MashAllah 😍💚
Një punë me shpërblim shumë të madh.
75 10,608 2 days ago
Mashallah 😍💚
një punë me shpërblim shumë të madh.
Bukuria e Islamit ☝️
Allahu Ekber 😍😍😍😍
@dar_basim 
#shpërndaje_për_hir_të_allahut
25 2,743 Yesterday
Bukuria e islamit ☝️
allahu ekber 😍😍😍😍
@dar_basim
#shpërndaje_për_hir_të_allahut
Elhamdulilah
11 1,934 2 days ago
Elhamdulilah
SubhanAllah!
Mos e thyeni një zemër që ishte afër jush!!
17 2,386 4 days ago
Subhanallah!
mos e thyeni një zemër që ishte afër jush!!
Follow @kurani_dhe_jeta ❤️💞💝💖🕋🕌🕌🕋👳🏻‍♂️🧕🏻💗💓
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

#quranquotes #kuranikerim #islamquotes #makkahmadinah #prizreni #pristina #shkupi #tirana #peja #hmitrovica #islamicart #gjilan #ferizajcity #klina #musliman #kabbah🕋 #shkoder #kosovo #albania #saudiarabia
0 28 5 hours ago
Follow @kurani_dhe_jeta ❤️💞💝💖🕋🕌🕌🕋👳🏻‍♂️🧕🏻💗💓
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

#quranquotes #kuranikerim #islamquotes #makkahmadinah #prizreni #pristina #shkupi #tirana #peja #hmitrovica #islamicart #gjilan #ferizajcity #klina #musliman #kabbah🕋 #shkoder #kosovo #albania #saudiarabia
#❤
2 22 5 hours ago
#❤
Muhabeti pi bohet Ruzhdi Mengeles?!.
💪👊🔥🤩🤨SchengenVisa vetëm në GjirafaVideo
Shooting time 🎥🎞
Shengen Visa epizoda 16🔛🔝🎬📽 #shooting#schengenvisagjirafa #shengen#visa #serial #film #hollywood #humor #funny #actor #movies #artist #video #prishtine #tirana #kumanova #kosova #albania #shkupi #diaspora #humorshqip #newyork #paris #london
4 37 5 hours ago
Muhabeti pi bohet ruzhdi mengeles?!.
💪👊🔥🤩🤨schengenvisa vetëm në gjirafavideo
shooting time 🎥🎞
shengen visa epizoda 16🔛🔝🎬📽 #shooting#schengenvisagjirafa #shengen#visa #serial #film #hollywood #humor #funny #actor #movies #artist #video #prishtine #tirana #kumanova #kosova #albania #shkupi #diaspora #humorshqip #newyork #paris #london
Hej njerezzzzzz 😍Loje shperblyse 💥
Do te kete 5 fitues te këtyre SHISHA VAPE
NDIQ REGULLAT ME POSHT👇
👉€Dergesat behen me post
👉€Pelqeje Postimin
👉€Tag 5 shoke/shoqe duhen te na ken follow faqen ton
👉€Komenti qe ka me shum like fiton
👉€Fituesi zgjidhet LIVE NE INSTAGRAM
Suksese te gjithve ❤ @2euro2_
1 2 5 hours ago
Hej njerezzzzzz 😍loje shperblyse 💥
do te kete 5 fitues te këtyre shisha vape
ndiq regullat me posht👇
👉€dergesat behen me post
👉€pelqeje postimin
👉€tag 5 shoke/shoqe duhen te na ken follow faqen ton
👉€komenti qe ka me shum like fiton
👉€fituesi zgjidhet live ne instagram
suksese te gjithve ❤ @2euro2_
Qafore dhe byzylyk me gurë😍
1 17 6 hours ago
Qafore dhe byzylyk me gurë😍
PËR NJË DUKJE SI NË PËRRALLA 😍
1 8 6 hours ago
Për një dukje si në përralla 😍
PËR NJË DUKJE SI NË PËRRALLA 👑
1 9 6 hours ago
Për një dukje si në përralla 👑
T'qkyn😂😂@mentorsyla12
• • • Follow per 10K❤🔥 • • •
Follow krejt❤❤🇦🇱❤❤
Follow per me shumë🔜🔜🔝🔴🔴
#tirana #kidator #kosova #kosovo #albania #shqiperia #shqipe #prishtina #podujeva #peja #prizeren #gjakova #gjilan #mitrovic #likeforlikes #followforfollowback #1 #shkupi #diaspora #swiss #mozzikfans #ledrivula #elvanagjata #eraistrefi #tayna #kida #fero #sarand #ledrivula #taynators
2 104 7 hours ago
Prapa kësaj buzëqeshje të madhe ka një shpirt të zbrazët i cili nuk ka asnjë shpresë. : ')
.
.
.
.
Follow-Follow back🌹
#kosova #shqiptar #albania #gjilan #ledrillza #xhensilator #mozzikfans #dorators #gjakova #shkupi #ulqin #babastars #dellateam #luanator #ferizaj #lipjan #ferofera #noizy #prishtina #prizren#quotesoftheday#quotes #mmv #kidator #likeforlikes #followforfollowback #followmenow
0 15 7 hours ago
Prapa kësaj buzëqeshje të madhe ka një shpirt të zbrazët i cili nuk ka asnjë shpresë. : ')
.
.
.
.
follow-follow back🌹
#kosova #shqiptar #albania #gjilan #ledrillza #xhensilator #mozzikfans #dorators #gjakova #shkupi #ulqin #babastars #dellateam #luanator #ferizaj #lipjan #ferofera #noizy #prishtina #prizren#quotesoftheday#quotes #mmv #kidator #likeforlikes #followforfollowback #followmenow
Natën e mirë 🥰

