Hello ☆☆☆☆☆ 👍⭐🖐🌎🍂🍂🍂🤳.......
............................................ ................................. ................................... ...................#kosovo #kuqezi #kosova #klina #presheva #prishtina #photonature #peja #podujeva #prizren #macedonia #mitrovica #me #europe #balkan #usa #photooftheday #day #gjakova #germany #gjilan #shqipatre #shqip #skenderaj #tetova #turkey #world#likeforlikes#albania #albania#france
117 3,642 3 days ago
Hello ☆☆☆☆☆ 👍⭐🖐🌎🍂🍂🍂🤳.......
............................................ ................................. ................................... ...................#kosovo #kuqezi #kosova #klina #presheva #prishtina #photonature #peja #podujeva #prizren #macedonia #mitrovica #me #europe #balkan #usa #photooftheday #day #gjakova #germany #gjilan #shqipatre #shqip #skenderaj #tetova #turkey #world#likeforlikes#albania #albania#france
Good morning 😊⚘⚘⭐⭐........................................................................................................................
................... ....................#kosovo #kuqezi #kosova #klina #prishtina #peja #podujeva #ferizaj #fushkosova #lipjan #gjakova #germany #gjilan #shqipatre #shqip #skenderaj #albaniangirl #albania #albanian #prizren #drenica #likeforfollow #instagood #frend#likeforlikes #usa #macedonia #france
73 3,810 3 days ago
Good morning 😊⚘⚘⭐⭐........................................................................................................................
................... ....................#kosovo #kuqezi #kosova #klina #prishtina #peja #podujeva #ferizaj #fushkosova #lipjan #gjakova #germany #gjilan #shqipatre #shqip #skenderaj #albaniangirl #albania #albanian #prizren #drenica #likeforfollow #instagood #frend#likeforlikes #usa #macedonia #france
#tradhetii #pseteduaty #pse #samalarg #tijebotaime♥️ #pseteduaty #tidheunë❤️ #shpirt #thenjeteshpirtit #tedua_ty_🌹 #jetaimeparis #engjulliim😇 #perjet#vushtrri #mitrovica #peja #prizren #gjithkosovamety
0 5 2 hours ago
#tradhetii #pseteduaty #pse #samalarg #tijebotaime♥️ #pseteduaty #tidheunë❤️ #shpirt #thenjeteshpirtit #tedua_ty_🌹 #jetaimeparis #engjulliim😇 #perjet#vushtrri #mitrovica #peja #prizren #gjithkosovamety
Tag Shoqen ❤😭
#tradhetii #pseteduaty #pse #samalarg #tijebotaime♥️ #pseteduaty #tidheunë❤️ #shpirt #thenjeteshpirtit #tedua_ty_🌹 #jetaimeparis #engjulliim😇 #perjet#vushtrri #mitrovica #peja #prizren #gjithkosovamety
0 5 2 hours ago
Tag shoqen ❤😭
#tradhetii #pseteduaty #pse #samalarg #tijebotaime♥️ #pseteduaty #tidheunë❤️ #shpirt #thenjeteshpirtit #tedua_ty_🌹 #jetaimeparis #engjulliim😇 #perjet#vushtrri #mitrovica #peja #prizren #gjithkosovamety
❌fsk_shark_pubg❌FOLLOW❌ #tdm #pubgmobile #codmobile #viti #ferizaj #prizren
0 1 2 hours ago
❌fsk_shark_pubg❌follow❌ #tdm #pubgmobile #codmobile #viti #ferizaj #prizren
𝑭𝒐𝒍𝒍𝒐𝒘 ( @jeta.auslanderav auslanderav )𝒇𝒐𝒓 𝒎𝒐𝒓𝒆👑❤️😍💑 #kosovo #kosova #shqiptar #shqipet #auslander #prizren #suhareka #prishtina #mitrovica #podujeva #klina #peja #gilan #ferizaj
0 7 2 hours ago
𝑭𝒐𝒍𝒍𝒐𝒘 ( @jeta.auslanderav auslanderav )𝒇𝒐𝒓 𝒎𝒐𝒓𝒆👑❤️😍💑 #kosovo #kosova #shqiptar #shqipet #auslander #prizren #suhareka #prishtina #mitrovica #podujeva #klina #peja #gilan #ferizaj
♟
3 67 3 hours ago
#❤
2 18 3 hours ago
#❤
Pranvere🌸, Vere🌞, Vjeshte🍂 dhe Dimer❄️
》》Credits @ames.ro
______________________________________
Follow @outfit.al dhe @ushop.al per me shume Produkte dhe Video.
Beni TAG dike qe duhet ta shikoj👇🏼
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Pershtatur me : #femra #lumturi #zemra #albaniancouple #kosovare #shqiptare #dashni #thenieteshpirtit #fustan #fustana #fustanemeqera #veshjeperfemra #mitrovica #tirana #kosova #shqiptare #kosovare #prizren #peja #gjakova #durres #dibra #blionline #porosittani #blejonline #vere #saranda #vlore
0 3 3 hours ago
Pranvere🌸, vere🌞, vjeshte🍂 dhe dimer❄️
》》credits @ames.ro
______________________________________
follow @outfit.al dhe @ushop.al per me shume produkte dhe video.
beni tag d**e qe duhet ta shikoj👇🏼
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
pershtatur me : #femra #lumturi #zemra #albaniancouple #kosovare #shqiptare #dashni #thenieteshpirtit #fustan #fustana #fustanemeqera #veshjeperfemra #mitrovica #tirana #kosova #shqiptare #kosovare #prizren #peja #gjakova #durres #dibra #blionline #porosittani #blejonline #vere #saranda #vlore
Riparimi i ulses Bmw Z3 
#bmw #bmwz3 #bmwz3roadster  #bmwrepair #autoservisprizren #prizren #kosovo #04
0 12 4 hours ago
Qafore dhe byzylyk me gurë😍
1 16 4 hours ago
Qafore dhe byzylyk me gurë😍
PËR NJË DUKJE SI NË PËRRALLA 😍
1 7 4 hours ago
Për një dukje si në përralla 😍
PËR NJË DUKJE SI NË PËRRALLA 👑
1 8 4 hours ago
Për një dukje si në përralla 👑
Top Seller - Spraj i Emergjences!
Keni problem me fytin, hundët e bllokuara, mishërat e dhembëve, probleme me lëkurën, plagë, pickim nga mushkojnat ?

