteve të 20-ta me stil, t'rrethum me muzikë t'gjallë 🎶, ushqim e pije 🍻, edhe ma e rëndsishmja, me shumë dashni n'mes të familjes e shoqnisë 🥰.⁣⁣
⁣⁣
📸: @flakon.zharku⁣⁣
.⁣⁣
.⁣⁣
#prishtina #myprishtina #instaprishtina #kosovo #visitkosovo #balkans #visitbalkans #europe #visiteurope #balkanstravel #travel #bbctravel #center #citycenter #citycentre #mycity #newyears #newyearseve #christmas #festivities #festive #wintermarket #livemusic #foodanddrinks #mulledwine #square #celebration
I will marry the guy that emails me when I block him. 🤷🏻‍♀️
•
•
•
•
•
•
•
•
•
#ferizaj #prishtina #gjilan #prizren #gjakova #peja #mitrovica #kamenica #vitia #lipjan #podujeva #vushtrri #klin #istog #fushekosove #tirana #durres #kukes #butrint #piran #vlore #stuttgart #frankfurt #karlsruhe #berlin #münchen #bern #albania #basel
25 1,292 19 hours ago
I will marry the guy that emails me when i block him. 🤷🏻‍♀️

#ferizaj #prishtina #gjilan #prizren #gjakova #peja #mitrovica #kamenica #vitia #lipjan #podujeva #vushtrri #klin #istog #fushekosove #tirana #durres #kukes #butrint #piran #vlore #stuttgart #frankfurt #karlsruhe #berlin #münchen #bern #albania #basel
𝑤𝑒 𝑎𝑟𝑒 𝑎𝑙𝑙 𝑏𝑎𝑑 𝑖𝑛 𝑠𝑜𝑚𝑒𝑜𝑛𝑒‘𝑠 𝑠𝑡𝑜𝑟𝑦.
𝐹𝑜𝑙𝑙𝑜𝑤 ( @princezaqiu ) 𝑓𝑜𝑟 𝑚𝑜𝑟𝑒.
19 1,978 20 hours ago
𝑤𝑒 𝑎𝑟𝑒 𝑎𝑙𝑙 𝑏𝑎𝑑 𝑖𝑛 𝑠𝑜𝑚𝑒𝑜𝑛𝑒‘𝑠 𝑠𝑡𝑜𝑟𝑦.
𝐹𝑜𝑙𝑙𝑜𝑤 ( @princezaqiu ) 𝑓𝑜𝑟 𝑚𝑜𝑟𝑒.
In unsere Welt ist alles möglich. PRIMERA ist die 1🥇
#valmir #xhani #primera #musik #music #trends #charts #rap #music #deutschrap #newcomer #stuttgart #köln #dortmund #frankfurt #berlin #hamburg #germanrap #kosovo #albania #prishtina #zurich #münchen #deutschland #wien #düsseldorf #nürnberg #bremen #luzern
26 3,791 19 hours ago
Efekti i shamponit te hudhres •
•
•
•
•
•
• 
#blejshqip #online #onlineshop #blejonline #blogger #art #kosovo #onlineshopping
#porosit #porosittani📥 #porositnëinstadirect #prishtina #kosova #blej #blejonline #porositnëinstadirect
0 0 just now
Efekti i shamponit te hudhres •


#blejshqip #online #onlineshop #blejonline #blogger #art #kosovo #onlineshopping #porosit #porosittani📥 #porositnëinstadirect #prishtina #kosova #blej #blejonline #porositnëinstadirect
#news Piatek eshte serish ne balotazh me Leao per nje vend titullari kunder Bologna. Bonaventura duket se eshte ne avantazh ndaj Paqueta per ta nisur nga fillimi. Po ashtu dhe Krunic mund te ule ne stol Kessie!

#sport #news #calcio #mercato #followforfollowback #new #futboll #legenda #albania #shqiperi #shqipe #kosovo #prishtina #milan #milano #rossoneri #forza #forzamilan #maldini #boban #milanista #acmilannews #gazidis #instacalcio #instafollow #instalike #instamilan #instagood #instagram #instaphoto

@milanfanclub1
0 1 just now
#news piatek eshte serish ne balotazh me leao per nje vend titullari kunder bologna. bonaventura duket se eshte ne avantazh ndaj paqueta per ta nisur nga fillimi. po ashtu dhe krunic mund te ule ne stol kessie!

