Loading...
Haftanın ilk gününden günaydın! Canon Ae1’imi çok sevmekle birlikte, sürekli aynı makineyle dolaşmak bir süre sonra sıkıcı olduğu içün Pentacon Six’i attım çantaya. Film bayat @lomography Earl Grey. Fortepan’dan sonra orta formata siyah beyaz film takmıyordum ama bu filme bayıldım!
Pentacon Six sokak fotoğrafçılığına uygun bir makine değil, kocaman, ağır, hantal vs. Ancak, bu detayları da 35mm film ile alamazdım. Ayrıca filmi yıkarken ve tararken detaylar ortaya çıktıkça çok keyif aldım.
Yani stüdyo makinesiyle sokak fotoğrafı çekmek delilik ama tatlı bir delilik. (2 gün Bengay’la dolaştı.)
Herkese güzel haftalar! #xoxo #expiredfilm #selfdevelopedfilm
26 1,801 3 weeks ago
Haftanın ilk gününden günaydın! canon ae1’imi çok sevmekle birlikte, sürekli aynı makineyle dolaşmak bir süre sonra sıkıcı olduğu içün pentacon six’i attım çantaya. film bayat @lomography earl grey. fortepan’dan sonra orta formata siyah beyaz film takmıyordum ama bu filme bayıldım!
pentacon six sokak fotoğrafçılığına uygun bir makine değil, kocaman, ağır, hantal vs. ancak, bu detayları da 35mm film ile alamazdım. ayrıca filmi yıkarken ve tararken detaylar ortaya çıktıkça çok keyif aldım.
yani stüdyo makinesiyle sokak fotoğrafı çekmek delilik ama tatlı bir delilik. (2 gün bengay’la dolaştı.)
herkese güzel haftalar! #xoxo #expiredfilm #selfdevelopedfilm
Been a routine lately. Reflect, love, repeat. 
____________________________________________
#selfieonfilm #indo35mm #photofilmy #shootfilmstaybroke #selfdevelopedfilm #cucifilmsendiri #washandburnjkt #keluartumbuhliar #loveyourself
5 230 August 2018
Been a routine lately. reflect, love, repeat.
____________________________________________
#selfieonfilm #indo35mm #photofilmy #shootfilmstaybroke #selfdevelopedfilm #cucifilmsendiri #washandburnjkt #keluartumbuhliar #loveyourself
My wife will always be my favorite muse. Though she is such a flaky model. Lol. I've let her cancel on me.so many times. Hahahaha.
9 190 2 days ago
My wife will always be my favorite muse. though she is such a flaky model. lol. i've let her cancel on me.so many times. hahahaha.