Emergency Spray me 83% Aloe Vera dhe me 12 bimët më të shëndetshme.
Cilësi e garantuar
Produkt i çertifikuar gjerman

Sprej i Emergjences po ashtu përdoret në këto raste:
-Qetëson dhe lëkurën e pickuar nga insektet!
-Rifreskon,zbutë dhe hidraton lëkurën.
-Djegiet.
-Djegie nga dielli.
-Probleme me akne
-Plagë të vogla.
-Prerje,
-Dhimbje veshi,
-Ekzermë,
-Alergji të ndryshme,
-Skuqjet tek fëmijët etj.

Sasia 400ml 
Çmimi 21,99€

#aloevera #emergency #spray #first #aid #skincare #sprej #ndihmaeparë #kujdesiperlekuren #porositonline #kosovo #prishtina #prizren #gjilan #gjakova #peja #ferizaj #mitrovica #porosittani📥 #madeingermany🇩🇪
0 2 4 hours ago
Top seller - spraj i emergjences!
keni problem me fytin, hundët e bllokuara, mishërat e dhembëve, probleme me lëkurën, plagë, pickim nga mushkojnat ?

emergency spray me 83% aloe vera dhe me 12 bimët më të shëndetshme.
cilësi e garantuar
produkt i çertifikuar gjerman

sprej i emergjences po ashtu përdoret në këto raste:
-qetëson dhe lëkurën e pickuar nga insektet!
-rifreskon,zbutë dhe hidraton lëkurën.
-djegiet.
-djegie nga dielli.
-probleme me akne
-plagë të vogla.
-prerje,
-dhimbje veshi,
-ekzermë,
-alergji të ndryshme,
-skuqjet tek fëmijët etj.