#sport #news #calcio #mercato #followforfollowback #new #futboll #legenda #albania #shqiperi #shqipe #kosovo #prishtina #milan #milano #rossoneri #forza #forzamilan #maldini #boban #milanista #acmilannews #gazidis #instacalcio #instafollow #instalike #instamilan #instagood #instagram #instaphoto
@milanfanclub1
Nuk je vetjak nëse ti e bën atë që është më e mira për ty ❤

Follow us today 👉 @plan2success

#english translate ❤ 👇

It's not selfish to do what is the best for you.

Photo 📷: belong to their respective owners ( DM for credit or removal )

#plan2success
#doyourbest #lovewhatyoudo #inspiringquotes #happinessquotes #successdiaries #successtips #successquote #motivationdaily #motivationiskey #inspirationalwords #inspirationquote #inspirationdaily #quotesforlife #lovequotesandsayings #quotesdaily #quotespage #shqiperi #kosova #successfulwomen #albanian #kosovo #shqiperia #tirana #prishtina #womeninbiz #businesswoman #mindsetiseverything #mindsetquotesinspiration
0 112 1 minute ago
Sipas Gazzetta dello Sport ky eshte formacioni mundshem kunder Bologna: (4-3-3) Donnarumma; Conti, Musacchio, Romagnoli, Hernandez; Krunic, Bennacer, Bonaventura; Suso, Piatek, Calhanoglu.

#sport #news #calcio #mercato #followforfollowback #new #futboll #legenda #albania #shqiperi #shqipe #kosovo #prishtina #milan #milano #rossoneri #forza #forzamilan #maldini #boban #milanista #acmilannews #gazidis #instacalcio #instafollow #instalike #instamilan #instagood #instagram #instaphoto

@milanfanclub1
1 1 1 minute ago
Sipas gazzetta dello sport ky eshte formacioni mundshem kunder bologna: (4-3-3) donnarumma; conti, musacchio, romagnoli, hernandez; krunic, bennacer, bonaventura; suso, piatek, calhanoglu.