#kosova #shqiperia #prishtina #gjakova #prizreni #peja #rahoveci#klina #tetova#shkupi#kumanova#gostivari#fier#tirana#shkodra#ferizaj #gjilan #istog#vitia #vushtria#baby #babyshower #onlineshopping #onlineorder #thebest #kornize #beautiful #girl 
#giftshop
0 19 8 hours ago
Natën e mirë 🥰

#kosova #shqiperia #prishtina #gjakova #prizreni #peja #rahoveci#klina #tetova#shkupi#kumanova#gostivari#fier#tirana#shkodra#ferizaj #gjilan #istog#vitia #vushtria#baby #babyshower #onlineshopping #onlineorder #thebest #kornize #beautiful #girl
#giftshop
@fcshkupi1927 is wearing the @nikefootball shirts.
🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰
#Nike #NikeFootball #NikeSoccer #NikeFutebol #NikeCalcio #NikeVoetbal #NikeFussball #Nikeфутбол #Nikeサッカー #Nike足球 #NikeFC #NikeKit #NikeFootballCulture
🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰
FC Shkupi is a big club playing in the North Macedonian Prva Liga.
🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰
#Football #Soccer #Futebol #Voetbal #Fussball #Calcio #Bola #サッカー #足球 #футбол #NorthMacedonia #PrvaLiga #Shkupi #FootballCulture
0 2 8 hours ago
@fcshkupi1927 is wearing the @nikefootball shirts.
🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰
#nike #nikefootball #nikesoccer #nikefutebol #nikecalcio #nikevoetbal #nikefussball #nikeфутбол #nikeサッカー #nike足球 #nikefc #nikekit #nikefootballculture 🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰
fc shkupi is a big club playing in the north macedonian prva liga.
🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰
#football #soccer #futebol #voetbal #fussball #calcio #bola #サッカー #足球 #футбол #northmacedonia #prvaliga #shkupi #footballculture
- Tayna na prezanton per here te pare me mamane e saj , e cila vlen te theksohet se me sa duket i ngjan shume . . .
.
.

#tayna #taynator #taynators #tirana #tiranapost #tiranacity #prishtina #prishtinacity #shkupi #showbiz #shqip
2 653 8 hours ago
- tayna na prezanton per here te pare me mamane e saj , e cila vlen te theksohet se me sa duket i ngjan shume . . .
.
.

#tayna #taynator #taynators #tirana #tiranapost #tiranacity #prishtina #prishtinacity #shkupi #showbiz #shqip
😏
1 374 9 hours ago
😏
❤❤❤Selam Alejkum.
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•#ferizaj #shkupi #prishtina #shqiperia #fejaislame #feja_hyjnore
7 222 9 hours ago
❤❤❤selam alejkum.