sasia 400ml
çmimi 21,99€

#aloevera #emergency #spray #first #aid #skincare #sprej #ndihmaeparë #kujdesiperlekuren #porositonline #kosovo #prishtina #prizren #gjilan #gjakova #peja #ferizaj #mitrovica #porosittani📥 #madeingermany🇩🇪
Adresa : Shehsi Shadervanit Nr : 28 Prizren
PER INFO : 049 535 002
Viber & WhatsApp +38349535002
#fashion #design #knitwear #armani #jeans #menstyle #mensfashion #in #shadervan #prizren #kosovo #bekoboutique
0 17 4 hours ago
Adresa : shehsi shadervanit nr : 28 prizren
per info : 049 535 002
viber & whatsapp +38349535002
#fashion #design #knitwear #armani #jeans #menstyle #mensfashion #in #shadervan #prizren #kosovo #bekoboutique
Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • 
Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia  #shkup  #struga  #shkoder  #tirane #prizren  #tirana  #gjakova  #elbasan  #prishtina #durres  #pristina  #fieri  #kosova  #vlora  #kosova #fier  #vlore  #skrapar  #berat  #fakte  #fakt #fakteinteresante_  #kuriozitete  #interesante  #dajt #saranda  #himara  #kruje  #kuks  #tetovo
2 457 5 hours ago
Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ •
turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia  #shkup  #struga  #shkoder  #tirane #prizren  #tirana  #gjakova  #elbasan  #prishtina #durres  #pristina  #fieri  #kosova  #vlora  #kosova #fier  #vlore  #skrapar  #berat  #fakte  #fakt #fakteinteresante_  #kuriozitete  #interesante  #dajt #saranda  #himara  #kruje  #kuks  #tetovo
Zbukuro murin e shtëpis tuaj
Piktura të shtypura në Canvas-Pëlhurë
Bëjm piktura edhe sipas kërkesës
☎ Viber +38345259805
✉ Direct message
#kosova #kosovo #albania #tirana #prishtina #shqiperia #peja #podujeva #prizren #gjilan #gjakova #ferizaj #porosit #piktura #moderne #per #shtepi #pikturapermur #pikturapershtepi #pikturamoderne #pikturakreative
0 11 5 hours ago
Zbukuro murin e shtëpis tuaj
piktura të shtypura në canvas-pëlhurë
bëjm piktura edhe sipas kërkesës
☎ viber +38345259805
✉ direct message
#kosova #kosovo #albania #tirana #prishtina #shqiperia #peja #podujeva #prizren #gjilan #gjakova #ferizaj #porosit #piktura #moderne #per #shtepi #pikturapermur #pikturapershtepi #pikturamoderne #pikturakreative
Nurtene, Volunteering will not make you a millionaire money-wise, but it will make you a billionaire blessings-wise. #Prizren
0 16 5 hours ago
Nurtene, volunteering will not make you a millionaire money-wise, but it will make you a billionaire blessings-wise. #prizren
Elmedina, Volunteers like you are soldiers of an imaginary army secretly joining hands to make the world a better place. #Prizren
0 21 5 hours ago
Elmedina, volunteers like you are soldiers of an imaginary army secretly joining hands to make the world a better place. #prizren
Kia MM .
.
.
.
.
.
.
.
________________________________________________

#mozzik #butrintimeri #xhensilamyrtezaj #kida #ghettogeasy #ledrivula #noizy #getinjo #2ton #capitalt #fero #majk #prishtine #prizren #gjilan #ferizaj #lipjan #podujeve #gjilan #ferizaj #vushtrri #malisheve #mitrovice #tetove #rahovec #babastars #otr #pint #tba #redbox #onrecords
0 19 5 hours ago
Kia mm .
.
.
.
.
.
.
.
________________________________________________