#sport #news #calcio #mercato #followforfollowback #new #futboll #legenda #albania #shqiperi #shqipe #kosovo #prishtina #milan #milano #rossoneri #forza #forzamilan #maldini #boban #milanista #acmilannews #gazidis #instacalcio #instafollow #instalike #instamilan #instagood #instagram #instaphoto
@milanfanclub1
#Garniturë 3-2-1 
Për Porosi na shkruani n’DM #ferizaj #prishtina #peja #lipjan #gjakova
0 0 2 minutes ago
#garniturë 3-2-1
për porosi na shkruani n’dm #ferizaj #prishtina #peja #lipjan #gjakova
Blej Samsung A70 për vetem 15€ në muaj fito usb (16gb) dhe bluetooth car GRATIS..🎁🎉
💳~Paguaj deri në 24këste; 
Përmes:
StarcardTEB , ComfortcardNLB.
⚙️~12muaj garancion internacional✌🏼
☎️~Kontakti 049/480-222 (viber)
#zonemobile #iphonexsmax #galaxy #photography #phone #iphone #samsung #prishtina #kosova #starcardteb #comfortcardnlb #zoneonline
0 5 4 minutes ago
Blej samsung a70 për vetem 15€ në muaj fito usb (16gb) dhe bluetooth car gratis..🎁🎉
💳~paguaj deri në 24këste;
përmes:
starcardteb , comfortcardnlb.
⚙️~12muaj garancion internacional✌🏼
☎️~kontakti 049/480-222 (viber)
#zonemobile #iphonexsmax #galaxy #photography #phone #iphone #samsung #prishtina #kosova #starcardteb #comfortcardnlb #zoneonline
1 129 5 minutes ago
"pjesa e #5 "
e mbaruam.pijen dhe u ngritem per te ikur. kur po iknim kemba mu pengua dhe isha gati te rezohesha kur ndjeva doren e eliosit mbrapa shpines time aty mua zemra sdi si ta shpjegoj po me rihte aq shumeee sa po me dilte nga vendi.me afroi afer trupi te tij me muskuj dhe un u skuqa dhe isha aq e trembur se mos ndoshta kam vrar kemben e shtrengova aq shume saqe ai me krahet e tij me muskuj me mbeshteti akoma me shum pran vetes dhe njera dor posht belit dhe tjt tek floket duke mi ledhatuar floket me thaa:
elios: mos ki frik me ke mua ketu
aty un humba ne krahet e eliosit dhe as e di se sa koh po rinim te perqafuar dhe as me interesonte.
anxhela: me fal elios por u friksova kaq shume me fal qe te perqafova
eliosi : mos u bej qesharake mos krk falje dhe aty e zgjati doren dhe vendosi floket e mia mbas veshit duke me par ne sy dhe duke buzeqeshur.
mua dicka ne stomak po me levizte dhe e kuptova qe ishin flutra ne stomak ekzistonkan qenkan te vrt omg po bij ne dashuri me eliosin #vazhdon
Nese ajo lind do vdes😢😓
#azcen 😓😓😓😓 #elmibirakma
❤🔵
❤🔵
❤🔵
#serialeturke  #ledri  #ledrizlla  #ferator  #teamfero  #rinators  #rinator  #rina  #fero  #butrintors  #butrintimeri  #prishtina  #gjakov  #pejë  #drenas  #malishev  #malisheva  #lipjan #halka #dizi #yeni #halkadizi #cihangir #mujde #serkan #hande
0 5 17 minutes ago
Nese ajo lind do vdes😢😓
#azcen 😓😓😓😓 #elmibirakma ❤🔵
❤🔵
❤🔵
#serialeturke  #ledri  #ledrizlla  #ferator  #teamfero  #rinators  #rinator  #rina  #fero  #butrintors  #butrintimeri  #prishtina  #gjakov  #pejë  #drenas  #malishev  #malisheva  #lipjan #halka #dizi #yeni #halkadizi #cihangir #mujde #serkan #hande
Mos u prekni ju te gjakoves 😂#gjakova #ferizaj #prishtina #peja #prishtinali #prizren #gjakovari #gjilani #mitrovic
0 3 20 minutes ago
Lips Done ✅
✨Buzë natyrale ME ACIDI HYALURONIC! · Substancë natyrale që gjendet në indet e organizmit tone. Asnjë rrezik për shëndetin tuaj.
· Produkte të çertifikuara të cilësisë më të mirë.
· Fryrje e buzëve dhe ridefinim i konturit të buzëve.
· Procedurë e shpejtë.
· Rezultate tepër të kënaqshme dhe lehtësisht të dukshme menjëherë pas injektimit. 