#ferizaj #shkupi #prishtina #shqiperia #fejaislame #feja_hyjnore
Oferte te gjitha paletat ne foto Huda Beauty per vetem 19.99€
Posta falas

#kosova #shqiperia #prishtina #gjakova #prizreni #peja #rahoveci#klina #tetova#shkupi#kumanova#gostivari#fier#tirana#shkodra#ferizaj #gjilan #istog#vitia #vushtria#baby #babyshower #onlineshopping #onlineorder #thebest #kornize #beautiful #girl 
#giftshopuk
0 5 9 hours ago
Oferte te gjitha paletat ne foto huda beauty per vetem 19.99€
posta falas

#kosova #shqiperia #prishtina #gjakova #prizreni #peja #rahoveci#klina #tetova#shkupi#kumanova#gostivari#fier#tirana#shkodra#ferizaj #gjilan #istog#vitia #vushtria#baby #babyshower #onlineshopping #onlineorder #thebest #kornize #beautiful #girl
#giftshopuk
Na ishte një herë...
15 3,105 9 hours ago
Na ishte një herë...
a throwback
2 208 9 hours ago
A throwback
1 265 9 hours ago
Pelqeje faqen @hajgare.hiq.pa_.mare ╔╗───╔╗─╔╗╔═╗─╔══╗
║║───║║─║╚╝╔╝─║═╦╝
║╚═╗─║║─║╔╗╚╗─║═╩╗
╚══╝─╚╝─╚╝╚ .
#dorators#dafinazeqiri #encahaxhia #elvanagjata #luanator #maritnator #vetemty #mozzikfans #ledri #butrintimeri #kida #samantator #taynator #shqipet #albania #kosova #prishtina #tirana #shkupi #alea #peja #gjakova #struga #gostvar #shkupit #tirana #albania #ferzaj #prshtina #diber #butrintimeri #rashelkolaneci
5 300 9 hours ago
Pelqeje faqen @hajgare.hiq.pa_.mare ╔╗───╔╗─╔╗╔═╗─╔══╗
║║───║║─║╚╝╔╝─║═╦╝
║╚═╗─║║─║╔╗╚╗─║═╩╗
╚══╝─╚╝─╚╝╚ .
#dorators#dafinazeqiri #encahaxhia #elvanagjata #luanator #maritnator #vetemty #mozzikfans #ledri #butrintimeri #kida #samantator #taynator #shqipet #albania #kosova #prishtina #tirana #shkupi #alea #peja #gjakova #struga #gostvar #shkupit #tirana #albania #ferzaj #prshtina #diber #butrintimeri #rashelkolaneci
💋#Malmo, 4 Ditë - 139 euro/ personi 💋
Dt: 25 - 28 Janar

Në çmim përfshihen:
✨Bileta e avionit vajtje - ardhje nga #Shkupi
✨Akomodimi në hotel me 3*
✨Mëngjeset e përfshira
✨8 kg çantë dore

Çmimet momentale‼️ Për rezervime:
☎️+35545628121/ 0695446256/ 0686477918
📩mabelletravel@gmail.com
📬Rr. Petro Nini Luarasi, përballë Minibashkisë Nr.1&2

#sweden #enjoylife #makememories #behappy #fun #sun #joy #love #adventure #travelwithus #mabelletravel #mabelletuestresbelle
0 21 9 hours ago
💋#malmo, 4 ditë - 139 euro/ personi 💋
dt: 25 - 28 janar

në çmim përfshihen:
✨bileta e avionit vajtje - ardhje nga #shkupi ✨akomodimi në hotel me 3*
✨mëngjeset e përfshira
✨8 kg çantë dore

çmimet momentale‼️ për rezervime:
☎️+35545628121/ 0695446256/ 0686477918
📩mabelletravel@gmail.com
📬rr. petro nini luarasi, përballë minibashkisë nr.1&2