#mozzik #butrintimeri #xhensilamyrtezaj #kida #ghettogeasy #ledrivula #noizy #getinjo #2ton #capitalt #fero #majk #prishtine #prizren #gjilan #ferizaj #lipjan #podujeve #gjilan #ferizaj #vushtrri #malisheve #mitrovice #tetove #rahovec #babastars #otr #pint #tba #redbox #onrecords
Follow ➡ @pasha.gopt ✔
Per me shume postime tjera
2 56 5 hours ago
Follow ➡ @pasha.gopt
per me shume postime tjera
Follow @sitegatuajm🍂 dhe @artgatimi🍂 per me shume...😊
▪Komentoni dhe beni TAG personat qe duhet ta shikojn 😊
》》Credits @theoliveandmango
.
.
.
Pergatitja dhePërbërësit:
Për koren:
1½ gota të miellit
⅓ filxhan sheqer pluhur
¼ lugë çaji (kripë)
½ filxhan gjalpi i pakaluar (i ftohte)
1 vezë
2 lugë krem djathi
½ lugë çaji ekstrakt vanilje 
Për mbushjen:
250 deri 330ml djathë krem, temperaturë dhome
½ filxhan ricotta
¾ lugë çaji portokalli të grirë imët
¼ filxhan sheqer
2 luge (30ml) ekstrakt vanilje
2 lugë miell të bardhë,
1 vezë 
Për xhelatinen e shegës
1 ¼ gota lëng shege të freskët
2 lugë sheqer i imet (pluhur)
2 ½ lugë caji xhelatinë pa shije (nga 2 zarfe [¼-oz.])
3 lugë liker portokalli
⅔ kokrrat e shegës
.
Shikoni komentin per pjesen tjeter...
.
Tags : #tirana #albania #shqipe  #tiranacity #shkodra #prizren #tetova #prishtina #kosova #shqiptart #kuqezi #durres #gjilan #shkoder #vlora #elbasan #korce #pogradec #sarande #kukes #osamire #dibra #tropoja #puka #berati #gjirokaster #shqiptar #albanian
3 211 5 hours ago
Follow @sitegatuajm🍂 dhe @artgatimi🍂 per me shume...😊
▪komentoni dhe beni tag personat qe duhet ta shikojn 😊
》》credits @theoliveandmango
.
.
.
pergatitja dhepërbërësit:
për koren:
1½ gota të miellit
⅓ filxhan sheqer pluhur
¼ lugë çaji (kripë)
½ filxhan gjalpi i pakaluar (i ftohte)
1 vezë
2 lugë krem djathi
½ lugë çaji ekstrakt vanilje
për mbushjen:
250 deri 330ml djathë krem, temperaturë dhome
½ filxhan ricotta
¾ lugë çaji portokalli të grirë imët
¼ filxhan sheqer
2 luge (30ml) ekstrakt vanilje
2 lugë miell të bardhë,
1 vezë
për xhelatinen e shegës
1 ¼ gota lëng shege të freskët
2 lugë sheqer i imet (pluhur)
2 ½ lugë caji xhelatinë pa shije (nga 2 zarfe [¼-oz.])
3 lugë liker portokalli
⅔ kokrrat e shegës
.
shikoni komentin per pjesen tjeter...
.
tags : #tirana #albania #shqipe  #tiranacity #shkodra #prizren #tetova #prishtina #kosova #shqiptart #kuqezi #durres #gjilan #shkoder #vlora #elbasan #korce #pogradec #sarande #kukes #osamire #dibra #tropoja #puka #berati #gjirokaster #shqiptar #albanian
Follow for more videos🙏
•
•
•
•
•
•
@futja.obro @futja.obro @futja.obro @futja.obro @futja.obro @futja.obro •
•
•
•
•
#prishtin#gjilan#pej#prizren#gjakov#ferizaj#taynators #kidator#ledrizlla #fuuny#kosovo#albania
2 81 5 hours ago
Follow for more videos🙏


@futja.obro @futja.obro @futja.obro @futja.obro @futja.obro @futja.obro
#prishtin#gjilan#pej#prizren#gjakov#ferizaj#taynators #kidator#ledrizlla #fuuny#kosovo#albania
Follow 《 @motivohu_shqip 》
.
.
.
.
.
.
.
.