Prishtine:
 Tel:049853506 #beauty #aesthetic #filler #dermalfiller #botox #knowyourlips #thefutureofyouth #lipaugmentation #biglips #lipfiller #injectables #lipfillers #cupidsbow #lipinjections #injectables #cosmetics #beautyblogger #prishtina #kosovo #albania #tirana #spa #rhinoplasty
0 4 20 minutes ago
Lips done ✅
✨buzë natyrale me acidi hyaluronic! · substancë natyrale që gjendet në indet e organizmit tone. asnjë rrezik për shëndetin tuaj.
· produkte të çertifikuara të cilësisë më të mirë.
· fryrje e buzëve dhe ridefinim i konturit të buzëve.
· procedurë e shpejtë.
· rezultate tepër të kënaqshme dhe lehtësisht të dukshme menjëherë pas injektimit.
prishtine:
tel:049853506 #beauty #aesthetic #filler #dermalfiller #botox #knowyourlips #thefutureofyouth #lipaugmentation #biglips #lipfiller #injectables #lipfillers #cupidsbow #lipinjections #injectables #cosmetics #beautyblogger #prishtina #kosovo #albania #tirana #spa #rhinoplasty
Biskota gjalpi 😊 i mbani mend ato biskotat e famshme te gjalpit, sa nga ju i kujtohet akoma shija e tyre ? #gatime #kuzhinashqiptare #tirana #pasionpergatim #recetagatimi #restorant #albania #embelsira #shkodra #dibra #gatimetradicionale  #gatuaj #albanianfood #shqipe #kuqezi #shqiptar #prishtina #albanese #ushqim #gatim #kuzhina #balkanfood#europeanfood #shendet #biskota #sarande #traditionalfood #visitalbania
0 4 22 minutes ago
Biskota gjalpi 😊 i mbani mend ato biskotat e famshme te gjalpit, sa nga ju i kujtohet akoma shija e tyre ? #gatime #kuzhinashqiptare #tirana #pasionpergatim #recetagatimi #restorant #albania #embelsira #shkodra #dibra #gatimetradicionale  #gatuaj #albanianfood #shqipe #kuqezi #shqiptar #prishtina #albanese #ushqim #gatim #kuzhina #balkanfood#europeanfood #shendet #biskota #sarande #traditionalfood #visitalbania
•Galaxy A10 7€ në muaj:.
💳~Paguaj deri në 24këste; 
Përmes:
StarcardTEB , ComfortcardNLB.
⚙️~12muaj garancion internacional✌🏼
☎️~Kontakti 049/480-222 (viber)
#zonemobile #iphonexsmax #galaxy #photography #phone #iphone #samsung #prishtina #kosova #starcardteb #comfortcardnlb #zoneonline
0 28 29 minutes ago
•galaxy a10 7€ në muaj:.
💳~paguaj deri në 24këste;
përmes:
starcardteb , comfortcardnlb.
⚙️~12muaj garancion internacional✌🏼
☎️~kontakti 049/480-222 (viber)
#zonemobile #iphonexsmax #galaxy #photography #phone #iphone #samsung #prishtina #kosova #starcardteb #comfortcardnlb #zoneonline
Te dashurit nuk flejn😻🥰💍
❤🔵
❤🔵
❤🔵
#serialeturke  #ledri  #ledrizlla  #ferator  #teamfero  #rinators  #rinator  #rina  #fero  #butrintors  #butrintimeri  #prishtina  #gjakov  #pejë  #drenas  #malishev  #malisheva  #lipjan #halka #dizi #yeni #halkadizi #cihangir #mujde #serkan #handembroidery
0 5 31 minutes ago
Te dashurit nuk flejn😻🥰💍
❤🔵
❤🔵
❤🔵
#serialeturke  #ledri  #ledrizlla  #ferator  #teamfero  #rinators  #rinator  #rina  #fero  #butrintors  #butrintimeri  #prishtina  #gjakov  #pejë  #drenas  #malishev  #malisheva  #lipjan #halka #dizi #yeni #halkadizi #cihangir #mujde #serkan #handembroidery
E deshmuar per depilim cilesor @gonxhe_manicures #prishtina +383 49 660 790 viber, instaDm
0 1 32 minutes ago
E deshmuar per depilim cilesor @gonxhe_manicures #prishtina +383 49 660 790 viber, instadm
Follow ➡ @pasha.gopt ✔
Per me shume postime tjera
1 23 34 minutes ago
Follow ➡ @pasha.gopt
per me shume postime tjera
Rrikthimi buzëqeshjes 😀✅ Smile makeover 😁