#sweden #enjoylife #makememories #behappy #fun #sun #joy #love #adventure #travelwithus #mabelletravel #mabelletuestresbelle
Kjo eshte kenga ime e re
4 54 10 hours ago
Kjo eshte kenga ime e re "ani po vjen nusja", per kengen e plote linku eshte ne bio

https://youtu.be/8pdhf_hpxl8
.
#muzik #shqip #popullore #dasmashqiptare #dasma #prishtina #tirana #shkupi #tetova #kosova #shqiperia #kumanova
- EZEL INTIKAM - 
#ezel
#eysan
#ali
#cengiz
2 849 10 hours ago
- ezel intikam -
#ezel #eysan #ali #cengiz
💚 Argjila jeshile, Rezultate fantastike ! 🌴Është argjila më e njohur dhe më e përdorur në sajë të vetive kuruese që ka ✔️ 🌴 E pasur me metale dhe kripera është e përshtatshme për lëkura me yndyrë dhe akne (pucra, njolla etj) ✔️ 🌴 Duke thithur yndyrën e tepërt forcon poret e lëkurës dhe largon pjesët e vdekura ✔️
_____________________________________________ ........ #fyryra #argjil 
#argjilejeshile #pucrra #yndyre #njolla #njollakafe #ejona #berat #kuqezi #maskafytyre #maskaflokesh #tayna #albanlita #noizy #kujdesiperlekuren #dashuri #dhelperdinake #sarande #fero #shkupi #mozzik #shkodra #makeupalbania #porositonline #makeuptirana #tiranasot
0 1 11 hours ago
💚 argjila jeshile, rezultate fantastike ! 🌴është argjila më e njohur dhe më e përdorur në sajë të vetive kuruese që ka ✔️ 🌴 e pasur me metale dhe kripera është e përshtatshme për lëkura me yndyrë dhe akne (pucra, njolla etj) ✔️ 🌴 duke thithur yndyrën e tepërt forcon poret e lëkurës dhe largon pjesët e vdekura ✔️
_____________________________________________ ........ #fyryra #argjil
#argjilejeshile #pucrra #yndyre #njolla #njollakafe #ejona #berat #kuqezi #maskafytyre #maskaflokesh #tayna #albanlita #noizy #kujdesiperlekuren #dashuri #dhelperdinake #sarande #fero #shkupi #mozzik #shkodra #makeupalbania #porositonline #makeuptirana #tiranasot
💚 Argjila jeshile, Rezultate fantastike ! 🌴Është argjila më e njohur dhe më e përdorur në sajë të vetive kuruese që ka ✔️ 🌴 E pasur me metale dhe kripera është e përshtatshme për lëkura me yndyrë dhe akne (pucra, njolla etj) ✔️ 🌴 Duke thithur yndyrën e tepërt forcon poret e lëkurës dhe largon pjesët e vdekura te lekure #fyryra #argjil 
#argjilejeshile #pucrra #yndyre #njolla #njollakafe #ejona #berat #kuqezi #maskafytyre #maskaflokesh #tayna #albanlita #noizy #kujdesiperlekuren #dashuri #dhelperdinake #sarande #fero #shkupi #mozzik #shkodra #makeupalbania #porositonline #makeuptirana #tiranasot
0 3 11 hours ago
💚 argjila jeshile, rezultate fantastike ! 🌴është argjila më e njohur dhe më e përdorur në sajë të vetive kuruese që ka ✔️ 🌴 e pasur me metale dhe kripera është e përshtatshme për lëkura me yndyrë dhe akne (pucra, njolla etj) ✔️ 🌴 duke thithur yndyrën e tepërt forcon poret e lëkurës dhe largon pjesët e vdekura te lekure #fyryra #argjil
#argjilejeshile #pucrra #yndyre #njolla #njollakafe #ejona #berat #kuqezi #maskafytyre #maskaflokesh #tayna #albanlita #noizy #kujdesiperlekuren #dashuri #dhelperdinake #sarande #fero #shkupi #mozzik #shkodra #makeupalbania #porositonline #makeuptirana #tiranasot
Transporti ‭ ‭ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Porosit ne Viber ose Whatsap +38344853402. Për me shume produkte na Vizitoni ne faqen tone.
0 9 11 hours ago
Transporti ‭ ‭ne kosove , transporti edhe ne shqiperi maqedoni pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #porosit ne dm. porosit ne viber ose whatsap +38344853402. për me shume produkte na vizitoni ne faqen tone.
Transporti ‭ ‭ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Porosit ne Viber ose Whatsap +38344853402. Për me shume produkte na Vizitoni ne faqen tone.
0 6 11 hours ago