________________________________________________

#mozzik #butrintimeri #xhensilamyrtezaj #kida #ghettogeasy #ledrivula #noizy #getinjo #2ton #capitalt #fero #majk #prishtine #prizren #gjilan #ferizaj #lipjan #podujeve #gjilan #ferizaj #vushtrri #malisheve #mitrovice #tetove #rahovec #babastars #otr #pint #tba #redbox #onrecords
0 67 5 hours ago
Follow 《 @motivohu_shqip
.
.
.
.
.
.
.
.

________________________________________________

#mozzik #butrintimeri #xhensilamyrtezaj #kida #ghettogeasy #ledrivula #noizy #getinjo #2ton #capitalt #fero #majk #prishtine #prizren #gjilan #ferizaj #lipjan #podujeve #gjilan #ferizaj #vushtrri #malisheve #mitrovice #tetove #rahovec #babastars #otr #pint #tba #redbox #onrecords
😍😍
⚡️Follow @luvaobir 
#prishtina, #kosova, #podujeva, #butrintimeri , #gjikoteam, #bern, #switzerland , #mairiunven , #albanian, #luanator ,#bern, #paris, #albaniangirl , #samantator, #gjakova , #prizren, #shqiperia,#dafinators , #majkteam, #ledrizlla , #dasma, #zinizin , #butriors , #albanian, #mozzikfans,#kidator, #luanator, #mozzikfans  #dafinazeqiri #dorators #dhuratador  #taynator #ledrizlla #ledrivula #dafinators #albania
28 1,086 5 hours ago
😍😍
⚡️follow @luvaobir
#prishtina, #kosova, #podujeva, #butrintimeri , #gjikoteam, #bern, #switzerland , #mairiunven , #albanian, #luanator ,#bern, #paris, #albaniangirl , #samantator, #gjakova , #prizren, #shqiperia,#dafinators , #majkteam, #ledrizlla , #dasma, #zinizin , #butriors , #albanian, #mozzikfans,#kidator, #luanator, #mozzikfans #dafinazeqiri #dorators #dhuratador #taynator #ledrizlla #ledrivula #dafinators #albania
Prapa kësaj buzëqeshje të madhe ka një shpirt të zbrazët i cili nuk ka asnjë shpresë. : ')
.
.
.
.
Follow-Follow back🌹
#kosova #shqiptar #albania #gjilan #ledrillza #xhensilator #mozzikfans #dorators #gjakova #shkupi #ulqin #babastars #dellateam #luanator #ferizaj #lipjan #ferofera #noizy #prishtina #prizren#quotesoftheday#quotes #mmv #kidator #likeforlikes #followforfollowback #followmenow
0 15 5 hours ago
Prapa kësaj buzëqeshje të madhe ka një shpirt të zbrazët i cili nuk ka asnjë shpresë. : ')
.
.
.
.
follow-follow back🌹
#kosova #shqiptar #albania #gjilan #ledrillza #xhensilator #mozzikfans #dorators #gjakova #shkupi #ulqin #babastars #dellateam #luanator #ferizaj #lipjan #ferofera #noizy #prishtina #prizren#quotesoftheday#quotes #mmv #kidator #likeforlikes #followforfollowback #followmenow
Ditët e Mira në Gjilan
——————————————————————————Foto nga @albinss_06 ——————————————————————————
#gjilan #wonderfulalbania #gilan #kosova #shqiperia #albania #kosovo #prishtina #pristina #vitia #kamenica #dardana #prizren #gjakova #peja 
#Podujeva #Lezhë #Korçë #Besiane #Gjirokastër #Shkodër #Fier #Durrës #Sarandë #Vlorë #Tiranë
0 17 5 hours ago
Ditët e mira në gjilan
——————————————————————————foto nga @albinss_06 ——————————————————————————
#gjilan #wonderfulalbania #gilan #kosova #shqiperia #albania #kosovo #prishtina #pristina #vitia #kamenica #dardana #prizren #gjakova #peja
#podujeva #lezhë #korçë #besiane #gjirokastër #shkodër #fier #durrës #sarandë #vlorë #tiranë
Quechua Shrat i varur (hammock) Qmimi Promocional 22€ 🏕
Transporti falas në të gjith Kosovën.
#outdoorstoreks #kosova #prizren #prishtina #gjakova #hikingnjeri #prizreniqytetiim #visitkosovo
0 73 6 hours ago
Quechua shrat i varur (hammock) qmimi promocional 22€ 🏕
transporti falas në të gjith kosovën.
#outdoorstoreks #kosova #prizren #prishtina #gjakova #hikingnjeri #prizreniqytetiim #visitkosovo
Ajde shqipe😘#shqipe #albania #video #music #istagram #prizren #gym #girls #love
3 232 6 hours ago
R.I.P GOA
.
.
.
.
.
.
.
.
________________________________________________