#beforeandafter #dentist #dentistry #happysmile #happypatient #zirconia #zircon #prishtina #kosovo
0 20 39 minutes ago
Rrikthimi buzëqeshjes 😀✅ smile makeover 😁

#beforeandafter #dentist #dentistry #happysmile #happypatient #zirconia #zircon #prishtina #kosovo
AMINO ENERGY READY TO DRINK - VETËM 1€ 🔥 Strength + Endurance 🏋️‍♂️🚀 💥 5g Amino-Acide
💥 100mg Caffeine
💥 24mg Vitamin C
💥 ZERO sheqer

Get more than just energy! 
#optimumnutrition #aminoenergy #readytodrink #provit #ProvitKosovo #aminoenergy #prishtina #bestintown
0 18 45 minutes ago
Amino energy ready to drink - vetëm 1€ 🔥 strength + endurance 🏋️‍♂️🚀 💥 5g amino-acide
💥 100mg caffeine
💥 24mg vitamin c
💥 zero sheqer

get more than just energy!
#optimumnutrition #aminoenergy #readytodrink #provit #provitkosovo #aminoenergy #prishtina #bestintown
#PriteNShesh është ngjarja që po mbahet në sheshin e kryeqytetit, organizim ky i bërë nga Komuna e Prishtinës, ku përgjatë gjithë muajit dhjetor do të ketë aktivitete të ndryshme artistike për të gjithë.
#glamradio #cityevents #prishtina #prishtinacity #glamradiomusic #music #artists #capitalcity #prishtinacapital
0 6 45 minutes ago
#pritenshesh është ngjarja që po mbahet në sheshin e kryeqytetit, organizim ky i bërë nga komuna e prishtinës, ku përgjatë gjithë muajit dhjetor do të ketë aktivitete të ndryshme artistike për të gjithë.
#glamradio #cityevents #prishtina #prishtinacity #glamradiomusic #music #artists #capitalcity #prishtinacapital
🌸Joilsa Dekor🌸
Dekor për Restorante Dasmash/Evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga#follow
0 3 55 minutes ago
🌸joilsa dekor🌸
dekor për restorante dasmash/evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga#follow
🌸Joilsa Dekor🌸
Dekor për Restorante Dasmash/Evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga
0 3 55 minutes ago
🌸joilsa dekor🌸
dekor për restorante dasmash/evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga
🌸Joilsa Dekor🌸
Dekor për Restorante Dasmash/Evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga
0 3 55 minutes ago
🌸joilsa dekor🌸
dekor për restorante dasmash/evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga
Njihuni me ushqimet që ofron @44.house , llojllojshmëri shijesh 😍.
Porosit ONLINE tani në Kupohajna.com dhe prano porosinë në adresë!

Meet with these delicious dishes with various taste 😍.
Order online now in Kupohajna and get it delivered!

#house44 #porositonline #fooddelivery #ushqim #food #lunchbreak #prishtina
0 4 55 minutes ago
Njihuni me ushqimet që ofron @44.house , llojllojshmëri shijesh 😍.
porosit online tani në kupohajna.com dhe prano porosinë në adresë!

meet with these delicious dishes with various taste 😍.
order online now in kupohajna and get it delivered!

#house44 #porositonline #fooddelivery #ushqim #food #lunchbreak #prishtina
🌸Joilsa Dekor🌸
Dekor për Restorante Dasmash/Evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #😍#shipvalla#weddingchairs #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga
0 3 55 minutes ago
🌸joilsa dekor🌸
dekor për restorante dasmash/evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #😍#shipvalla#weddingchairs #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga
🌸Joilsa Dekor🌸
Dekor për Restorante Dasmash/Evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga#yellow#gold
0 3 56 minutes ago
🌸joilsa dekor🌸
dekor për restorante dasmash/evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga#yellow#gold
🌸Joilsa Dekor🌸
Dekor për Restorante Dasmash/Evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga
0 3 56 minutes ago
🌸joilsa dekor🌸
dekor për restorante dasmash/evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga
🌸Joilsa Dekor🌸
Dekor për Restorante Dasmash/Evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga
0 3 56 minutes ago
🌸joilsa dekor🌸
dekor për restorante dasmash/evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga
🌸Joilsa Dekor🌸
Dekor për Restorante Dasmash/Evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga
0 2 56 minutes ago
🌸joilsa dekor🌸
dekor për restorante dasmash/evente
.
.
.
.
.
.
.
.
#joilsadekor#evente#dasma#dasmashqiptare #dasemshqiptare #nusja #nuset#restorante #mbulesa#karrike#kosova #shqip#shqiperia #dekor#familja#martesa#zbukurime#weddings#albanianwedding #gjakova#prishtina #ferizaj#prizren#marymanga
Autor:Ahmed Ferid