Transporti ‭ ‭ne kosove , transporti edhe ne shqiperi maqedoni pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #porosit ne dm. porosit ne viber ose whatsap +38344853402. për me shume produkte na vizitoni ne faqen tone.
Transporti ‭ ‭ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Porosit ne Viber ose Whatsap +38344853402. Për me shume produkte na Vizitoni ne faqen tone.
0 3 11 hours ago
Transporti ‭ ‭ne kosove , transporti edhe ne shqiperi maqedoni pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #porosit ne dm. porosit ne viber ose whatsap +38344853402. për me shume produkte na vizitoni ne faqen tone.
●◄ೋღ♥ @Trukeraj.nida ♥ღೋ►●
FOLLOW ➡️ @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida
#trukerajNida
♡
♡♡
♡♡♡
♡♡♡♡
♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ #nuse #dimija #martes #gostivar #shqiptar #prishtina #kosove #albanianwedding #nuseshqiptare #dasmashqiptare #nusetshqiptare #kosova #struga #gostivari #tetova #nuset #valle #albanischenuset #fejesa #shkupi #kumanova #nusetetove #shkup #instakosova #dasma #kanagjegji #kercova #veshjetradicionale #kosovare
0 60 12 hours ago
●◄ೋღ♥ @trukeraj.nida ♥ღೋ►●
follow ➡️ @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida
#trukerajnida
♡♡
♡♡♡
♡♡♡♡
♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ #nuse #dimija #martes #gostivar #shqiptar #prishtina #kosove #albanianwedding #nuseshqiptare #dasmashqiptare #nusetshqiptare #kosova #struga #gostivari #tetova #nuset #valle #albanischenuset #fejesa #shkupi #kumanova #nusetetove #shkup #instakosova #dasma #kanagjegji #kercova #veshjetradicionale #kosovare
●◄ೋღ♥ @Trukeraj.nida ♥ღೋ►●
FOLLOW ➡️ @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida
#trukerajNida
♡
♡♡
♡♡♡
♡♡♡♡
♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ #nuse #dimija #martes #gostivar #shqiptar #prishtina #kosove #albanianwedding #nuseshqiptare #dasmashqiptare #nusetshqiptare #kosova #struga #gostivari #tetova #nuset #valle #albanischenuset #fejesa #shkupi #kumanova #nusetetove #shkup #instakosova #dasma #kanagjegji #kercova #veshjetradicionale #kosovare
1 128 12 hours ago
●◄ೋღ♥ @trukeraj.nida ♥ღೋ►●
follow ➡️ @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida
#trukerajnida
♡♡
♡♡♡
♡♡♡♡
♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ #nuse #dimija #martes #gostivar #shqiptar #prishtina #kosove #albanianwedding #nuseshqiptare #dasmashqiptare #nusetshqiptare #kosova #struga #gostivari #tetova #nuset #valle #albanischenuset #fejesa #shkupi #kumanova #nusetetove #shkup #instakosova #dasma #kanagjegji #kercova #veshjetradicionale #kosovare
●◄ೋღ♥ @Trukeraj.nida ♥ღೋ►●
FOLLOW ➡️ @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida
#trukerajNida
♡
♡♡
♡♡♡
♡♡♡♡
♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ #nuse #dimija #martes #gostivar #shqiptar #prishtina #kosove #albanianwedding #nuseshqiptare #dasmashqiptare #nusetshqiptare #kosova #struga #gostivari #tetova #nuset #valle #albanischenuset #fejesa #shkupi #kumanova #nusetetove #shkup #instakosova #dasma #kanagjegji #kercova #veshjetradicionale #kosovare
0 86 12 hours ago
●◄ೋღ♥ @trukeraj.nida ♥ღೋ►●
follow ➡️ @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida @trukeraj.nida
#trukerajnida
♡♡
♡♡♡
♡♡♡♡
♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ #nuse #dimija #martes #gostivar #shqiptar #prishtina #kosove #albanianwedding #nuseshqiptare #dasmashqiptare #nusetshqiptare #kosova #struga #gostivari #tetova #nuset #valle #albanischenuset #fejesa #shkupi #kumanova #nusetetove #shkup #instakosova #dasma #kanagjegji #kercova #veshjetradicionale #kosovare
🔥 @melisapamuk @kaanurgancioglu 🌹