#mozzik #butrintimeri #xhensilamyrtezaj #kida #ghettogeasy #ledrivula #noizy #getinjo #2ton #capitalt #fero #majk #prishtine #prizren #gjilan #ferizaj #lipjan #podujeve #gjilan #ferizaj #vushtrri #malisheve #mitrovice #tetove #rahovec #babastars #otr #pint #tba #redbox #onrecords
0 20 6 hours ago
R.i.p goa
.
.
.
.
.
.
.
.
________________________________________________

#mozzik #butrintimeri #xhensilamyrtezaj #kida #ghettogeasy #ledrivula #noizy #getinjo #2ton #capitalt #fero #majk #prishtine #prizren #gjilan #ferizaj #lipjan #podujeve #gjilan #ferizaj #vushtrri #malisheve #mitrovice #tetove #rahovec #babastars #otr #pint #tba #redbox #onrecords
OFFICE DAY ☎️🖥️💼 .
.
.
.
#office#workhard#prizren#bussiness
0 51 6 hours ago
Office day ☎️🖥️💼 .
.
.
.
#office#workhard#prizren#bussiness
@keshmefunny • 😂😂
#kosovo , #pristina, #podujeva , #tirana , #butrintimeri , #gjikoteam , #bern , #switzerland , #mairiunven , #albanian, #albaniangirl , #dafinators , #majkteam, #luanator , #bern , #paris, #samantator , #gjakova, #prizren, #xhensilator, #muzik, #dasma, #zinizin , #capoteam, #ledrizlla , #mozzikfans , #kidator, #albanian , #mozzikfans, #tayna , #loredana , #azeti
2 239 12 hours ago
@keshmefunny • 😂😂
#kosovo , #pristina, #podujeva , #tirana , #butrintimeri , #gjikoteam , #bern , #switzerland , #mairiunven , #albanian, #albaniangirl , #dafinators , #majkteam, #luanator , #bern , #paris, #samantator , #gjakova, #prizren, #xhensilator, #muzik, #dasma, #zinizin , #capoteam, #ledrizlla , #mozzikfans , #kidator, #albanian , #mozzikfans, #tayna , #loredana , #azeti
@keshmefunny • 😂😂
#kosovo , #pristina, #podujeva , #tirana , #butrintimeri , #gjikoteam , #bern , #switzerland , #mairiunven , #albanian, #albaniangirl , #dafinators , #majkteam, #luanator , #bern , #paris, #samantator , #gjakova, #prizren, #xhensilator, #muzik, #dasma, #zinizin , #capoteam, #ledrizlla , #mozzikfans , #kidator, #albanian , #mozzikfans, #tayna , #loredana , #azeti
0 233 13 hours ago
@keshmefunny • 😂😂
#kosovo , #pristina, #podujeva , #tirana , #butrintimeri , #gjikoteam , #bern , #switzerland , #mairiunven , #albanian, #albaniangirl , #dafinators , #majkteam, #luanator , #bern , #paris, #samantator , #gjakova, #prizren, #xhensilator, #muzik, #dasma, #zinizin , #capoteam, #ledrizlla , #mozzikfans , #kidator, #albanian , #mozzikfans, #tayna , #loredana , #azeti
1 164 13 hours ago
1 150 13 hours ago
Mon Chéri 💋
5 42 14 hours ago
Mon chéri 💋