Libri:Pastrimi i shpirtit
Çmimi:250 den/4 €
Formati:A5
Faqe:209

Libri:Deti i kthjellët i devotshmërisë
Çmimi:400 den/6.5 €
Formati:B5
Faqe:399

Libri:Devotshmëria
Çmimi:150 den/2.5 €
Formati:A5
Faqe:115

#nun_libraria
#fejaislame #namazi #islamidhebesimi#kandili.ndriçues
#hoxhallaret_shqiptar#islamshqip_ #libraislam#bekirhalimi #ademramadani
#ekremavdiu#shefqetkrasniqi#ahmedkalaja#elvisnaci#hoxhëenisrama
#Shkupi #Prishtina #Tirana #Preheva #Bujanovc#Tetova#Gostivar#Kumanova#Struga#Peja#Prizreni#Shkodra 
Ndodhemi në Shkup përballë ambulantës së Bit Pazarit, afër Xhamisë Isa Beu. Dyqani ynë ofron produkte natyrale (mjaltë, kremra, çajra, vajra organike, parfume), literaturë islame të ndryshme dhe Kur'ane. Për porosi mund të na shkruani ose kontaktoni në Viber ose Whatsapp +389 77 944 911
0 24 1 hour ago
Autor:ahmed ferid

libri:pastrimi i shpirtit
çmimi:250 den/4 €
formati:a5
faqe:209

libri:deti i kthjellët i devotshmërisë
çmimi:400 den/6.5 €
formati:b5
faqe:399

libri:devotshmëria
çmimi:150 den/2.5 €
formati:a5
faqe:115

#nun_libraria #fejaislame #namazi #islamidhebesimi#kandili.ndriçues
#hoxhallaret_shqiptar#islamshqip_ #libraislam#bekirhalimi #ademramadani #ekremavdiu#shefqetkrasniqi#ahmedkalaja#elvisnaci#hoxhëenisrama
#shkupi #prishtina #tirana #preheva #bujanovc#tetova#gostivar#kumanova#struga#peja#prizreni#shkodra
ndodhemi në shkup përballë ambulantës së bit pazarit, afër xhamisë isa beu. dyqani ynë ofron produkte natyrale (mjaltë, kremra, çajra, vajra organike, parfume), literaturë islame të ndryshme dhe kur'ane. për porosi mund të na shkruani ose kontaktoni në viber ose whatsapp +389 77 944 911
❤️LIKE💭TAGFriends📨SHARE in Story
———————————————————
#shqipe #albanianwedding #albania🇦🇱 #albania #kosova #kalle #qikatshqiptare #qika #beauty #qikateshpis #christmas #albaniangirl #fejesa #dasma #lifestyle #tag #tayna #mero #peja #gjakova #newyear #fashion#prishtina #prizreni #likeforlikes #likeforfollow #comment4comment #followformore #followme👉 ( @shqiipettt )
0 30 1 hour ago
❤️like💭tagfriends📨share in story
———————————————————
#shqipe #albanianwedding #albania🇦🇱 #albania #kosova #kalle #qikatshqiptare #qika #beauty #qikateshpis #christmas #albaniangirl #fejesa #dasma #lifestyle #tag #tayna #mero #peja #gjakova #newyear #fashion#prishtina #prizreni #likeforlikes #likeforfollow #comment4comment #followformore #followme👉 ( @shqiipettt )
😠😠😠😠😠
------------------------------------
.
 Follow me for 21k @tradhtia.alb😘😇
.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Tag shoket,shoqet qe ti bejne follow faqes per super poste 🔥😻🥰🙏
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
.
.
.
.
. #aşk #thenjeteshpirtit #OmG #thenje #karasevda #tradhtiaalb #mozzikfans #tanyaburr #loredana #capital #majk #prishtina #peja #kosovo #shqiptar #shqip #nihan #kida #kidator #prishtina #peja #gjakova #shqiptar #getinjofan #luanavjollca #sectionalsofa #sections #taynators #mitrovica #gjilan #ferizaj #gjakov #prizreniqytetiim
2 500 1 hour ago
😠😠😠😠😠
------------------------------------
.
follow me for 21k @tradhtia.alb😘😇
.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
tag shoket,shoqet qe ti bejne follow faqes per super poste 🔥😻🥰🙏
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
.
.
.
.
. #aşk #thenjeteshpirtit #omg #thenje #karasevda #tradhtiaalb #mozzikfans #tanyaburr #loredana #capital #majk #prishtina #peja #kosovo #shqiptar #shqip #nihan #kida #kidator #prishtina #peja #gjakova #shqiptar #getinjofan #luanavjollca #sectionalsofa #sections #taynators #mitrovica #gjilan #ferizaj #gjakov #prizreniqytetiim