#melisapamuk #kaanurgancioglu 💥
2 148 12 hours ago
Së bashku në një foto:
Ledri Vula, Mc Kresha, Majk, Skivi
Dikur kur hip hopi ishte ndryshe nga sot !
7 1,598 12 hours ago
Së bashku në një foto:
ledri vula, mc kresha, majk, skivi
dikur kur hip hopi ishte ndryshe nga sot !
Qysh e sheh Pajtesa veten n'
0 21 12 hours ago
Qysh e sheh pajtesa veten n'"tevelizor" 📺😂😂😂😂
@humor.alb_
#ckakashpija#pajtesa#hamdia#argjenda#blika#klankosova#rtk#fortinteresant#humoralb#humor2020#qeshmelot#qeshpandal#kafenejajone#osamire#stupcat#shkupi#kumanova#tetova#gostivari#kosova#dibra#ferizaj
Kajmacin me shije jashtezakonisht te mire.

Nje recete e leht dhe nje embelsire e vecant.🥮 #kajmaçin #shkupi #kuzhinashqiptare #ushqim #kuzhinaime👩🏻‍🍳 #porosittani📥📥✅✅
2 13 12 hours ago
Kajmacin me shije jashtezakonisht te mire.

nje recete e leht dhe nje embelsire e vecant.🥮 #kajmaçin #shkupi #kuzhinashqiptare #ushqim #kuzhinaime👩🏻‍🍳 #porosittani📥📥✅✅
💃Barcelona 👉 155 €/P !
🚨Nxitoni të përfitoni nga kjo ofertë momentale🏃‍♂
✈️Nisja në datën 27 Janar (4netë/5ditë)
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
🥁Përfshihet:
🔶Bileta e avionit vajtje-ardhje nga #Shkupi.
🔹Akomodimi në Hotel Roma Reial,i pozicionuar në zemër të qytetit.
🔶Mëngjeset e përfshira.
🔹10 kg cantë dore.
🔶Taksat aeroportuale+ Siguracioni i shëndetit.
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per Rezervime kontaktoni direkt me Protravel Staff:
📞 +355 69 70 42 444 (Viber)
📞 +35569 70 42 999 (WhatsApp)
📧 oferta@protravelagencies.com
Adresa: Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranë Ring Center, Tirane, Albania. ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
#albaniangirl #tirana #traveltheworld #love #nature #visitalbania #photography #foodphotooftheday #fakte #video #summer #instagood #beautiful #sea #beach #shqiperia #saranda #travelphotography #sunset #holiday #picoftheday #follow #mountains #lajme #instatravel #sun #photooftheday
0 5 12 hours ago
💃barcelona 👉 155 €/p !
🚨nxitoni të përfitoni nga kjo ofertë momentale🏃‍♂
✈️nisja në datën 27 janar (4netë/5ditë)
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
🥁përfshihet:
🔶bileta e avionit vajtje-ardhje nga #shkupi.
🔹akomodimi në hotel roma reial,i pozicionuar në zemër të qytetit.
🔶mëngjeset e përfshira.
🔹10 kg cantë dore.
🔶taksat aeroportuale+ siguracioni i shëndetit.
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
per rezervime kontaktoni direkt me protravel staff:
📞 +355 69 70 42 444 (viber)
📞 +35569 70 42 999 (whatsapp)
📧 oferta@protravelagencies.com
adresa: rrethrotullimi i zogut te zi, pranë ring center, tirane, albania. ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
#albaniangirl #tirana #traveltheworld #love #nature #visitalbania #photography #foodphotooftheday #fakte #video #summer #instagood #beautiful #sea #beach #shqiperia #saranda #travelphotography #sunset #holiday #picoftheday #follow #mountains #lajme #instatravel #sun #photooftheday
Shikone deri n fundd😂😂😂 #tradhetii #pseteduaty #pse #samalarg #tijebotaime♥️ #pseteduaty #tidheunë❤️ #shpirt #thenjeteshpirtit #tedua_ty_🌹 #jetaimeparis #engjulliim😇 #perjet#vushtrri #mitrovica #peja #prizren #gjithkosovamety#shkoder #discoveralbania #albanianfood #porosit # #shkupi #century #travelalbania #mozzik #kuqezi #online #instagram #porositonline
0 26 Yesterday